#5 RE: kvalita osazení dnes vs před lety

ehvie ehvie (#5) » lordpete (#1):

Na zimáku (derivovaný z Author Magic 05 r.v. 1999) mám osadenie LX a XT a radí to podla mňa lepšie ako XT Dual Control z roku 2004 čo mám na horáku, takže LX 02 je v pohode.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#4 RE: kvalita osazení dnes vs před lety

lordpete lordpete (#4) » lordpete (#1):

ok díky za info :)

zrušit odpověď | zadáno: před 13 lety

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo registrujte, stačí vyplnit pouze dva povinné údaje!

#3 RE: kvalita osazení dnes vs před lety

Flegmatik Flegmatik (#3) » lordpete (#1):

Podle zkušeností pokud tam funguje řazení a přehazovačka, tak by neměl být problém (řetěz a kazetu stejně časem vymění). Srovnávat to s dnešní Acerou je nesmysl. Už v té době bylo LX docela daleko, a RapidFire je spolehlivá věc. (ovšem záleží hodně na majiteli jak se k tomu kolu choval, takže nejde zobecňovat takto od stolu).

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#2 RE: kvalita osazení dnes vs před lety

Vašek Vašek (#2) » lordpete (#1):

No pět let staré kolo bude podle mě slušně vyhrkané… Nejde o to že by ty komponenty byly nekvalitní, ale tak dlouho dle mého názoru pořádně nevydrží. Zvlášť na horáku. I když je pravda že třeba silniční campa mi na silničce už alespoň šest let slouží.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#1 kvalita osazení dnes vs před lety

lordpete

uvažuji o koupi jetého kola, které má osazení Shimano Deore LX. Rok výroby cca 2002. Kamarád říkal, že osazení Deore před několika lety je obdobné kvality jako dnešní Acera. Myslíte že tomu je skutečně tak, nebo je to jen jedna paní povídala?

Díky

odpovědět | zadáno: před 13 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.