#5 RE: Čistá stopa vs drifting ?

favorit. favorit. (#5) » Stig (#4):

shlidni par videi s Nico Nico Vouillozem, mrkni pak na jeho vysledky a uvidis, ze jet co nejcistsi stopu ma neco do sebe ;-)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#4 RE: Čistá stopa vs drifting ?

Stig Stig (#4) » Stancek (#3):

cim tvrdsi povrch tak je cistsi prujezd rychlejsi to urcite..ale naopak cim mekci tak se mi to opravdu osvedcilo a myslim si ze bych to jinak rychleji neprojel.. a za druhe..nejezdim zadne zavody,nejde mi o vteriny takze kdyz si pekne zadriftuju a ztratim vterinu dve tak me to opravdu nevytrhne…:)jinak s tim porusenim cest to je asi taky pravda, ale tam kde takhle jezdim tak jezdim opravdu temer jen ja a mozna jeden nebo dva dalsi silenci,takze doufam ze nejsem zadny nicitel…:) a kdyz o par metru dal vidim doslova rozrytou cestu (leckdy to nebyva ani cesta) od traktoru tak se timhle opravdu netrapim…

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#3 RE: Čistá stopa vs drifting ?

Stancek Stancek (#3) » unregistered (#2):

Podle me, cim cistsi stopa, tim rychlejsi prujezd zatackou. Samoze ve vetsich rychlostech na sterku, pisku, bahne a podobne pokazdy trochu drift je, ale schvalne to do driftu neperu, jednak setrim plaste a hlavne cesticky, ono jedno zablokovany kolo skoro nic neudela, ale kdyz jich tak projede 100 , 500, 1000… uz to je poznat.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#2 RE: Čistá stopa vs drifting ?

unregistered unregistered (#2) » Stig (#1):

Čistá stopa při určité rychlosti neexistuje. Kopírovat terén lze jen při pomalé jízdě a rasantní drifting každý neumí. Možná se ale mýlím, mladší generace se k tomu snad může vyjádřit odpovědněji.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#1 Čistá stopa vs drifting ?

Stig

Zajímalo by mě jaký máte styl jízdy při sjezdu po cestičce třeba někde v lese, nebo třeba i po asfaltu ( např. Kinskýho zahrady pod Petřínem…). já osobně si téměř vždy kontrem rozhodím trochu zadek a řežu to pěkně v kontolovaným smyku, přijde mi to takový bezpečnější mít to už ve smyku než se snažit udržet co nejčistší stopu a čekat až mi to někde uklouzne a lehnout..:) no a rozhodně se mi při tom vyplaví víc adrenalinu že?:) to možná bude ten pravej důvod i když nevím…:)a možná to je i rychlejší..na nějaké cestě samozřejmě.. Naopak kámoš drží urputně čistou stopu,nedejbože nějaký smyk..:) a tak se pořád nemůžem dohodnout co je lepší..:) on říká že si oholuju zadní pneu, ale já říkám že pokud to je někde v lese s mekčím podkladem (žádný asfalt, nebo velký šutry..) tak když to hodím do smyku tak se ta guma odvaluje vlastně po těch malých kouskách hlíny,jehličí atd a vlastně se téměř vůbec neopotřebovává..a taky že téměř nepozoruju nějaký závratný úbytek vzorku… jak jste na tom vy?:)

odpovědět | zadáno: před 13 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.