#10 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

mfor mfor (#10) » D.Vajbar (#9):

Hlavně je potřeba ten talent…a pak se taky musí umět trénovat. Znám lidi, co jim stačí 15–20tis. km/rok a zajedou v ČP do desítky. A pak taky znám lidi, co najedou 30tisíc a jsou průměrní v amatérských ligách.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#9 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

D.Vajbar D.Vajbar (#9) » runner (#8):

když mi bylo patnáct, tak jsem si to myslel taky… :)) potřebuješ k tomu dle mého názoru asi následující: 1) talent 2) píli 3) \„talčenku\“ 4) ochotu jít i do \„nebezpečných\“ preparátů… (nemyslím přímo nepovolených, leccos je ale na hraně…) … 5) ochotu riskovat (sjezdy, boj o hák…) mě např. chyběly body 3) a hlavně 4) + 5)… s cca 27tis. km/rok jsem byl rád když jsem na pitomým českým poháru zajel okolo dvacítky… :(( to mi profi cyklistiku poněkud znechutilo… ale přeju ti hodně úspěchů!! :)) když koukneš na Křížáka juniora, tak je vidět, že to fakt jde… :))

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#8 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

runner runner (#8) » D.Vajbar (#7):

:-))))) tak to jsi mě fakt rozesmál s tím Agritubelem. No má jazyková vybavenost není na takové úrovni abych to napsal bez chyb, ale docela by mě zajímalo kolik by účtovali. No taky si myslím, že leckteré stáje by kývli i na nabídku docela přijatelnou – i když pár set tisíc € je pořád docela dost – to si to raději vyjedu pěkně poctivě než si to kupovat :-))))))

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#7 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

D.Vajbar D.Vajbar (#7) » bubilkova (#6):

myslím že by to nebylo až tak drahé… některý z měnších týmů (třeba francouzských) by za určitých finančních podmínek určitě rád oželel jedno místo na startu… stejně houby vyhrají, jsou tam víceméně do počtu a nemají na koho jet… že pár set tisíc euro by mohlo stačit… nominace závodníků je věcí týmu, můžou na start postavit 9 důchodců když budou chtít… :)) problém je, že aby byli přizvání, musí mít dostatek bodujících závodníků a navíc je celkový počet závodníků omezen uci (většina týmů stejně nevyužívá maximální počet…)

no a v balíku by se takový dlouhý etapák dal objet s takovýma cca 20tis.km/rok… (samozřejmě né před tim nula… :)), dva až tři roky kvalitní přípravy – když bys měl na sponzorování pár set tisíc, tak je předpoklad, že do práce nemusíš :))…

myslim že to není nereálná představa :)) zkus napsat maila třeba na team.agritubel@orange.fr (ideálně francouzsky, ale umí i anglicky) s dotazem kolik by za to chtěli… :))

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#6 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

bubilkova bubilkova (#6) » KaMo (#5):

to je nápad – jdem do toho – když už to je závod, který léta nikdo nevyhrál, ať má alespoň svého klauna:)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#5 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

KaMo KaMo (#5) » cyril (#4):

Takže na mě uděláte sbírku, team se bude jmenovat třeba cyklodiskuze a já to odšlapu :-D Jo a peníze posílejte na moje konto. Teď vážně, ono to zas tak jednoduché nebude. Miliony na provoz teamu můžeš sice dát a zviditelnit tvoje jméno, ale účast na závodě je něco malinko jiného.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#4 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

cyril cyril (#4) » runner (#1):

Myslím, že by tě to vyšlo levněji, než výlet do vesmíru. Co vím, tak roční rozpočty ProTour týmů jsou tak kolem 10 mil. EUR (někdy i míň). Takže počítám, že kdybys třeba týmu Discovery (jsou bez sponzora a končí) zaplatil rozpočet na nejbližší rok-dva, tak by ti určitě vybavili licenci a na TdF by tě vzali. :-)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#3 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

runner runner (#3) » runner (#1):

Jejda nějakým záhadným způsobem se do dostalo do sekce horská kola. No tak počítám s tím, že dotyčný by byl člověk z oboru a měl samozřejmě něco v pedálech odrouceno. Navíc s pomocí svých 8 kolegů by asi nebyl problém přečkat alespoň úvodní rovinaté etapy.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#2 RE: Osobní účast na TdF, GdI apod.

Slow_Climber Slow_Climber (#2) » runner (#1):

no jestli rovnou nenastoupit na tandemu s Armstrongem, aby clovek nebyl vyrazen hned po prvni etape :-)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#1 Osobní účast na TdF, GdI apod.

runner

Je nějaké omezení, nebo může v těchto závodech startovat kdokoli? Teorie: Po zaplacení x milionů € (alá cestování do vesmíru) se dostanu do PRO Tour týmu (možná i díky finanční injekci nesoucí mé jméno…:-))) a jsem nominován do závodu dokud mě nevyřadí časový limit? Nebo to není takhle jednoduché? Kolika milionům by se cca rovnalo to x?

odpovědět | zadáno: před 13 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.