#8 RE: Scott Spark 20

mad2707 mad2707 (#8) » mad2707 (#1):

Tak jsem si toho krasavce dovalil včera domů. Je to opravdu krasavec lehký jako pírko (in natura i s pedálama 11,2 kg) včetně vyměněných vlašrovek za rovné Ritchey a rohy KCNC. Teď budu laborovat s nastavením posedu a tlaky v pružení. Další report bude později.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#7 RE: Scott Spark 20

yeoman yeoman (#7) » mad2707 (#1):

Kolo v této třídě je samozřejmě super – stavba rámu, tlumení, komponenty navíc moje značka! Co měnit – to uvidíš, až ho osedláš a pořádně proženeš terénem. Bohužel i v těchto cenových třídách jsou to přece jen jenom sériově vyráběné komponenty, a zde, jako všude, můžeš narazit na šmejd. Jenom z naší party za poslední měcíc – jedna nová Foxka v pr…, 1 nová Rock Šrotka v pr…, jedna vová brzda Avid v pr…, jedno nové šlapání Shimaňáno XT 2008( ložiska – po týdení dovolené) v pr..... Tak že hodně štěstí do nových kilometrů!

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#6 RE: Scott Spark 20

Dick_666 Dick_666 (#6) » mad2707 (#1):

S fullem nemám zkušenosti žádné, mě to moc nepřirostlo k srdci nebo spíš ještě nevyžaduji tolik toho komfortu.

Jdu do Scotta, zítra by měl dofrčet.

Na Tvé mašině Ti budu závidět kola. Jinak já bych osazení neměnil – vlaštovky nebo představec na optimální posez, úplná gaučová pohoda může být když použiješ třeba souč. sedlo ze staršího kola na které jsi zvyklý, nebo gripy. Zkrátka asi nic bych neměnil, podle brzdy vůbec, ty až to osaháš a budeš vidět.

Dick.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#5 RE: Scott Spark 20

Hnoj Hnoj (#5) » mad2707 (#1):

Já osobně mám SPARKA 10 a HT bych asi nechtěl už nikdy, zrychlil jsem po rovině, z kopce i do kopce :-) Kolo je lehký jak pírko a jede jak splašený, když už máš podivný choutky na otlučenej zadek, zamkneš tlumič. A další benefit, neni to jak to smetí od spešlu, kterých už jezdí doslova stovky…

Co se týče vlaštovek, je to zajímavá alternativa proti rovným řídítkům s rohy, nezatracoval bych to tak rychle…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#4 RE: Scott Spark 20

oupi oupi (#4) » oupi (#3):

Jaj, nějak jsem si vsugeroval, že chceš desítku a ona to je dvacítka. Ale aj tak bych to nechal a tady bych neměnil asi ani ty brzdy.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#3 RE: Scott Spark 20

oupi oupi (#3) » mad2707 (#1):

Táta Sparka má. Sice LTD, předpokládám, že rám bude stejný. Jezdí maratony a chtěl nějakou raketu, která mu nabídne alespoň trochu pohodlí a to scott splňuje. Já mám už několikátého scotta jako druhé kolo a nikdy problém nebyl, co se týkalo jednání s prodejcem, reklamace, atd. Pokud se nepletu, ta desítka je osazená komplet na XTR, vepředu má 100RL. S tím toho moc nevymyslíš. Jediné, co bych vyměnil já osobně jsou brzdy. Ale to je jen můj názor, Tobě můžou vyhovovat. Táta třeba měnil Marty SL za Ultimaty, což je podle mě malinký krůček zpátky, ale jemu to vyhovuje víc.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#2 RE: Scott Spark 20

sokrates sokrates (#2) » mad2707 (#1):

Je to krasavec.. Nevím kolik lidí tady bude mít zkušenosti s koly na 100tis. Tak zkus napsal do Vela (ivelo.cz) nebo Pelotonu, kde testují takhle drahá kola a mají s čím srovnávat. Jinak za tu dobu co se tady vyskytuji jsem neslyšel o špatné zkušenosti se zastoupením Scottu, ale zato fůra špatných zk s Pellsem.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#1 Scott Spark 20

mad2707 Scott Spark 20

Jsem ve fázi rozhodování co si koupit za starého Spešla. Jezdím maratony, lae jsem již „pán v letech“ a chtěl bych již určitou míru pohodlí. Na předváděčce jsem si vyzkoušek Epica (byl moc tvrdý) i Fuel EX7od Treka (neseděla mi geometrie) až jsem se dopracoval k Sparkovi. Kolo mi sedí, ale přece jenom se nejedná o housku na krámu. Má někdo zkušenosti jak s kolem jako takovým, tak i se zastoupením? Vyměnili byste něco ze standardního složení (já v každém případě vlaštovky)?

odpovědět | zadáno: před 12 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.