#4 RE: Nebrzdi zadni BR-M446

HWSpeedy HWSpeedy (#4) » zat. (#3):

Tak uz je to vyresene. Ten den co to nebrzdilo, tak jsem najel 50 km, z kopce jsem zkousel brzdit zda to nepomuze, nepomohlo. Nebyl jsem schopen zablokovat kolo ani na vrstvicce pisku na silnici. Druhy den jsem se pripravil na rozdelani brzd a pripadne odvzdusneni a odmasteni. Vytahuji kolo ze sklepa, lehoulince pribrzdim a zase sileny zvuk. Nasedam, jedu k rodicum, je to z kopce asi tak 400 metru, cely kopec brzdim a dole pod kopcem to najednou zaclo brzdit tak jak ma. Asi to chtelo dat brzdam zahul a mastnota se vypalila.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#3 RE: Nebrzdi zadni BR-M446

zat. zat. (#3) » HWSpeedy (#1):

hele opotřebení desek asi né to bysi musel bejt DH jezdec po 320 km bych to vyděl na zavzdušnění nebo tu mastnotu ,pokud když stojíš a mačkáš brzdu a desky dou ke kotouči a když se dotkne je paka cca v pulce hodu a de do tlaku na kotouč tak bych to viděl pak na mastnotu (pokud to dělá randál jako když klepeč na číneli) je to mastnota a na tu máš pár možností -bud sprej na brzdy použínam i na mašinu nebo desky opalit na plotně nebo hořakem a pak brusnou mřížkou na SDK trochu obrousit a kotouč odmastit hlavně né benzinem nebo ředidlem (ja ho osobně osmahnu butanem co se vaří měd :-).)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#2 RE: Nebrzdi zadni BR-M446

radanen radanen (#2) » HWSpeedy (#1):

Zkontrolujte zda jsou brzdy dobře seřízené nebo jestli nejsou sjeté , poškozená lanka nebo přímo brzdy , při kole co má najeto tolik km je opotřebení normální.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#1 Nebrzdi zadni BR-M446

HWSpeedy

Zdravim, po 3 tydnech jsem sedl na zanovni kolo (najeto 320 km) a nebrzdi zadni brzda BR-M446 (predtim ok). Pri normalnim stisku zadny brzdny ucinek, pokud zaberu poradne, tak brzda vyda priserny zvuk a stejne nebrzdi. Pocitove se packa chova jako kdyz vam v aute nefunguje posilovac brzd. Poradte, kde mam hledat prvne. Zda vyzkouset odvzdusneni brzdy a nebo zkouset zda neni kotouc, desky nejak mastny.

odpovědět | zadáno: před 6 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.