#33 RE: Výběr nového horského kola

defekt defekt (#33) » defekt (#32):

Stokrát hanba České televizi. Jede se mistrák – snad i atraktivní a tenhle spolek to zasklívá. Celou dobu neměli vpodstatě co vysílat, a teď konečně, když už se konají závody nic. Občane, plať, plať , plať a hlavně drž hubu a nekritizuj. Když se ti to nelíbí, koukej na přihřátého Moravce

odpovědět | zadáno: před 3 měsíci

#32 RE: Výběr nového horského kola

defekt defekt (#32) » defekt (#31):

Problém vyřešen, je to TREK https://www.trekbikes.com/…l-4/p/30207/?…

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#31 RE: Výběr nového horského kola

defekt defekt (#31) » paolo11 (#30):

Jo, o tom spešlu přemýšlím, taky jsem se díval na Treka a Scota. Jenže my potřebujem velikost 52 a v tom je problém. Měl jsem o tom dlouhou konzultaci se synem (USA), je opravdový odborník. Ale odpověděl mi odborník washek, a to jsem radostí bez sebe. Myslím, že když do toho chce kluk vložit 30–35 litrů, tak ten výběr musí být důkladný.

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#30 RE: Výběr nového horského kola

paolo11 paolo11 (#30) » defekt (#29):

Ahoj Karle, kromě tý Meridy, ta vypadá opravdu hrůzostrašně, je to za ty prachy asi jedno, akorát ten Kellys bude co vidím vyprodaný. Každopádně jsou to pořád peníze a tahle kola prostě nejedou dopředu, tak co s tím? Za mě aspon toto:

https://www.specialized.com/…-x1/p/171316?…

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#29 RE: Výběr nového horského kola

defekt defekt (#29) » Jarklim (#28):

Ahoj kluci, obrátil se na mne vnuk – potřebuje radu, jaké kolo si má koupit. A já jsem z toho kvůli zdraví už vyšel, nechci mu dát šparnou radu. Proto se obracím na vás, abyste mi s tím pomohli. Jedná se mu o tyhle varianty, zohledňuje své finanční možnosti. Je ještě studentem na VŠ:

https://www.kellys-bike.cz/…20-d2432.htm

https://www.mojekolo.cz/…or-aura-xr4/

https://www.mojekolo.cz/…koyuk-2-0-1/

https://www.mojekolo.cz/…-anthracite/ Jedná se hlavně o turistiku. Díky.

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#28 RE: Výběr nového horského kola

Jarklim Jarklim (#28) » EasyShare (#27):

Ahoj,pokud chceš karbon,doporučil bych ti něco od BEMI.Na osazení a dalších věcech se dá s majitelem v pohodě dohodnout.

http://shop.cyklo-benda.cz/

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#27 RE: Výběr nového horského kola

EasyShare EasyShare (#27) » Drtikol (#26):

Ahoj všem,

tak a je to tady. Jako nadšenec do silniční cyklistiky už na silničce téměř nejezdím. Ještě, že jsem si tu koupi Wiliera v karbonu rozmyslel. Důvod? Už není tolik času kvůli práci a prostě životu. Ok, trochu lennosti tam taky bude. Na silničce to bylo dost individualistické, nikdo se mnou téměř nejezdil. S MTB lze jezdit s přítelkyní, s kamarády i sám a hlavně víc na pohodu mimo rušné silnice. I s těma MTB tretrama lze udělat pár kroků.

Je to dost úvaha do neznáma. Všichni trvdí, že 29 palců je jasná volba. No, třeba jo. Přiznám se, že by to mělo být kolo na hodně dlouho. Takže něco solidnějšího, co se nebude sypat. AL či karbon? No, raději bych karbon i kvůli váze kola. Byl jsem zvyklý na silnici a žehlil asfalt, tak uvítám sportovnější charakter. Kořeny a pařezy v lese nejezdím.

Líbí se mi osazením a parametry kol Canyon Exceed (cenově max. CF SL 5.0, 6.0 či 6.0 Pro Race). Máte někdo zkušenost? Jen si říkám, jestli to velikostně trefím podle výšky postavy. Jsem přesně na hraně 2 velikostí.

Děkuji a pohodový víkend všem :-)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#26 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#26) » Douša (#25):

Jo.Věřim.Akorát že pro mě je kolo symbol svobody. A až vyjde statistika že na celokrytých kolech je menší riziko ůrazu tak si ho taky nekoupim…:) Všem kdo semnou nesouhlasí přeji ať jim helma dobře slouží.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#25 RE: Výběr nového horského kola

Douša Douša (#25) » Drtikol (#21):

je to tvoje volba, tvůj život a vypadá to sympaticky. Ale doporučím tu helmu. Měl jsem několik pádů a bez helmy bych asi nebyl. I statistiky z úrazovky jsou největší procento vážných, či smrtelných úrazů je u bikerů a žiletek bez přilby!

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#24 RE: Výběr nového horského kola

Douša Douša (#24) » Drtikol (#23):

:-))) Na obchodním školení pro prodejce aut, kol, když přijde jako zákazník žena má být první otázka, jako by chtěla barvu :-))) Když přijde muž, tak u kola, kolik najezdí za rok? Kolik v terénu? T

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#23 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#23) » Drtikol (#22):

Dneska jsem kupoval ségře kolo.Prostě jsme přišli a ona si podle barvy vybrala to které se jí nejvíc líbilo.Průměr kol,počet převodů,nebo vidlici jsme neřešili,protože beztak prd najede :) Ale myslim že to bylo 3×8 :)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#22 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#22) » Drtikol (#21):

MA-GÓÓR

(jako já:)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#21 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#21) » Drtikol (#20):

Ještě pro tvou představu:Jezdím bez helmy na víc jak patnác let sarém patnáct kilo lehkém kole které jsem dostal zdarma.Nemyju ho,protože to je ztráta času.Nejvíc mě pak baví když pak můžu předjet někoho s dvojplackou­,s helmou na naleštěném karbonovém hitecu.Dává mi to sílu a chuť jezdit.Přesto nejradši jezdím tam kde ani noha nepáchne.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#20 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#20) » Martinn (#19):

Tak abys pochopil:Nejsem komerčně založený jedinec a mám rád retro styl.Raději bych utratil peníze za kolo které nikdo nemá než jít s davem který neuvěřitelně rychle reaguje na jakkoli pitomou reklamu.Na kole které se mi nelíbí bych já nejezdil.No takže pokud se v tomto semnou neshoduješ tak si kup hnusný kolo s dvojplackou a míň jezdi.Já ti přece nic nenutím.Já jen nechápu proč někdo kdo má tak malej nájezd km tolik řeší na čem pojede.Takže podle mého názoru je tvůj příspěvek dost mimo.Ale já jsem jen kluk ze vsi.Mám jiné myšlení než většina populace.Hlavně ať to šlape chlape…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#19 RE: Výběr nového horského kola

Martinn Martinn (#19) » Drtikol (#17):

Tak koupeno kolo s dvojplackou 38–24, rozsah převodů perfektní. A trojplacka je konečná minulost, prostě období, kdy byl rozsah zubů vzadu nedostatečný, tak se to řešilo trojplackou. A nechápu proč radíš kupovat dle „líbí“ a proč do rady na výběr kola reaguješ na to kdo kolik najezdí. Takže tvůj příspěvěk je dost mímo. Každopádně všem děkuji za podnětné rady na tomto umírajícím fóru.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#17 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#17) » Martinn (#16):

já trojplacku za minulost nepovažuji.Kup co se ti nejvíc líbí a víc jezdi.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#16 RE: Výběr nového horského kola

Martinn Martinn (#16) » ano,ANO (#14):

Zdravím všechny. Prosím vás, kupuji nové MTB kolo, požadavkem jsou 27.5 kola, vidlice vzduchová s regulací odskoku a řazení 2× něco, najedu cca 1000 / rok. Při mé výšce a velikosti rámu cca 17–18 jsem 29-ky vyloučil a 3-talíř považuji za minulost. Zatím mi z toho vylezly dvě možnosti: http://www.ghost-bikes.com/…kato-7-al-1/ nebo http://www.merida-bike.cz/…gseven-500-3. 1) Merida má velkou placku 38, ale Ghost jen 34 zubů. Počítal jsem si převody v porovnání se současnou 26-kou kde mám 44 zubů a nejsem si moc jistý nejtěžším převodem. Po rovině to bude jedno, ale když si budu chtít přišlápnout z kopce tak budu dost kmitat. Máte někdo zkušenosti s 27.5-kou a talířem s 34 zuby? 2) Ghost má sadu SLX, Merida základní Deore, a obě mají přehazovačku o třídu výš. Je tam velký rozdíl v kvalitě, životnosti? 3) Brzdy Shimano 365 a 315. Jsou tam nějaké velké rozdíly v kvalitě? Díky za rady.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#14 RE: Výběr nového horského kola

ano,ANO ano,ANO (#14) » ladislav11 (#13):

Zajímavá možnost koupě zn. Kuota http://diky-za-sdileni.tumblr.com/…/sleva-kuota

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#13 RE: Výběr nového horského kola

ladislav11 ladislav11 (#13) » ladislav11 (#12):

Kdo chce dobré kolo? https://www.facebook.com/media/set/?…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#12 RE: Výběr nového horského kola

ladislav11 ladislav11 (#12) » ladislav11 (#11):

http://mtbs.cz/…ike-technika?…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#11 RE: Výběr nového horského kola

ladislav11 ladislav11 (#11) » Petra14 (#10):

http://mtbs.cz/…esty-recenze

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#10 RE: Výběr nového horského kola

Petra14 Petra14 (#10) » Drtikol (#9):

Děkuji za radu, ale asi na ty bazary moc nejsem. Zkoumala jsem nabídky a narazila jsem na toto – http://www.give.cz/…ck-teal-2016 líbí se mi, ale nejsem si jistá jestli je to dobrá volba. Velikost rámu bych potřebovala M že? Dost mě zaujalo totiž to že mají showroom, že bych se tam mohla s někým poradit. :)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#9 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#9) » Petra14 (#7):

Mě se líbí tohle.Jsem stejně velkej jako ty . https://www.cyklobazar.cz/…bon-flx-3500

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#8 RE: Výběr nového horského kola

Drtikol Drtikol (#8) » Petra14 (#7):

Nejlépe dle mě z bazaru s někým kdo trochu ví jak kolo funguje. např. https://www.cyklobazar.cz/horska-kola?… Jsou tam i karbonové závodní modely.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#7 RE: Výběr nového horského kola

Petra14 Petra14 (#7) » bspiders (#6):

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výběru horského kola. Chtěla bych si konečně jedno pořídit, ale ještě jsem si kolo takhle sama nekupovala. Chtěla bych jezdit spíše v terénu – lesy, lesoparky měřím 173 cm a vážím 60 kg Do kola bych chtěla investovat něco okolo 15 000,– Nevím jestli je ještě potřeba nějaké info, ale klidně ho doplním. Budu ráda za jakoukoliv radu – na kvalitní značku, model apd. Děkuji moc předem :)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

« předchozí [1] [2] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.