#8 RE: co vás teď štve/těší?

tri-man tri-man (#8) » Doom (#1):

Tak mě momentálně asi určitě nejvíc štve prasklá patka, která se mi dnes zadařila na biku a to že ji asi do sudet neseženu. Takže to vypadá, ač mám už dávno zaplacený startovný, že letos se na sudetech objevím jen v roli diváka. Pokud náhodou někomu doma přebývá patka na RockMachina Landslide, myslím že rok 2001 (fotku sem hodím jen co nabiju baterky do foťáku), a chtěl by ji prodat, jsem tu..

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#7 RE: co vás teď štve/těší?

petalenka petalenka (#7) » Vrci (#6):

mě těší, že už se mi konečně jezdí dobře a štve mě, že už mi to k ničemu není, protože sezona je u konce

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#6 RE: co vás teď štve/těší?

Vrci Vrci (#6) » Doom (#1):

Mě potěšilo počasí a štve mě stav mé levé ruky se kterou nic neudělám, protože jsem levák. Jsem ale rád, že do krále bude zase v pořádku, jsem rád, že Míšovi (muj pes) je lépe – včera celej den žral trávu a zvracel, aby si vyčistil žaludek, jsem rád, že rostou houby, když nemůžu na kolo.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#5 RE: co vás teď štve/těší?

nooski nooski (#5) » Doom (#1):

Co mě těší? Pěkné počasí, můj bike na který se dívám a tahle diskuze. Co mě štve? Moje vlastní tělo a škola!!! A pak tuny dalších věcí :)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#4 RE: co vás teď štve/těší?

swe swe (#4) » Doom (#1):

teda mě momentálně jen štvou a to dvě věci – jedna, že mě začalo bolet koleno a nevím vůbec proč (nic jsem na kole neměnil) a druhá, že je naprcaná naše kočka a nevím co zas budu dělat s koťatama… nechcete někdo?

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#3 RE: co vás teď štve/těší?

mr.pohoda mr.pohoda (#3) » Doom (#1):

Mě taky potěšilo počasí, a taky to, že jsem dojel závod v Jeseníkách. Teď mě štve, že v pátek jedu do Itálie, a nemůžu na Bike Babí Léto :-( Nechce si to se mnou někdo vyměnit? :-)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#2 RE: co vás teď štve/těší?

baracuda baracuda (#2) » Doom (#1):

Potesilo me, jak hezky to jde Vinokurovi a Valverdemu na Vuelte a to, ze si kamos koupil super krasnej novej ram na bajka. Co me stve – permanentne to, ze nemuzu jezdit :-/

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#1 co vás teď štve/těší?

Doom

co vás v poslední době potěšilo nebo naopak naštvalo? mě potěšilo sluníčko venku a naštval fakt, že nemůžu na švih bo mám rýmu…

odpovědět | zadáno: před 13 lety

« předchozí [1] [139] [277] [414] [549] [550] [551] [552] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.