#73 RE: Hudba na kole?

Skad Skad (#73) » Doom ][ (#72):

Sluchátka jednoznačně ne pokud se nechceš zrakvit :)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#72 RE: Hudba na kole?

Doom ][ Doom ][ (#72) » Hogy (#71):

v tom případě nerozumím kontextu :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#71 RE: Hudba na kole?

Hogy Hogy (#71) » Doom ][ (#69):

Tak urcite by bez tech sluchatek to motorku slysel a vedel by o ni…

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#70 RE: Hudba na kole?

Skad Skad (#70) » Doom ][ (#69):

Motorky děsně řvou, slyšel bych je už když vyjely do lesa

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#69 RE: Hudba na kole?

Doom ][ Doom ][ (#69) » Skad (#68):

otázka zní – srazil by ses i kdybys neměl sluchátka?

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#68 RE: Hudba na kole?

Skad Skad (#68) » Angry Biker (#67):

Můj přispěvek zní: Hudba je na kole bestovní zážitek a pro mě ke kolu patří… Ale před pár měsíci, na konci Dubna mě při sjíždění krásnýho singletrecku a v uších hrající Elektronickýho nášlapu od The Nihilists, srazilo Enduru dodnes nevím kde se tam, vzalo, zázrakem se mi nic až na pár odřenin po těle nestalo, hůř na tom bylo kolo, Trek Top fuel 8.0 který ležel ve srázu pod motorkou, poprvév životě jsem vyděl prasknout karbon, kolo si odneslo zlomenou sedlovku, ohlý rodla, koplý kotouče a ráfky.. Já dodnes mám problémy s kolenem a podle doktorů v něm budu mít za pár let titan… Takže tak..

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#67 RE: Hudba na kole?

Angry Biker Angry Biker (#67) » alesdolezal (#1):

Bez sluchátek bych na kolo nesednul… když mi náhodou dojde při jízdě baterka, tak otráveně zamířim domu, protože mě bez hudby šlapání prostě nebaví :)

Mám to tak že na řidítkách mám v držáku cvaklej mobil, na krku mám bluetooth přijmač v podobě psí známky a na uších sluchátka s týlním mostem (Dřív sem měl jen klasické pecky, ale na každém hrbolu mi vypadly z ucha, takže sem je málem pak zahodil do řeky)

Je to super protože můžu přehrávač pohodlně ovládat z řidítek, u toho si ještě telefonovat, nebo se navigovat pomocí GPS a furt mám volný ruce… už jen čekám až nokia uvolní na trh to speciální dynamo co nabíjí nokiáckej mobil při jízdě, takže odpadne problém s nízkou výdrží baterky, která je za chvilku vycuclá, když chce člověk používat gps a u toho poslouchat mp3.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#66 RE: Hudba na kole?

EasyShare EasyShare (#66) » davro (#65):

Jo no, je to fakt věc názoru…Každopádně s tou obměnou písniček je to pravda. Alba na mp3ce chce po pár jízdách obměňovat. Jinak já při přepínání skladeb nikam hrabat nemusím, mám ipod shuffle zacvaknutý za laclem, takže mě to nijak nerozptyluje, že bych koukal jinam než dopředu…Při provozu ve městě samozřejmě neposlouchám, ale na okreskách je to v pohodě. Rozhodně ale slyším okolní provoz na pohodu, než když jedu autem a pouštim si cdčka…Prostě s jedním sluchátkem to není problém, ale ne každému by bylo příjemné poslouchat jedním uchem…

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#65 RE: Hudba na kole?

davro davro (#65) » Doom ][ (#64):

o odebrání rodného listu se postará první kamion :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#64 RE: Hudba na kole?

Doom ][ Doom ][ (#64) » jochen (#63):

ideálně nejen na pokutu, ale i na kastraci a odebrání rodného listu :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#63 RE: Hudba na kole?

jochen jochen (#63) » robert.mil (#62):

Ba ba. Myslím, že není co řešit. Sluchátka v uších na silnici nepatří. Klidně bych to viděl na pokutu. Ačkoli jinak mě správná hudba při jízdě nabuzuje.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#62 RE: Hudba na kole?

robert.mil robert.mil (#62) » EasyShare (#56):

Poprvé jsem zkusil letos na jaře. Po první vyjížďce jsem řekl jednoznačně ne. Nesoustředím se na jízdu ani na hudbu. Spíše mě hudba při jízdě ruší. Naopak, ve sklepě na válcích si to bez sluchátek neumím představit.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#61 RE: Hudba na kole?

daldrum daldrum (#61) » Kolbiš (#59):

Nikdy mě poslouchat hudbu na kole nenapadlo, z bezpečnostních důvodů, ale taky proto, že mě jen tak na půl poslouchat muziku nebaví, ani tu kterou znám dobře – prostě tam chci slyšet vše, co mát být slyšet. Takže třeba můžu poslouchat, a to dost nahlas, třeba při duševní práci u počítače, dokonce mě to nakopává k vyššímu pracovnímu tempu:-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#60 RE: Hudba na kole?

Doom ][ Doom ][ (#60) » orca (#58):

když fouká vítr tak taky houby slyšíš :-) navíc já osobně jsem citlivej na nafoukání do uší, takže u mě sluchátka řeší problém s „průvanem“

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#59 RE: Hudba na kole?

Kolbiš Kolbiš (#59) » orca (#58):

Původně jsem nechtěl, ale pár vět také napíši.

Zkoušel jsem to jezdit s MP3 (respektive mobilem co umí slušně MP3 přehrát) loni. Po prvotním nadšení při asi dvou vyjížďkách jsem zjistil, že ta písnička už mne znovu poslouchat nebaví a ta další už taky ne,… Pořád jsem něco ladil, posunoval o skladbu,… Zkusil jsem tedy naladit a poslouchat rádio. Zdál se to být super nápad. Jenže na silničce není problém ujet za den spousty km, příjem se každou půl hodinu měnil a zrovna když se v rádiu řešilo něco zajímavého, tak to začalo šustit a chrastit… Takže jsem zase zastavoval, přelaďoval na jinou stanici,…

Navíc jsem zjistil, že pokud chci něco slyšet z okolního provozu, musí být hlasitost dost nízká. No a pak se stačí rozjet z kopce a stejně hudbu neslyším.

Suma sumárum. Přešlo mne to tak za týden :o)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#58 RE: Hudba na kole?

orca orca (#58) » EasyShare (#56):

tak dlouho se chodí se džbánem … doplń si sám …

není nic horšího než dobrovolně se připravit o část svého smyslu na prostředku který je nejzranitelnější v přímo bojovém prostředí na silnici…

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#57 RE: Hudba na kole?

ursus ursus (#57) » EasyShare (#56):

No, tak nejsem takový barbar, abych hudbu poslouchal jedním uchem. Zároveň se špunty ale neslyším vůbec nic, takže auto člověka můžeš nemile překvapit. Osvědčily se mi dříve Kossy Porta PRO, které díky své konstrukci dovolují člověku slyšet i okolní provoz.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#56 RE: Hudba na kole?

EasyShare EasyShare (#56) » Mirage (#55):

Tak trošku obnovím thread. Přidávám se na stranu těch, co mp3ku vozí. Mám v uchu jen pravé sluchátko a levé sluchátko mám zastrčené za l.laclem. Je to věc zvyku. Používám iPod shuffle, který je na to ideální…Hlasitost „tak akorát“. U sebe musím potvrdit výjimku, s mp3kou jsem nehodu nikdy za ty léta neměl. Naopak bez hudby tomu byl opak. Že by to byl i můj talisman? Prostě s hudbou se mi jede v nepoměru lépe, takže není co řešit, jsem závislák :-D. Naopak v terénu na biku třeba v Krkonoších bych poslouchal asi o něco méně. Upřímně na silničce poslouchat motory osobáků, motorek a hlavně kamionů a busů, to mi jako zážitek nepřipadá, naopak to člověka trošku rozladí…Samozřejmě poslouchám, jen pokud jedu sám, což je ale většina případů…Nelze vybírat ledajakou hudbu, musí mít rytmus…

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#55 RE: Hudba na kole?

Mirage Mirage (#55) » Flegmatik (#54):

takhle moc jsem to nekoumal. Možné to je :-)

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#54 RE: Hudba na kole?

Flegmatik Flegmatik (#54) » Mirage (#53):

Tak se šátkem to je jiná, to musí být o dost lepší poslech…

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#53 RE: Hudba na kole?

Mirage Mirage (#53) » Flegmatik (#52):

Já proti nafoukání do uší vozím šátek pod přilbou. Takže zevnitř ven jsou následující vrstvy: uši, špunty, šátek, přilba. V létě kdy je teplo už nenosím šátek, zbytek jo :-) Na zafoukané uši jsem docela alergický. Jako malý kluk jsem si užil nějaké záněty, takže čepici normálně nosím až do +5 stupňů tepla.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#52 RE: Hudba na kole?

Flegmatik Flegmatik (#52) » Mirage (#29):

Mě osobně také foukal do ucha víc vítr, když jsem měl pecky (takové ty klasické, ne ty který ucpou díru do ucha skoro zvukotěsně). Ono se tam změní víření toho větru v boltci, a paradoxně když si dáš pecky, tak ten vítr získá na hlase, takže o to člověk musí mít zesílenou muziku. Když zastaví, tak je to pohoda, ale při jízdě nebo když více fouká, tak je to mnohdy nepříjemné.

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#51 RE: Hudba na kole?

jochen jochen (#51) » Doom (#49):

Nevytahuju ho z kalhot, ale ukazuju ho prostředníčkem na předpažené levačce:-) Jednou už se takhle jakýsi maník n anejbližší křižovatce obrátil a jal se mě stíhat…

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#50 RE: Hudba na kole?

Kaos Kaos (#50) » Doom (#49):

a nepudu do toho vlákna a nepudu.. nee nee nee.. :))) já teda jezdím nejradši v protisměru.. nevim proč na mě teda všichni troubí, asi jsou ňáký divný nebo cože??? :)))

jinak, jezdit při krajnici je blbost, protože tě akorát každej oprasí.. pokud jezdí málo aut, jedu si uprostřed svýho pruhu.. a komu v oplechovaným se to nelíbí, tak at si zatroubí.. mně to je jedno.. ! no ale čů.. mu teda neukážu.. to ne, leda že b to byla bruneta v bmw :))))))

odpovědět | zadáno: před 13 lety

#49 RE: Hudba na kole?

Doom Doom (#49) » jochen (#47):

no to by mě teda zajímalo, jak za jízdt ukazuješ čů… :-D

jinak, debatka už nám mírně zajela do OT, takže jenom upozorním na www.cyklodiskuze.cz/…-kraje-cesty

odpovědět | zadáno: před 13 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.