#6 RE: Sigma Data Center

competitor competitor (#6) » EasyShare (#5):

Jo, zkoušel, používám a funguje to. Sice už si nepamatuju, jak jsem to registroval, ale předpokládám, že tak jak se mělo dle pokynů a šlo to na první správnou.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#5 RE: Sigma Data Center

EasyShare EasyShare (#5) » EasyShare (#4):

Zkoušel někdo registraci na Sigma Cloud a následné přihlášení do Sigma Cloud přes Sigma Data Center? Mně to bohužel nefunguje nefunguje. Hlasí to při přihlašování error – chybu.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#4 RE: Sigma Data Center

EasyShare EasyShare (#4) » shodan (#3):

Přemýšlel jsem nad tím a ono se to fakt vyplatí. Když už člověk zaplatí takovej tacháč, tak je fajn se podívat na analýzu trasy. Funkce jsou za jízdy pěkný, ale je to využito jen z části, 100 % z těch dat člověk vymáčkne až po připojení tacháče k PC.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#3 RE: Sigma Data Center

shodan shodan (#3) » shodan (#2):

a program stoji 9.95 EUR… coz je smesna castka dneska… a s kuponem pulku :)

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#2 RE: Sigma Data Center

shodan shodan (#2) » EasyShare (#1):

pouzivam… je to samozrejme jako denik… zalezi na jedinci.. bud to chce a nebo nechce… tachac mam tak jsem poridil dokovacku a uz to frci… vychazi i slusne podpora.. neco tam neslo u novych rox tachometru a nova verze byla hned

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#1 Sigma Data Center

EasyShare

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo používáte k cyklo-počítači program Sigma Data Center a pravidelně data nahráváte do PC? Vidíte v tom případně nějakou velkou výhodu, tedy ve zpětném porovnání dat ze švihů a vedení elektronického deníku? Stáhl jsem si ukázkovou verzi Sigma Data Center 3 a vypadá to vcelku pěkně, jen nevím, jestli bych to vůbec využil. Každopádně si pak člověk nemusí vést písemně žádnou agendu nebo tak podobně. Akorát je zase nutné dokoupit dokovací stanici za cca 400 – 500,– a program za 20 Euro (10 Euro při 50 % slevě při zakoupení nového přístroje od Sigmy). Vidím to spíš jako takovou zábavu, že se člověk může podívat na data z jízdy na PC a vidět v jakém kilometru a výšce měl jaký tep, rychlost a kadenci.

odpovědět | zadáno: před 7 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.