#1013 RE: Politika,islám a pod

ladislav11 ladislav11 (#1013) » cioran-m (#1012):

http://tn.nova.cz/…-mnichy.html

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1012 RE: Politika,islám a pod

cioran-m cioran-m (#1012) » Beda.Brno. (#1010):

Ano, Amerika je tradicne, na rozdil od pokrytecke Anglie, hodne otevrena a svobodna. I ve vecech sexu. Zaroven vsak (a to je na tom to krasne a obdivuhodne) ma sve zasady. Napriklad – jak tuhle s velkou hrdosti uvadel jeden spravny americky politik z Cajovych setkani, mnoho americkych divek se, vedomo si spravneho chovani a onech zasad, vdava jako panny neporusene a ciste. Zaroven vsak, jak uvedla rozsahla sexuologicka studie, prakticky vsechny mely za sebou od raneho mladi nejen vsechny bezne nekoitalni sexualni zkusenosti, mnohdy s vice partnery najednou, ale vetsina z nich praktikovala bezne analni styk. Okouzlujici. :-)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1011 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1011) » Beda.Brno. (#1010):

Cituji: „Trump několikrát zopakoval: Jsme v místnosti plné lhářů, podvodných a nečestných médií, která všechno dělala špatně,“ potvrdili New York Postu také jiní účastníci schůzky. „Začal šéfem CNN Jeffem Zuckerem, kterému řekl: Nenávidím vaši stanici – každý, kdo pracuje v CNN, je lhář, měl byste se stydět. A pak pokračoval v kritice NBC, ABC, CBS a dalších stanic.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1010 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1010) » Filipo (#1007):

Nemá rád to anglosaské svatouškovství. Politik má byť chlop a ne srab. A chlop se podívá na babu a když podrží tak si šáhne :) V tomto nic nevyčítám ani Trumpovi, Clintnovi, JFK, Topolánkovi či Havlovi. Nenechme se buzerovat pokrytci. A chlap se nesmí bát seřvat prolhané presstituty jak to Doník hezky předvedl a poslal je k šípku. http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1009 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1009) » Filipo (#1008):

To ano, zejména v 50. letech. Ale pak si uvědomili, že nechcou jít od válu nemohou lidi buzerovat na každém rohu. A to je bohužel dneśní situace a mám pocit, že nékdo nastavil reverzní chod.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1008 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#1008) » Beda.Brno. (#1001):

Komouši to jsou vězení, popravy, politiký procesy, nucený páce, represe, vykradenej nejen stát ale okradený a čtyřicet let okrádaný všichni lidi, přerozdělení majetku schopných těm neschopným, nesvoboda slova, vyznání atd. hnus kam se podíváš. To se s dnešní situací vůbec nedá porovnávat. Jasný že ty pro které to byla příležitost si nakrást po tom stále lačněj.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1007 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#1007) » cioran-m (#1006):

Na druhou stranu konečně zase můžeme ženský vošahávat, když je tedy přitom vosobnostně respektujeme.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1006 RE: Politika,islám a pod

cioran-m cioran-m (#1006) » Beda.Brno. (#1000):

No, pokud vsak nekdo chce byt – presidentkou – trosku zalezi na tom, kterou damu preference suka. Asi by nemela by byt nejblizsi prtelkyni osoba, ktera je zaroven tajemnici, mluvci a buhvi cim jeste a ktera ma jeste ke vsemu trochu maslo na hlave, zejo. Ale to nic, to uz je minulost, mame Donalda a ten je dokonalej. Jak Marfusa z Mrazika. Moc se tesim, jak velmi si zahy pomuze a zacne (na ukor tech nejbohatsich) bohatnout ta nasrana chudnouci nizsi stredni trida, ktera si jej zvolila za presidenta!

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1005 RE: Politika,islám a pod

cioran-m cioran-m (#1005) » Filipo (#1004):

Ano, pokud je ve vedecke praci a-priori jasne, co se ma dokazat, pokud je predem zrejmy kyzeny cil, neni to vedecka prace a ten, kdo ji dela, neni zadnej vedec. Tak se da dokazat (a teda taky vsude mozne dokazuje) cokoli. Treba i existence Bozi – ostatne, Theilhard de Chardin to takto zkusil.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1004 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#1004) » Beda.Brno. (#1003):

To máš jistě pravdu, ale přeci když se pro něco rozhoduji a mám pro to nějaký argument tak ten platí ať to hraje do karet mé představě nebo ne. Řekněme obdoba toho jak to dělají vědci. Když si vyberou jen ty věci které jejich teorii podporují a ty které ji popírají nevyberou tak ke správnému výsledku nedojdou. Předpokladem je samozřejmě že jde o to dosáhnout správného výsledku a ne jen prosadit jejich teorii.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1003 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1003) » Filipo (#1002):

Nikdo z nás objektivní nejsme, to prostě nejde.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1002 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#1002) » Beda.Brno. (#999):

To by se ale mělo. Protože jinak to znamená že nemá cenu o věcech rozumě mluvit s nějakou vidinou lepšího výsledku. To znamená že jde jen o oblbnutí a dotlačení neinformovaných nebo hloupých tam kam kdo chce. To je cesta do pekel.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1001 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1001) » Filipo (#998):

Hlavně spousta malých ponikatelů skončí, což je záměr. Ten kdo daní paušálem a nemusel dělat moc papírů teď aby evidoval každou tržbu, když stejně daní jinak. To raději skončí. „Geniální“ Babiš a jeho náméstci na ministerstvu ani netuší, jak fungují malí podnikatelé. Malé vesnice budou bez hospod, to se na to malí hospodští vykašlou. A ještě k tomu vrchnost zakáže štamgastům fókat v hospodě. To je horší než za komoušů. Ti po roce 68 pochopili, že lidi musí nechat žít.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#1000 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#1000) » cioran-m (#995):

To už jsem slyšel, že je BI. To mi ale vadí ze všeho nejmíň.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#999 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#999) » Filipo (#994):

To se samozřejmě měřit stejně nebude. Každý hodnotíme subjektivně.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#998 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#998) » cioran-m (#995):

Já jsem pořád skeptičtější a skeptičtější. Dneska je spousta lidí naladěna dát někomu přes držku – pod prapory, pro národ, za silným vůdcem. Budem stavět ploty, celnice, armády. Stejně to nejvíc odnesou normální lidi. Tak jako vybrané daně „navíc“ pomocí EET zaplatěj ve skutečnosti taky normální lidi.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#997 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#997) » cioran-m (#996):

Říkalo se: voják by o ní kolo neopřel. Jak se to říká dnes citovat nelze.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#996 RE: Politika,islám a pod

cioran-m cioran-m (#996) » cioran-m (#995):

Samozrejme – takova (na pohled teda) prvoplanova plastikova zruda jako Donald neni, ale stejne: to snad i – v tomto ohledu legendarni – Margaret T. mela mozna o trosku vice sex-appealu nez chudak Hillary… :-)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#995 RE: Politika,islám a pod

cioran-m cioran-m (#995) » Filipo (#991):

Babis je skvelej: tuhle opakovane rikal, ze jeho skvele rizena zdravotnicka zarizeni vsechna prosperuji a lekari tam maji vyssi platy, nez jinde – zvlaste ve srovnani zejmena se statnim zdravotnictvim. Akorat opomnel dodat, o jaka zarizeni jde a oznacil za nepekny podraz, kdyz mu to Heger nebo kdo verejne pripomnel. # Je pravda, ze Bill jednou kdesi rekl, ze Hillary mela vic zenskych, nez on sam? Coz bych se divil teda – skareda je a byla vzdycky strasne.- ze by zensky mely v tomto ohledu jinej vkus? :-)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#994 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#994) » Beda.Brno. (#993):

Hlavne aby se merilo stejnym metrem Sparte i Slavii.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#993 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#993) » Filipo (#991):

Dal bych prednost historii pred hystorii a hysterii :) Hillary sponzoroval nepritel ze Saudske arabie a sponzor Daese, to je vlastizrada. A nebylo to verejne, ale skryte pres ruzne nadace. Ale stejne na tom byl Bush ml.a jini. Dospiva, Dopita ma jine starosti. Babis (ne Babys) je nejzrejmejsi, to je pravda a je na každém aby si to prebral. Pohnutky jsou ruzne, ty idealisticke mohou byt nekdy ještě horsi nez materialni.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#992 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#992) » Filipo (#991):

fujtajxl-historii

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#991 RE: Politika,islám a pod

Filipo Filipo (#991) » Beda.Brno. (#990):

Pokud tady dobře čtu v hystorii tak třeba to kým byla sponzována Clnitnová byl problém, protože pak nemohla být nezaujatá, a bylo tu odkazů více na stejné téma. Proč by to mělo být u spojení Dopita – Robejšek jinak? Co se týče otevřenosti tak nejotevřenější je Babyš. Jedna věc je ale co se říká druhá jsou skutky. A zase proč by to s Dopitou teď mělo být něco jiného. Jistý je že kdejakej miliardář se cpe nějakým způsobem do politiky a všichni mají jen idealistické pohnutky.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#990 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#990) » Beda.Brno. (#989):

A Bakala za topinkami.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#989 RE: Politika,islám a pod

Beda.Brno. Beda.Brno. (#989) » Beda.Brno. (#988):

A je spravne, ze to Dospiva otevrene rika. To je lepsi nez skryty Kellner a Pokorny za Sobotkou nebo skryty Sekyra za Lidovci.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

« předchozí [1] [40] [80] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [158] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.