#12 RE: Runtastic

jirka_69 jirka_69 (#12) » Drtikol (#11):

Přeji hezký den. Ví prosím někdo, jak z aplikace runtastik stáhnout trasu (soubor gpx) Mě se to vždy nějak sekne…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#11 RE: Runtastic

Drtikol Drtikol (#11) » Drtikol (#8):

Teď na to koukám a když tu trasu dám do zoomu(zvětším) tak to vlastně asi tak bude.Samotnýho mě dost překvapuje jak je ten terén hrbolatý.To jsem vždy věděl že po rovině to neni ale na tom celkovym grafu je to vážně hrbolatý a při zvětšení na detail mi to přijde reálný.Tak jen zděluji svůj nový poznatek.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#10 RE: Runtastic

Sly Sly (#10) » carbox3x (#9):

Používám Stravu. Proti Polaru na 100km naměří nastoupáno max o 150m. V délce je rozdím max o 1km méně.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#9 RE: Runtastic

carbox3x carbox3x (#9) » Drtikol (#8):

Mám takové kolečko 50km. S odbočkou na kopec. Výjezd i sjezd by měl graf ukazovat jako stejnou křivku,jen směrem dolů. No tvar kopce to vykreslil jinak nahoru a jinak dolů. A výjezd začne na grafu na cca 480m.nm. a po sjetí toho samého kopce jsem na výšce 480. Podle grafu je to 460. To si vyzkoušej. Vyjeď dlouhý kopec a sjeď ho stejnou cestou.takhle jsem přišel nato co to ve skutečnosti počítá,nebo kreslí za hovadiny.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#8 RE: Runtastic

Drtikol Drtikol (#8) » carbox3x (#7):

Tak dneska mě to zas obralo o víc jak kylák :)To mi ale neva,navíc v klikatých lesních cestách.Ale ten graf výšky je zvláštní.V úseku prvních tří km jsem určitě nic tak hrbolatýho nejel :)

https://www.endomondo.com/…ts/682819916

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#7 RE: Runtastic

carbox3x carbox3x (#7) » Drtikol (#6):

Některé možná fungují i přesnějc,ale moji důvěru si to nezískalo. Na km tě to okrade vždycky. Nejvíc v rychlejch zatáckovitejch úsecích. Raďej dobrej comp. Tél používán jen občas na záznam trasy do mapy. To umí spousta apek a jiné údaje mě ztoho nezajímají. Jsem zvyklej 25let na comp tak mi tyhle věci moc neříkají,ale za pár let to frajeři vylepšej a budou ty věci taky mskat suprově.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#6 RE: Runtastic

Drtikol Drtikol (#6) » carbox3x (#4):

Já teď začal používat endomondo.Rozhodně nechci polemizovat o přesnosti.Ale rozdíl na nastoupaných a naklesaných metrech je zanedbatelnej.Jak (ne)přesně to měří fakt nevim.Nemám to s čím srovnat.Věřím,že bude přesnější než na tachometru Blackburn,který jsem si naivně kvůli výškoměru kupoval.Jinak třeba mi endomondo na 63km nenapočítalo tři km.No žíly mi to netrhá.Ale ty výškový metry časem zjistím jak moc to (ne)kecá.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#5 RE: Runtastic

X2 X2 (#5) » carbox3x (#4):

Naprostý souhlas…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#4 RE: Runtastic

carbox3x carbox3x (#4) » vkesyl (#1):

Nejen run. Těch mobilních apek je hromada. A jedna horší jak druhá!!! A runtastic je ůplně příšerná!! Milion nevyžádaných mailů vodních,nabíd­ky,kraviny na ntou!! A to co ty app. Ukazují pak taky stojí zato. Když vyjedu že 450m.nm. udělám kolečko 50km. Návrat je ve stejnej nm. nastoupaným. to ukazuje 500 a ztračený m. to ukazuje třeba 1200 tož každá s těch apek nějak někde kecá. A to tak,že to nemá cenu vůbec používat. Smazal jsem je všechny. Vidět ty nemyslí na displeji jde o infarkt.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#3 RE: Runtastic

vkesyl vkesyl (#3) » X2 (#2):

Nikdo ho nepoužívá? Láďa

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#2 RE: Runtastic

X2 X2 (#2) » vkesyl (#1):

Ahojky…!

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#1 Runtastic

vkesyl

Čusík, prosím Vás, používá někdo z Vás mobilní aplikaci Runtastic? Mám zakoupenou verzi Pro a nejde mi Live sledování tréninku na PC. Díky. Láďa

odpovědět | zadáno: před 3 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.