#4077 RE: Doping

orca orca (#4077) » RPrepresent (#4076):

tohle plně chápu ale zvláště v dnešní době doping není výhradně v rukou jednotlivce (v tomto případě cyklisty) .

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4076 RE: Doping

RPrepresent RPrepresent (#4076) » orca (#4075):

A není to pravda??? Kdo jako první dostane distanc? Koho vyhodí ze stáje? Cyklista, kterého chytili při dopingu!!!

Automaticky se to bere tak, že je za zakázané látky nacházející se v jeho těle zodpovědný on a proto je potrestán. No a když to tady já pojmenuju a řeknu nahlas, tak jsem ideální alibista?

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4075 RE: Doping

orca orca (#4075) » RPrepresent (#4073):

Takže se tady naznačuje že ideální cyklista je ten co má vystudovanou i chemickou+po­travinářskou vejšku ? A nebylo by fajn aby se opět vrátili časy dřívější a opět si cyklisti dělali všechno sami ? Třeba každej bude mít své políčko a na něm pěstovat obilí a chovat své kuřata a malou dílnu kde si bude pro jistotu i sám lepit a montovat svá kola … A na závod vyjede s baťůžkem a bude tam mít vše na celou etapu aby náhodou nic nevzal od někoho neznámého…

Tomu říkám ideální alibismus svést to na cyklistu slovy je to jeho tělo on je za něj zodpovědnej …

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4074 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4074) » Jiřík (#4072):

Mas pravdu, tezko rict, jak to bylo, my si tady spis vymyslime. Ja jen, ze casto se ukazalo, ze lidi vzali, kdyz se citili na etapaku blbe, ackoli jim to, nahlednuto vcelku, moc k nicemu dobrymu byt nemohlo.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4073 RE: Doping

RPrepresent RPrepresent (#4073) » Jiřík (#4072):

Kamil Holub: Fränk Schleck dopoval. Byla mu na letošní TdF prokázána diuretika…

Ctím presumpci neviny, ale před 1,5 rokem vyhrál Contador – dopoval. Druhý byl Andy a třetí Fränk Schleckovi. Stejná stáj Saxo tenkrát, stejná stáj RadioShack dnes, navíc bráchové… Stín nedůvěry je u mě hodně velký!

Lukáš Pokorný: Otazkou je, jestli o tom vedel..

Kamil Holub: Ano, za dob NDR to do nich cpali a sportovci nic nevěděli. Ale dneska??? A ikdyby,…neznalost ho neomlouvá. Jen on sám je zodpovědný za své tělo a za to, co do něj cpe. Pokud tak bezmezně věří svým výživovým specialistům, že nekontroluje to, čím se stravuje, tak je minimálně HODNĚ HODNĚ naivní!!!

Možná OT, ale já na ten doping mám tento názor…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4072 RE: Doping

Jiřík Jiřík (#4072) » cioran-m (#4071):

právě mi připadá naprosto bláhové, že by to riskoval, když mu o nic nejde.. radioshack jim neposílá platy a Schleckové mají podepsáno v Astaně, takže kontrakt jistý. a u Schlecka to není o dopingu, ale o motivaci, když se mu nechce nepojede ani kdyby mu stříleli u zadnice. Pokud tam nemá bráchu, tak ho jeho vlastní kariéra nemotivuje.. ale samozřejmě možné je cokoliv

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4071 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4071) » Jiřík (#4070):

Tohle se proste, pres vsechny ty reci o „otraveni“, ktery sw vzdycky standartne opakujou, nedela. O Bruyneelovi a celym RadioTreku nemam nejmensii iluze (dokonce si myslim, ze vetsi krivak, nez Johan, snad v cyklistice nikdy ani nefungoval), ale tohle je nekde jinde. Clovek riskuje individualni sypani, kdyz je na tom spatne, kdyz ma pocit, ze mu uz nic jinyho nepomuze. Ja jsem nikdy neslysel o tom, ze kdyz nekomu neco nasli, ze to byl omyl, nebo nejaka skrcka. Nalomenej jsem byl kdysi s Cichyho efedrinem u nas na mistraku v Pavlove, ale pak jsem se dovedel aji tady, jak to presne bylo, od kamarada, kterymu do Cichy rek. A ze dal tehdy Conrtk, kdyz mu nasli to stopovy mnozstvi clenbuterolu, za coz ted stoji, na Tour svoji vlastni krev, je taky asi dost jasny.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4070 RE: Doping

Jiřík Jiřík (#4070) » cioran-m (#4067):

A nebo taky existuje spekulativní otázka… Proč by to dělal na „dvanáctém místě“? .. Radioshack mu prý dluží velké peníze a tak to tímto způsobem můžou docela dobře smáznout… klidně mu to tam mohl nasypat někdo z „vlastních“, zvlášť když bude po sezoně odcházet… viz článek ve francouzském Equipe..

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4069 RE: Doping

Alda71 Alda71 (#4069) » KvidoL (#4068):

Xipamide je strukturálně příbuzný s indapamidem, hydrochlorothi­azidem ad. Takže do definice zakázaných látek podle příspěvku 4052 spadá.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4068 RE: Doping

KvidoL KvidoL (#4068) » mikrofonek (#4066):

Proč by ho měli mít ? Oni mu našli diuretikum, které ale není na seznamu zakázaných látek a jenom spekulují, že by to mohlo něco maskovat.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4067 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4067) » mikrofonek (#4066):

Nojo, nejelo mu to letos, vypada to na individualni akci. Kdyby disciplinovane sypal dle Ferrariho pod moudrym dohledem mistra Bruyneela, moh dneska zalovat USADA krz zasahovani do svejch prav.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4066 RE: Doping

mikrofonek mikrofonek (#4066) » plha (#4065):

http://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

A maj ho

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4065 RE: Doping

plha plha (#4065) » unregistered (#4063):

Nerozčiluj se brejlovče. Je to zdraví škodlivé…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4064 RE: Doping

unregistered unregistered (#4064) » unregistered (#4063):

jsem se podíval a vubec nevim o co jde:))))))) už tam nevlezu:))) já na odkazy klikám jenom prověřené od určitých lidí

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4063 RE: Doping

unregistered unregistered (#4063) » plha (#4062):

Stačí mi, když se podívám na ty debilní stránky, které máš uvedené v profilu a vím, o koho jde. Doporučuji učastníkům CD, aby se na to podívali. „zaručené výsledky“

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4062 RE: Doping

plha plha (#4062) » unregistered (#4047):

Brejloune, prosím, drž chvilku (ohledně sypání) pec… Děkuji, uživatel stanozolu zevně, stromby intravenózně…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4061 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4061) » unregistered (#4060):

Dik za tohle a aji tobe.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4060 RE: Doping

unregistered unregistered (#4060) » cioran-m (#4058):

jak zpívá Jiří Sucjý: …Proč se lidi, nemaj rádi… Toho chlapce jsem napsal jen tak. Co se týká grizzliho, měl jsi asi pravdu. Hezký večer

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4059 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4059) » cioran-m (#4058):

Jo, na jednu nadavku jsem si prece vzpomnel. Napsal jsem jednou grizzlymu, ze je „jenom idiot“, kdyz se opakovane ( dost nechutne a blbe) navazel do kolegy kvuli jeho minulymu piti. A na onom vyroku ostatne trvam.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4058 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4058) » unregistered (#4057):

To je docela srandovni, to „chlapce“. Docela me to potesilo. :-) Tak pardon, ja to nebral jako invektivu, spis mi to prislo vtipny. Moh jsem se, pravda, pane, mylit… A mimochodem, co se me tyce, nevzpominam si, kdy bych se tady hadal, nebo nekomu nadaval. A proc to „lidi tady“ delaj, se fakt divim furt dal, i po tehle, tve , nebrejlate teda, intervenci.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4057 RE: Doping

unregistered unregistered (#4057) » cioran-m (#4054):

Chlapče, brýle se mi neorosily, neb žádné nenosím. Slušně jsem požádal a bylo mi slušně a podrobně odpovězeno, za což děkuji. A ty si podobné invektivy nech pro sebe, nikdo ti o ně nestojí. Pak se divíš, se se tu lidé hádají a nadávají si.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4056 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4056) » unregistered (#4055):

To neni vsak moje fotka, to je fotka jedny byvaly kamaradky. Mela dobry ruce a vubec kdeco! :-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4055 RE: Doping

unregistered unregistered (#4055) » cioran-m (#4054):

:))))) ted´s me urval, ta tvoje fotka k tomu:))) nic, v klidu, mě málokdy něco takhle dostane(a to se nijak neposmívám, ty brýle působí decentně a cekemil mi osobně nevadí, i když se osobně chová), drsní ste oba se ctenářem:)))

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4054 RE: Doping

cioran-m cioran-m (#4054) » ctenar (#4053):

Ses drsnej. Musely se mu z toho orosit ty brejle. :-D

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4053 RE: Doping

ctenar ctenar (#4053) » unregistered (#4051):

S5. DIURETIKA A OSTATNÍ MASKOVACÍ LÁTKY Maskovací látky jsou zakázané. Zahrnují: Diuretika, desmopressin, plasmaexpandery (např. glycerol, nitrožilní podání albuminu, dextranu, hydroxyethylškrobu a mannitolu), probenecid a další látky s podobnými biologickými účinky. Lokální aplikace felypressinu pro zubní anestézi není zakázána. Diuretika zahrnují: Acetazolamid, amilorid, bumetanid, furosemid, chlortalidon, indapamid, kanrenon, kyselina etakrynová, metolazon, spironolakton, thiazidy (např. bendroflumethiazid, hydrochlorothiazid, chlorothiazid), triamteren a další látky s podobnou chemickou strukturou nebo podobnými biologickými účinky (kromě drospirenonu, pamabromu a lokálního podání dorzolamidu a brinzolamidu, které nejsou zakázané). Pro použití (Při Soutěži, případně Mimo Soutěž) jakéhokoliv množství látky se stanoveným prahovým limitem (tj. formoterol, salbutamol, morfin, katin, efedrin, metylefedrin a pseudoefedrin) ve spojení s diuretikem nebo jinou maskovací látkou je vyžadováno udělení specifické Terapeutické výjimky na tuto látku navíc k té, která již byla udělena na diuretikum nebo jinou maskovací látku.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

« předchozí [1] [82] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [245] [326] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.