#850 RE: Leopold König

svatý svatý (#850) » cioran-m (#845):

Tvymu nesouhlasu rozumim. Je potřeba se ale smířit s tím, že lidi, kteří byli slavní před tím, než Zuckerberg otevřel svou knihu tváří, už dávno tak slavní nejsou. Doba se změnila. Stejně jako změnila dobu TV jako medium, změnil dobu i internet jako medium. A je ještě mnohem dokonalejší a sofistikovanější, než TV. Proto a jedině proto zakládám lidskou existenci na osobním setkání napříč státy, nejenom u nás. Narozdíl od tebe mám reálnou zkušenost s tím, že se lidi setkat odmítaj, protože si na tom internetu o sobě vymýšlej a nemluví prostě pravdu anebo se vysmívaj zcela neoprávněně a maj špatny svědomí. Kupí se to jako třeba všechny pověsti z historie křesťanství. Každý si pověst přizpůsobí k obrazu svému. Celá bible je dnes sice holy, ale zaroveň holej nesmysl přepsanej k určitýmu obrazu někoho. Smysl se vytrácí nebo se jen pracně hledá a vyžaduje moudrost, dogma je na obtíž. Stejně jsou na tom tahle fora nebo sociální sítě. Rád se potkávám s mladejma lidma pod 20let-cyklistama. Byl jsem se třeba podivat v Prostejově na treninku na velodromu-silny slovo, zvlněnej asfalt:). Přesto se někdo snaží a megafonem jim hlásí, co maj dělat a oni to dělaj. Prostě byla vidět ta snaha vydat se navzdory ekonomice oživit stary a dobry postupy. Prostě-jov. Pak už je jenom krůček nedržet se těch postupů dogmaticky a tu novou dobu se naučit umět respektovat. Nemyslim si, že by v cyklistice, ale i v životě šlo o něco jinyho. Na internetovym foru tohle jde těžko, s tim snad souhlasit budeš.

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#849 RE: Leopold König

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#849) » svatý (#844):

Všemu bych věřil, ale že Ty by jsi se nechal k něčemu donutit Ti teda fakt ne. Celou dobu se tady prezentuješ jako někdo, koho názory ostatních v podstatě nezajímají a teď tady budeš plakat, že jsem Tě já, nebo dokonce defekt, který se tady choval odjakživa slušně a působí zde o řadu let déle než Ty, donutil k nějakému vzorci chování? Tomu se fakt věřit nedá. Konec konců já si dobře pamatuji, když jsi se tu objevil poprvé, tenkrát jsi ještě nepoužíval nic svatý ale mullermichael, a zahájil jsi své působení zde označováním ostatních pičusy a tak podobně. Stačí se prostě chovat slušně, nenadávat ostatním, nekázat a může to fungovat i teď.

odpovědět | zadáno: před 9 hodinami

#848 RE: Leopold König

Drtikol Drtikol (#848) » agent007 (#838):

Koho to zajímá tak i s tebou v tomhle souhlasim.Jde o to že je jen člověk jako každý z nás.Takže milionovej jako každý z nás.Držim palce každýmu rozumnýmu člověku.Jmenovitě zkratkou Svatýmu.Višchni jsme magoři.ale kdo se dokáže rozumě bavit????Pro blbý odpověĎ:

Pouze rozumný člověk.

odpovědět | zadáno: před 18 hodinami

#847 RE: Leopold König

Drtikol Drtikol (#847) » svatý (#835):

S tou první polovinou příspěvku naprosto souhlasím.KOHOHO TO ALE ZAJÍMÁ :) Mě je to fuk.Kdo někdy pracoval a kolo měl jen jako zábavu to pochopí.Peníze bych zrušil.Nahradil bonytou života…

odpovědět | zadáno: před 19 hodinami

#846 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#846) » svatý (#841):

A velmi pratelsky jsem se, jak dobre vis, parkrat potkal i s tebou. :)

odpovědět | zadáno: před 21 hodinami

#845 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#845) » svatý (#842):

Nesouhlasim. S kymkoli jsem se z teto spolecnosti (snad s jednou vyjimkou, kde to je trochu ambivalentni) potkal, vzdy jsme se sesli i rozesli pratelsky. A bylo to uz nejmene osm-deset lidi. Nemam duvod se domnivat, ze by to take s velkou vetsinou ostatnich melo byt jinak. Naposled se ostatne pet z nas seslo na projizdce u me pred dvema tydny.

odpovědět | zadáno: před 21 hodinami

#844 RE: Leopold König

svatý svatý (#844) » JecminekMaselnik (#843):

Zastávám názor zcela odlišný. K tomu, abych se zde na tomto foru choval odlišně od skutečnosti, mě donutil výsměch tvůj, defektův a určitých nicků. Anonymní výsměch neuznávám, je to projev slabosti. Howhgh.

odpovědět | zadáno: před 21 hodinami

#843 RE: Leopold König

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#843) » svatý (#841):

No a to si představ, že jsou lidi, co se ve fórech normálně klidně roky baví, chovají se k sobě slušně a potom se spolu při nějaké příležitosti potkají a funguje to zase. Normální člověk je totiž konzistentní a chová se pořád stejně, jak ve fóru tak v životě a nehraje komedii typu: ve fóru vulgárně nadávám, v mailu pokrytecky vykám. Mám spoustu dobrých známých i kamarádů, které jsem klidně viděl poprvé třeba po dvou třech letech virtuální známosti a to i z tohoto fóra. Tohle fórum totiž přátelské bývalo a nic, kromě lidí, nebrání, aby bylo zase.

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#842 RE: Leopold König

svatý svatý (#842) » cioran-m (#840):

König se ohledně zpětných vazeb bude chovat asi stejně jako firma Festka=„nečtu anonymní diskuze a nereaguji na ně, mám s tím špatné zkušenosti“…asi si to tito lidé uváděj i do životopisu:), dál se o tom bavit nebudu

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#841 RE: Leopold König

svatý svatý (#841) » cioran-m (#839):

Takto zde zde určití lidé uvažují(přiznávám, že to je pouze můj nepodložený názor).

Avšak impertinence. To je to vystihující slovo, co se Königova komentářů v poslední době na tomto foru týče. Tohle forum rozhodně není přátelská hospoda, nikdy jí nebyla a nikdy jí nebude. Přátelé se znaj. Pokud ne, je to fikce, nejsme přátelé. V žádném případě.

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#840 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#840) » svatý (#837):

No – a ty zpětné vazby mohou být, jak vidíš, pozitivní – od agenta 14+ a možná i od Tebe; ačkoli vlastně vyzněním Tvého příspoěvku v tomto ohledu si jistý nejsem, protože jeho smyslu zas až tak nerozumím. No anbo může být zpětná vazba negativní – od těch ostatních. Myslím, že Leo by mohl být rád, kdyby to čet! :-)

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#839 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#839) » svatý (#837):

Pokud člověk veřejně publikuje své názory na veřejnosti a pokud některé z těch názorů připadají části veřejnosti nekvalitní, musí počítat se zpětnou vazbou – třeba i v takové přátelské hospodě, jako je tady tahle. Ale i všude jinde – vždyť proč by to jinak vlastně dělal, ne? :-) A proč by měl být kvůli tomu obyčejná kunda a proč by měl býti kundou každej zde? A mimochodem – emergenci slov, jako je „afektovaný“ a „kunda“ zde v kontextu toho, o čem se doposud na toto téma psalo (tedy, že se Leova veřejná vyjádření k všeobecným věcem nezdají být nejšťastnějším nápadem a že mu to asi v očích cyklistů trochu škodí), opravdu nerozumím.

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#838 RE: Leopold König

agent007 agent007 (#838) » svatý (#837):

Musím výjimečně se svaťákem souhlasit, Konig má aspoň svůj názor a hlavu kterou používá, není jen tupý jezdec, který jen šlape do pedálů, a nebo že sebe dělá klauna typem účesu nebo ježděním po zadním kole

odpovědět | zadáno: před 22 hodinami

#837 RE: Leopold König

svatý svatý (#837) » cioran-m (#836):

Jo, to dělá, ale pokud stavim svou pozici na tomto foru na tom, „že se sem chodim bavit pouze o cyklistice“, tak proč o tom jeho šaškování mimo cyklistiku vůbec přemýšlet a kritizovat dotyčného profesionála? …Pokud tomu tak není, muže kdokoliv dát průběh svým myšlenkám i mimo cyklistiku a označit ho za šaška. (Ale takto zde velcí cyklisti vubec cyklistiku nepojímají.) A pruděj:). Takže otázka zní: jak to tedy je? Je König šašek nebo dobrej profik nebo obojí nebo dobrej budoucí politik nebo obyčejná kunda jako každej zde? A o čem se zde lze normálně běžně neafektovaně, bez posměchu bavit a o čem ne? Ví tohle někdo? A umí se podle toho chovat?

odpovědět | zadáno: před 23 hodinami

#836 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#836) » svatý (#835):

Těžko říct. My to tady komentujem, domnívám se aspoň, proto, že tohle je cyklistický fórum a že Leo je, resp.byl, když mohl jezdit, dobrej cyklista. Takže (teď mluvím za sebe hlavně) jsme mu přáli, aby byl úspěšnej atd. a trochu je nám líto, že ze sebe tímto způsobem dělá tak trochu šaška.

odpovědět | zadáno: před 23 hodinami

#835 RE: Leopold König

svatý svatý (#835) » cioran-m (#829):

Mě by spiš zajimalo, co žene lidi sledovat příspěvky veřejně známých osobností a komentovat je na sociálních sítích. Vždyť je evidentní, že tím a pouze tím, se těmi veřejně známými osobnostmi stávají zcela zdarma a bez potřeby jakyhokoliv fyzickyho výkonu. Proč bych se teda fyzicky ničil, když mi dnes popularitu zajisti kdejakej přiblblej nick na twiteru nebo facebooku? Vzdyt takto má vydělek zcela zdarma a bez námahy. Prostě jenom provokuje.

odpovědět | zadáno: před 23 hodinami

#834 RE: Leopold König

svatý svatý (#834) » trener (#827):

trenere, kdybys viděl na vlastní oči, jak se könig umi zatnout a dřít na kole a kterak se tomuto umění naučil, smazal by sis okamžitě a nevratně profil na cyklodiskuzi:)…sa­mozřejmě chápu, že je mnohem pohodlnější se na takovém foru anonymně vysmívat a kritizovat lidi, o kterých nevíš vubec nic

odpovědět | zadáno: před 24 hodinami

#833 RE: Leopold König

Globi Globi (#833) » trener (#827):

Souhlas, Leo u mě hodně klesl…

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#832 RE: Leopold König

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#832) » cioran-m (#831):

tak ta lhostejnost Sparta/Slavia je u brňáka, řekl bych, vyloženě na místě :-)

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#831 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#831) » JecminekMaselnik (#830):

No – ja mam ty dva, pokud se rozdilnosti tyce, prave jen v radu takovym, jak ta sparta-slavia. :)

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#830 RE: Leopold König

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#830) » cioran-m (#829):

tak zrovna mezi těmito dvěma vidím rozdílů docela dost a zejména anymozitě vůči Babišovi celkem rozumím, byť ji tedy neschvaluji. Příčinou je, podle mého názoru, neochota značné části populace moc nepřemýšlet a vybírat si idoly, kterým se potom jaksi „axiomaticky“ všechno toleruje a z tohoto pohledu potom, často velmi pitomě, argumentuje ve prospěch idolu. Ty principy jsou hodně podobné emocím třeba Sparta/Slavie apod.

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#829 RE: Leopold König

cioran-m cioran-m (#829) » trener (#827):

Co zene lidi (byt ponekud zvlastniho razeni) k tomu, aby se pokusili stati presidenty a ziskali jakousi, at uz faktickou nebo jen zdanlivou moc, je pochopitelne a venuje se romu cele jedno odvetvi psychologie. Co vsak nuti jine, aby jedny z nich nadsene a verejne podporovali a druhe zhnusene odmitali, mi uz tak jasne neni. Osobne napriklad nevidim mezi osobnostmi panu Babise a Horacka rozdilu, jenz by mohl vest k podobne rozdilnem zpusobu hodnoceni a vztahovani se.

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#828 RE: Leopold König

zombice zombice (#828) » trener (#827):

To víš, má po sezoně, tak začala sezóna aspoň na twitteru.. Soudě dle jeho četnosti posledních příspěvků. Nutno říct, že já Lea osobně moc nemusím a některý to jeho papouškování debilně intepretovaných věcí mi akorát tak leze krkem :-/

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#827 RE: Leopold König

trener trener (#827) » Beda.Brno. (#826):

Leo by se mel spis starat o sve koleno nez o to zda byl Jagr na farme u Burese, ovsem pokud ma poradce Sazkare narizeno stekat, tak at si steka, ale na vyplatni pasce vexlaka a ne Bory.

odpovědět | zadáno: před 4 dny

#826 RE: Leopold König

Beda.Brno. Beda.Brno. (#826) » JecminekMaselnik (#825):

je to uvedomely a pokrokovy sportovec :)

odpovědět | zadáno: před 4 dny

« předchozí [1] [2] [3] [4] [9] [18] [26] [34] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.