#19 RE: kola Festka

unregistered unregistered (#19) » jevgenijlazar (#18):

No právě, já myslím, že to je tento materiálhttp://www­.ivelo.cz/ser­vis-tipy-rady/aktualne-zpravodajstvi/techni­ka/oceneni-pro-cinelli-a-columbus/
Na tom webu festky se musí kliknout na materiál, té možnosti oceli je tam víc.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#18 RE: kola Festka

jevgenijlazar jevgenijlazar (#18) » unregistered (#17):

Za našich časů nebývaly cromo trubky tím nejlepším v oceli. Takový Cyclex nebo Nivachrom od Columbusu a spousta jiných. J

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#17 RE: kola Festka

unregistered unregistered (#17) » Kaos (#16):

Hoši, mě teda zaujala spíš ta ocel XCr http://store.festka.com/…-ramovy-set/. Do toho bych asi šel.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#16 RE: kola Festka

Kaos Kaos (#16) » Kaos (#15):

Teda 75 :-) 179 je s výbavou

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#15 RE: kola Festka

Kaos Kaos (#15) » nooski (#14):

No teda Festka Royal – rám za 179 tisíc!!! Krávo..

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#14 RE: kola Festka

nooski nooski (#14) » F300 (#13):

Pěkné to je, všechny silniční rámy mají něco do sebe. Nejlevnější Numbers za 49 000Kč a to ještě nevím, zda-li je v ceně vidlice a hlavové složení. Holt za ruční kousek se platí. Royal Flush je nádherný, ale cena už taky v oblasti snů :-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#13 RE: kola Festka

F300 F300 (#13) » Kaos (#5):

www.festka.com su už funkčné aktualizované :-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#12 RE: kola Festka

unregistered unregistered (#12) » BikerM (#1):

Zdravím, já se rozhodl a letos koupil silniční kola Spinergy Xaero, píše o nich Matějka na stejném webu. http://www.roadcycling.cz/index.php5?… Mají aramidové dráty a stejný materiál je i ve zmíněném festkovém rámu. Kola nikdo moc nekupuje, ale do těchhle věcí „chodím“. Rám mne zaujal, myslím si ale, že to bude o penězích, což by byla škoda. Co se týká vlastností materiálu aramid, je dobrý v tahu, přestože na něm jde udělat uzel. Zajistí tomu kolu možnost jakéhokoliv nadskakování nahoru dolů v komfortu a bez následků, karbon zajistí boční tuhost, tolik můj hodně laický odhad. Já chci nové kolo asi za tři roky k padesátinám a z RB mi neodpověděli, na duratec mám názor, že někdy dělají už moc velký machry a zbytečně, takže tento rám mne zaujal. Kdybys něco věděl, hod to sem.
Ty kola, spinergy, naprostá pohoda.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#11 RE: kola Festka

BikerM BikerM (#11) » Martin Augustyn (#9):

Také jsem uvažoval o Duratecu, jejich kola se mi líbí a rámy vypadají kvalitně. Máto, ale jedno velké ALE. Kamarád si koupil Durateca, nechal si ho udělat na míru (a postavit komplet na Duře). Měl problémy s řazením, řetězem a tak podobně.. Dal si kolo do opravy aby se mu na to podívali v jednom cykloservise a tam zjistil mechanik, že zadní stavba je celá křivá (špatně navařená) a má tím pádem špatnou řetězovou linku a ani mu tam nepůjdou dát jiné kliky než ty co má..!! Dal tedy rám na reklamaci a oni mu jí neuznali…! To jsem nepochopil. Kolo tedy má doma na hřebíku a může na něj leda tak koukat.. :( A po této zkušenosti mého kamaráda už Duratec nemám moc v lásce a raději půjdu do Rb. Ata festka se mi také zamlouvá, ale žádné zkušenosti nemám..

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#10 RE: kola Festka

sidorka99 sidorka99 (#10) » bagr (#8):

jj rámy jako: de rosa team, cinelli xperience, canyon ultimate al a mnoho mnoho dalších do 20 000Kč, v cizině kolem 15ky celá rámová sada A to nemluvim o českym RB za třetinu duratecu nebo lucasovi či mrázkovi kerej ti ten rám taky udělá je vidět že se vyznáš a že se orientuješ, holt odborník ryzího zrna se pozná :)

to Augustyn: děláš si srandu nebo si myslíš že je na světě idiot (zákazník nebo prodejce) kerej by ti nebyl schopnej dodat rámovej karbonovej set pod 42 000Kč? Kolik myslíš že bych se moh dát rámů lepčí než duratec za 2/3 cenu s delší zárukou? 50 nebo 100? od canyonu přes spešl po bianchi??

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#9 RE: kola Festka

Martin Augustyn Martin Augustyn (#9) » sidorka99 (#6):

O Duratecu docela premejslim. Moh bys prosim dat priklad toho srovnatelnyho ramu od zavedeny znacky za nizsi cenu? Mam zajem o karbon, ne hlinik.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#8 RE: kola Festka

bagr bagr (#8) » sidorka99 (#6):

A od zabehlejch znacek ted uz sezenes jen vobycejnej dural ram akorat tak na zimaka kterej napr. tomu od Durateca nesaha ani po paty

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#7 RE: kola Festka

bagr bagr (#7) » sidorka99 (#6):

Blbost!Nejdriv srovnavej srovnatelny jelikoz je dural a dural,karbon a karbon.A k tomu optimalni profily trubek a geometrie.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#6 RE: kola Festka

sidorka99 sidorka99 (#6) » Kaos (#5):

nevim nevim slibně to vypadá ale finančně to bude řacha ukrutná ayb to nezkončilo jako u duratecu: hliníkovej rám s vidlí za dvacku a karbon za 45… když se obojí ve srovnatelný kvalitě dá koupit za půlku u zaběhlejch značek se zárukou 5 a více let

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#5 RE: kola Festka

Kaos Kaos (#5) » Kaos (#4):

Ptal jsem se a říkali, že vše bude na nových webovkách, který budou v blízké době aktualizovat.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#4 RE: kola Festka

Kaos Kaos (#4) » Kaos (#3):
kola Festka

a ještě jedna

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#3 RE: kola Festka

Kaos Kaos (#3) » nooski (#2):
kola Festka

Trochu rozmazaný

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#2 RE: kola Festka

nooski nooski (#2) » BikerM (#1):

Česká firma dělající karbonové silničky z klasických kulatých trubek – paráda! Teď ještě kolik za to a jakou to má geometrii. Držím palce a těším se.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#1 kola Festka

BikerM

Ahoj.

Máte už někdo zkušenost s touto značkou viz. článek na www.roadcycling.cz Kola vypadají fakt zajímavě, ale zajímala by mě i jejich cena. Nemáte někdo z Brna případně nafocené jiné modely od této značky? Na příští rok si chci koupit novou silnici a tohle mě zaujalo..

http://www.roadcycling.cz/index.php5?…

odpovědět | zadáno: před 9 lety

« předchozí [1] [8] [15] [21] [25] [26] [27] [28] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.