#5 RE: Nastoupané metry v mapách

Kluson Kluson (#5) » Neon (#1):

Doporučuji následující odkaz http://www.gpsies.com/createTrack.do. Je možne uložit trasu ve formatu Google Earth KML, kde je pak možné sledovat danou trasu i s výškovým profilem a odpovídajícími procenty.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#4 RE: Nastoupané metry v mapách

svanto svanto (#4) » svanto (#3):

Cykloserver.cz tiez ukazuje nastupane metre.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#3 RE: Nastoupané metry v mapách

svanto svanto (#3) » spartan13 (#2):

Skus google earth, ten tiez ukazuje profil a nastupane metre.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#2 RE: Nastoupané metry v mapách

spartan13 spartan13 (#2) » Neon (#1):

bikemap má problémy s těmi malými kopečkami, nebo spíše se zvlněným terénem. Přesně to mít nikdy nebudeš ale obecně se dá říci, že ve zvlněném nebo rovinatém terénu bikemap podhodnocují nastoupané metry.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#1 Nastoupané metry v mapách

Neon

Zdravíčko ve spolek dobří lidé, mám malý problém, používal jsem doposud server bikemap.net k zadávání tras a zjišťovaní profilů a stěmi spojenými nastoupanými metry. Dnes jsem zkusil trasu, kterou často jezdím do mapy.cz a tam měla 100 km 1800m up, přitom na bikemap.net mám na 100 km 1350up, čemu mám tedy věřit? Máte popřípadě nějaký jiný server, kde se ukazují nastoupané metry přesně? Když to vezmu logicky, přesnější by měl být seznam, tam je Čr lépe zmapovaná a na profilu se narozdíl od bikemap ukazuje každý kopeček. Předem díky za radu ;)

odpovědět | zadáno: před 8 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.