#156 RE: Alberto Contador

svatý svatý (#156) » fan-thomas (#106):
Alberto Contador

Mně nevadí, jak se lidi chovají na anonymním foru. Vadí mi lži, neupřímnost, nejvíc anonymní arogance a výsměch v reálném světě. Tedy opak toho, co Contador umí.

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#155 RE: Alberto Contador

svatý svatý (#155) » washek (#127):

sklopte uši a naslouchejte, ale na úvod bych doporučoval, abyste se se mnou potkali osobně a přesvědčili se, že nelžu:)…nezaručuji však vysmívajícím se debilním nickům slušnost, bohu-žel

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#154 RE: Alberto Contador

cioran-m cioran-m (#154) » cotti (#150):

Cazzi cazzoni.

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#152 RE: Alberto Contador

svatý svatý (#152) » JecminekMaselnik (#147):

Epo stačī bohatě. Za předpokladu, že dotyčnej sportovec dře, odříká si a jednoduše maká na krev. Jenze tomuhle zde nikdo nechce věřit.

odpovědět | zadáno: před 9 dny

#151 RE: Alberto Contador

washek washek (#151) » cioran-m (#149):

:-) … a co takhle otec Antonín nebo otec Jeroným (MdS – Justina čili prokletí ctnosti) … :-)))

odpovědět | zadáno: před 9 dny

#150 RE: Alberto Contador

cotti cotti (#150) » cioran-m (#149):

pitomí Taliáni…

odpovědět | zadáno: před 9 dny

#149 RE: Alberto Contador

cioran-m cioran-m (#149) » macpac (#148):

Co antika, to spis takovej Savonarola…! :-))

odpovědět | zadáno: před 9 dny

#148 RE: Alberto Contador

macpac macpac (#148) » washek (#145):

Už staří moudří řekové věděli, že pokud někdo rozesírá tuhletu polis, ať už je to co je to, zasluží si ban, dle váhy dočasný nebo krvavý nebo permanentní. A je jedno jestli to dělá pro zábavu nebo je blázen, zájem polis na svém trvání jest absolutní. Pokud ne, nezaslouží si trvat. Zlatá antika, tenkrát věděli, co se má dělat se Svatými.

odpovědět | zadáno: před 10 dny

#147 RE: Alberto Contador

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#147) » cioran-m (#146):

To je určitě pravda, ale asi je to tak, že nestačí jenom to EPO a ani těch pár dní testů. Prostě ta zázračná injekce furt není:)

odpovědět | zadáno: před 10 dny

#146 RE: Alberto Contador

cioran-m cioran-m (#146) » JecminekMaselnik (#119):

Podle meho nazoru nelze podminky k uspesnemu uziti epa v etapaku nebo i v klasice navodit tim, ze nejakym lidem pod kopcem akorat pichnes injekci – to je uplna blbost. Tohle muze fungovat akorat u amfetaminu a spol.,akorat clovek pak taky muze dopadnout jak Tom Simpson. Jde o to, aby se zvysena vazebna kapacita kysliku mohla ucinne uplatnit. Pokud mas natrenovano, jsi naprosto hubenej, pripravenej peclive aji steroidama atd., dela to bezpochyby zazraky. Staci se podivat, jakou frekvenci a jakym tempem se jezdilo do kopcu ve vrcholne epo ere a jake byly tehdy prumery i v casovkach. A kdyz hochum jedna etapa nevysla (krz nejake ne uplne sladene davkovani) tak hned druhej den litali jako orli. A kdyz bylo potreba, klidne byl takovej Pantani treti v casovce na rovine, ze. A kdyz uz byl zminenej Ventoux – kteri hosi ze tam zajeli uplne nejrychlejc a kdy? Jisteho apostola charity to tehdy (sam tam byl az ctvrtej) tak dojalo, ze ty, co byli na kopci pred nim, hned nahlasil kamaradovi Verbruggenovi, at si na ne posviti. Jo, to byly zlaty casy…

odpovědět | zadáno: před 10 dny

#145 RE: Alberto Contador

washek washek (#145) » macpac (#142):

:-)… když staří řekové, ta jsem čekal spíše něco na způsob vasektomie (a ne nějaký ban ze současnosti) … :-)

odpovědět | zadáno: před 11 dny

#144 RE: Alberto Contador

svatý svatý (#144) » Hogy (#143):

Hoši, založte si každej vlastni odborny vlákno, kde se budete navzajem hodnotit:).

odpovědět | zadáno: před 11 dny

#143 RE: Alberto Contador

Hogy Hogy (#143) » macpac (#142):

1– Bude to tu pokracovat stale stejne. Aneb odejde i zbytek lidi, kteri to kvuli svatemu jeste neudelali a forum skonci. 2– Nikdo na nej nebude reagovat a jeho to tak casem prestane bavit. Tomuhle (nereagovani) ale neverim. 3– Probere se majitel, ktery ve snaze neprijit o penize mu da konecne ban.

Tohle je krasna ukazka toho, ze forum potrebuje rozumneho admina. Jinak staci jeden vytrvalej zakomplexovanej troll a forum konci.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#142 RE: Alberto Contador

macpac macpac (#142) » trener (#140):

Prdlačky, nelze dělat úsudky o něčím duševním zdraví podle internetové komunikace. Třeba se nám chlapec jen tak baví. A fakt se vám pánové divím, navážno se hádat ať už s bláznem nebo trolem je naprostá hovadina. Už staří moudří Řekové věděli, že na to existuje jen jedno jednoduché a spolehlivé řešení – permaban.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#140 RE: Alberto Contador

trener trener (#140) » agent007 (#139):

Liborku, gratuluji – prvni tvuj prispevek za ta leta co ma hlavu i patu :-)

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#139 RE: Alberto Contador

agent007 agent007 (#139) » Hrom (#138):

Ten svaty je nemocny, on za to nemůže…tak si říkám,kdyby někdo sháněl téma na diplomku z oboru psychologie nebo psychiatrie,tak tahle cyklodiskuze mu dá skvělou látku, rozborem příspěvků by vstoupil do dějin psychiatrie

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#138 RE: Alberto Contador

Hrom Hrom (#138) » ultegrák (#137):

Není zbytečná.V podstatě je zde jen Bike Forum a tato CD.Na prvně jmenovanou chodí bikeři,takže silničáři zůstává jen tato CD.Navíc se píše rok 2017,takže i když v reálu člověk chodí mezi lidi,tak přece dnes není nic nenormálního,že si chodí ještě někam pokecat na web s bezproblémovými lidmi,které sice vůbec nezná,ale dotyční mají stejné volnočasové aktivity.

Čet jsi příspěvek č.642 v pánově vláknu? Ale jo,může být jak píšeš-někdo je takovej,jiný makovej,nejde o život.I přes tohle všechno mě to zvedlo ze židle.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#137 RE: Alberto Contador

ultegrák ultegrák (#137) » Hrom (#136):

…ale dyť ta alergie na svatého je v podstatě zbytečná. Chce to klídek. Někdo je takovej, jiný makovej. Nejde o život. Jak potom všichni v životě řešíte opravdové problémy? Nic nemůže být ideální. Nebo žijete jen cyklodiskuzí?

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#136 RE: Alberto Contador

Hrom Hrom (#136) » paolo11 (#134):

1+,mluvíš mně z duše.Kolikrát sem zajdu,nějaká diskuze mě zaujme,chci se jí zúčastnit,pak uvidím nick MUDr. Svatý P i ˇ. u s a hned mě to přejde. Tímto se pánovi nechci vysmívat,takto ho oslovují ti,co sem jen nakukují,pak po švihu na zahrádce při pivku vytáhnou mobily a baví se o tom, co nového pan psychiatr,fitnes trenér a postižený v jednom,zde zase přikazuje a vnucuje ostatním.

Nadpoloviční většina současných diskutérů mu zde za poslední půlrok sdělila,aby odtud vypadnul.To se dá přirovnat k hlasování.Toto je přece pro káždého férového chlapa impuls k tomu,aby rozhodnutí většiny respektoval.

PS:nejsmutnější na celé věci je fakt,že pán zde zesměšňuje a ponižuje především sám sebe.Mně je ale nejvíce líto jeho manželky.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#135 RE: Alberto Contador

Filipo Filipo (#135) » paolo11 (#134):

Bez toho abych cokoliv hodnotil chci jen říci ze se věc může jevit různým lidem různě tedy přesvědčení o pravdě pisatele nemusí být sdíleno ať už jde o kohokoliv. Pro uklidnění je tedy třeba vůle na všech stranách.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#134 RE: Alberto Contador

paolo11 paolo11 (#134) » Filipo (#132):

Když dáme klid všech,tak ten magor tu bude vesele magořit dál.Spíš bychom se proti jednomu nepřizpůsobivému měli spojit všichni,jinak mu to zase projde.Důkazů je v jeho vlákně dost,kdo ještě netuší,co je zač.At si mailuje a setkává se z očí do očí,když se běžným způsobem nesetká,na trenincích,závodech a pivku, s někým, kdo to uzná za vhodný,ale sem by takovej social lézt neměl,podle mě..

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#133 RE: Alberto Contador

cioran-m cioran-m (#133) » JecminekMaselnik (#131):

Ja mam s Michaelem zcela korektni vztah a do zadku mi nikterak neleze. Akorat nejsem, myslim, pro nej, protoze jsme se parkrat na kole potkali, nejaka obluda z internetu (a on pro me taky ne). Ale ten zpusob pseudokomunikace s druhejma tady je naprosto neunosnej.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#132 RE: Alberto Contador

Filipo Filipo (#132) » cioran-m (#125):

Rád bych se k výzvě přidal. Klid zbraní na VŠECH! stranách prosím.

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#131 RE: Alberto Contador

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#131) » cioran-m (#125):

já s Tebou naprosto souhlasím, i jsem celkem chvíli vydržel nereagovat, ale ono není úplně snadné se nechat opakovaně urážet u zcela neutrálních příspěvků. No a když se to zkusí soukromě, tak to dopadne, jak to dopadlo. Jsi tady asi jediný, kdo se s ním z nějakého důvodu potkal, takže Ti chvílemi až „leze do zadku“ takovým chvílemi i docela trapných způsobem, jinak už tady nadal úplně každému. Přitom bych řekl, že už by to tady mohlo být docela fajn, Agent mám po sezóně a další trotlík tady zatím není.....

odpovědět | zadáno: před 12 dny

#130 RE: Alberto Contador

cioran-m cioran-m (#130) » bathory666 (#128):

No!

odpovědět | zadáno: před 12 dny

« předchozí [1] [2] [3] [4] [6] [7] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.