#2014 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

YuraOlomouc YuraOlomouc (#2014) » washek (#2013):

http://jmaselnik.blogspot.com/

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2013 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#2013) » YuraOlomouc (#2010):

Jooo, Ječmínek potřebuje (čas od času) trošku „proplesknout“ (i když je to jen na netu) … :-)) PS: Hoď tady ten odkaz na jeho blog, možná bych se na to(ve „slabé chvilce“) i podíval (a pak si šel na WC chlapsky „odplivnout“) … :-))

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2012 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#2012) » lenovo (#2009):

A ten prezident byl tehdá Tonda Zápotocký nebo Novotný ?!???

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2011 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#2011) » YuraOlomouc (#2010):

No tak se nauč řídit místo vykládání kravin o věcech, kterým nerozumíš. A ve volných chvílích si projeď statistiky nehod, protože rád vynášíš soudy o věcech, o kterých víš úplný prd, troubo.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2010 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

YuraOlomouc YuraOlomouc (#2010) » JecminekMaselnik (#2008):

„Sestřelit u krajnice Tě ožrala samozřejmě může, ale takových nehod je naprosté minimum. Naopak situaci, kdy správné rozhodnutí nehodě zabrání, čelí cyklista na silnici celkem často.“

Timhle jsi jen dokazal. Jak si pomateny. Smrtaky kdy si za to muze cyklista sam jsou v drtive vetsine pirpadu duchodci, ozralove motajici se po silnici nebo neosvetleni v noci. Coz budou zase ti vydlaci nebo ozralove co jedou z dediny do dediny. To jsou pripady kdy by to ten cyklista mohl ovlivnit. Zbytek pripady je o tom, ze do tebe nekdo vleti a neudelas s tim vubec nic. Takze prosimte nemel hovna. Jinak aktivne neridim, ale jako zpolujezdec toho za mec vidim na silnicich vic nez ty za rok, tak si nech ty kecy na svuj blog. Tam muzes brecet stranku za strankou pro tech par zoufalcu co to cte. Tu tvou parodii na sport.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2009 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

lenovo lenovo (#2009) » JecminekMaselnik (#2008):

no mně třeba dal již dříve do sádry na půl roku zmrd, co byl zdrogovaný a mr. president dával amnestie na počkání, aby tam ještě vydržel…sice zaplatil za to půl melounu, ale jako by se nic nestalo…tak, kdo je ten větší zločinec???

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2008 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#2008) » YuraOlomouc (#2007):

Chápu, že neumíš jezdit na kole a nejspíš ani řídit auto. Konkrétní diskutovaná nehoda je o nedání přednosti zprava což je pouze o předvídání a znalosti pravidel. Sestřelit u krajnice Tě ožrala samozřejmě může, ale takových nehod je naprosté minimum. Naopak situaci, kdy správné rozhodnutí nehodě zabrání, čelí cyklista na silnici celkem často. Jenom blbec jako Ty to nechápe a neměl by na silnici vůbec vyrážet.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2007 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

YuraOlomouc YuraOlomouc (#2007) » JecminekMaselnik (#2006):

Debilku.. Je jedno jestli si pani Radova co jede do trhu nebo profik. Furt si pomalu jedouci prekazka u krajnice. Muzes se jen modlit, aby te nekdo nesmetl. Ale na motorce jestli jsi 18 letej zobak bez zkusenosti nebo treba Pepa Srsen, tak tam uz jsou ty zkusenosti a predvidani naprosto zasadni. Protoze na moto nejsi zadna prekazka jedouci u krajnice. Tam uz muzes neco aktivne ovlivnovat. Ze situace ktera se ti nelibi muzes rychle zmizet. Na kole muzes tak hovno. Proste butto mas stesti a nebo ne. Potkas nejakeho ozraleho zmrda a zabije te a muzes byt klidne Sagan.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2006 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#2006) » YuraOlomouc (#2003):

Předvídat je úplný základ, jenom blbec to nechápe!

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2005 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

ultegrák ultegrák (#2005) » washek (#2004):

To se nestalo na běžné silnici mezi obcemi, ale ve městě (Napajedla), kde končí rodinné domy a dál je už jen několik firem, na nepřehledné nepravidelné křižovatce bez rozlišení přednosti, kde je na jedné straně plechový plot, přes který není vidět. Ikdyž je to jen kousek silnice k jedné firmě, platí přednost zprava. Nikdy za leta jsme tam nepotkali auto. Jeli jsme rovně, dodávka zatáčela ze směru doleva, měla tak přednost a střet byl uprostřed křižovatky. Náraz byl hlavně hlavou – ksichtem. Na grafu z Garmina mám rychlost 24,2 a dodávka měla podobnou rychlost. Blízko toho místa končí cyklostezka a musí se to právě k vůli tomu objíždět " městem "kde pak dál cyklostezka pokračuje. (majitel pozemku nedal souhlas, aby na jeho pozemku vedla cyklostezka).
Hodně krve, bezvědomí, modral, jezdili tama další cyklisté, nabízeli pomoc…Na záchranku se volalo dvakrát, bylo to dramatický a oni dojeli zadlouho. Je na ARO ve Zlíně, nevíme co s ním je, ale zkusíme zajet do nemocnice, snad nám aspoň ve stručnosti řeknou, jak na tom je.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2004 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#2004) » YuraOlomouc (#2003):

Asi to nebyla čelní srážka (?!) … to by letěl vrtulník (a prognóza by byla velmi nejistá). Teď to mají v rukou lékaři ve fakultní nemocnici (a ten Nahoře) …

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2003 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

YuraOlomouc YuraOlomouc (#2003) » ultegrák (#2001):

Tak aspon popis jak se to stalo ne? Dodavka rezala zatacku v protismeru nebo co? Jinak predvidat ti je ve vetsine pripadu k hovnu. To mozna tak plati u motorky, kdy jede rychle, ale na kole v drtive vetsine pripadu vleti nekdo do tebe ne ty do nekoho..

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2002 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#2002) » ultegrák (#2001):

Doufám, že to dobře dopadne. Už nám není 20…

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2001 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

ultegrák ultegrák (#2001) » washek (#2000):

Dnes hrozná vyjížďka. Vyjeli jsme ve třech, vrátili se ve dvou. Kolega čelní srážka s dodávkou, hrozný, problémy se záchrankou, dojela za cca 20 min., nešlo holýma rukama moc pomoci. Tak jen se modlit ať se z toho kolega dostane. Dál už rači nepsat. Cyklistika už je hodně nebezpečná, je potřeba být pořád ve střehu, předvídat…myslete na to.

odpovědět | zadáno: před 9 měsíci

#2000 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#2000) » washek (#1996):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Tak, „kluci zemědělští“ nakonec zvolili ten správný tvar poutače na letošní dožínky !!! … :-))

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1999 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1999) » Leeroy (#1997):

oravaman?

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1998 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Leeroy Leeroy (#1998) » Leeroy (#1997):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

druhy pokus, ale jevila se rovne :D

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1997 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Leeroy Leeroy (#1997) » paolo11 (#1991):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

najezd az zdaleka neni co driv, ale forma jeste neni nejhorsi, par dni zpet se zadarilo vyhrat amatersky triatlon na slovensku, kolo za 1:02 (40), beh 0:40 (10) v prekrasnem slejvaku.. plus jedna z okolnich hor :)

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1996 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#1996) » washek (#1994):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Za poslední měsíc jsem při jízdách na kole „potkal“ pár krásných veteránů … :-)

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1994 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#1994) » washek (#1993):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

.. jo a ještě jedna fotečka (z Kozlovic). Tento Česílko jde „s dobou“, a „dušičky“ si ukládá digitálně na flešku (bo vody je dlouhodobě méně a méně) … :-)

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1993 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#1993) » washek (#1992):

..jinak včera, pří sjezdu z místního „Tourmaletu“, jsem potkal kolonu (asi 40) aut stejné značky (AR, italiano) … jen nechápu to, že tak nespolehlivé auto (každý lichý nebo sudý týden v servisu), si vůbec někdo (kromě rodných italů) může vůbec pořídit ?! :-)) PS: Tím nemyslím ty 2 veterány, které vyjedou maximálně tak 4× za rok …PS: 28,5 km, avs (na pohodu) 21,4

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1992 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#1992) » paolo11 (#1991):
Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Takže po roce a půl (a něco) tu dám zase fotečku mého cyklopičítače. Foceno před cca měsícem na jedné benzínce (název nemůžu zveřejnit, protože by to byla skrytá reklama, ale souřadnice GPS tu snad můžu dát: 49.6049689N, 18.1359844E. A jelikož jsem si před několika měsíci podal ruku s Abrahámem (nebyl to Lincoln, ale možná jednou, v té jiné dimenzi, si podám ruku i s ním), cítím silný mandát (ne politický, ale cyklisticko-lidský) tu něco napsat. Kolo beru od začátku jako prostředek k udržení si fyzičky (kompenzace sedavého zaměstnání) a nemám absolutně zapotřebí si „poměřovat pindíka“ na nějakých závodech typu xPAC (!). A rozhodně nemám problém se setkat s kýmkoliv z tohoto portálu „face to face“ (copyright tohoto výroku je od svatého, snad mi to „odpustí“ a nebude za to chtít zaplatit nějaké prachy? ) Ale to, co mi na této diskusi opravdu vadí, je ta velká míra „netolerance“ od zdejších rádoby „cykloodborníků“ ! A pokud můžu o něco poprosit zdejšího admina, tak by měl (až bude mít čas) vymazat všechny ty necyklistická vlákna začínající: „Yurovo psycho …“, „Ječmínek-místní …“, „Paulo11-místní debil…“. Jediné necyklistické vlákno bych prosil ponechat, a to je: „svatého psychomonology …“, kde se mohou psát věci, které bezprostředně nesouvisí s cyklistikou (klidně se to vlákno může přejmenovat). Pokud to nikoho nezajímá, tak to vlákno nemusí přeci číst (to mi připadá jako férové). PS: Kdysi se tu přeli Dreamerové a Lovci (bebecek), ale vždy to mělo nějakou elementární kulturu, teď to tu opravdu začíná „upadat“… PPS: A hruška už tu taky dlouho nebyla, snad se té holce v tom Harlemu (nebo Brooklynu) nic zlého nestalo ?!?!

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#1991 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

paolo11 paolo11 (#1991) » ultegrák (#1990):

my středo a severočeši slavíme tyhle svátky na Zavadilce, jistota pořádnýho balíku a vítr neva

odpovědět | zadáno: před 11 měsíci

#1990 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

ultegrák ultegrák (#1990) » paolo11 (#1989):

Husovských 133 Pohoda, sice pak vítr…PV, Drahany, Vyškov a k východu k domovu. 927m, 29,2 no 2 dědci…Pivko doma chutnalo…a ne jedno. Jak jinak oslavit ten svátek

odpovědět | zadáno: před 11 měsíci

#1989 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

paolo11 paolo11 (#1989) » YuraOlomouc (#1983):

to jo, na tu tvou cykloturistiku idealní počasí, ale stejně si radši zas vem hodně jídla a pití,znáš se

odpovědět | zadáno: před 11 měsíci

« předchozí [1] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [24] [48] [71] [94] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.