#564 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

standoslav standoslav (#564) » carbox3x (#560):

No jo, ale když cyklisté, závodící i po akt.kariere jsme takové nenasilne sr…y; nikdy jsem neviděl, že by se někdo na závodech popral, i když ho třeba ten K…T zhodil ve spurtu.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#563 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#563) » Hogy (#557):

Já mám dobrej důvod chodit na tohle vysměšny forum, už jsem to zde několikrát popsal. Důvodem je výsměch, kterej provozuješ i ty. Co si sem chodíš tímto kompenzovat ty sám, je mi srdečně jedno.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#562 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#562) » trener (#558):

Ty na to nemáš trenere, kecy v kleci:). Ty máš strach z toho mokryho hadru:).

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#561 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#561) » Leeroy (#556):

Ty sem vyloženě patříš. Hrdinsky kecy, výsměch a rok se nevzmužeš na odpověd, typická cyklodiskuzní nicka:)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#560 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

carbox3x carbox3x (#560) » standoslav (#559):

Tak už mu tu ruku někdo podejte. Někdo, kdo tam bydlí poblíž. Podejte mu ji sevřenou v pest, pořádnou sylou přímo mezi lampy ať odpočívá v pokoji. Občas mám chuť něco napsat,ale když s vlezu a čtu tady ty jeho psycha, tak raději nepíšu nic bo mám po náladě.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#559 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

standoslav standoslav (#559) » trener (#558):

Třeba taková mise Yury tady....., byl sice často mimo, ale obohatil nás o jiné věci, a zas jsme mu poradili o tom, čemu „rozumíme“ snad.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#558 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

trener trener (#558) » svatý (#554):

Nevazenej svatej, sice jsem v podstate pro kazdou prdel, ale setkani s tebou povazuji za ztratu casu. P.S.: Potkat se s cyklisty zavodniky – jedno zda aktivnimi nebo byvalimi povazuji za obohaceni. Setkavat se s kulturistama opravdu nepotrebuji – dost jsem si uzil tech pologramotnych opicaku na FTVS a to byli v te vasi branzi o par pater vys nez ty.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#557 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Hogy Hogy (#557) » Leeroy (#556):

Tak zrovna tohle, vzhledem k tomu, ze si svoje problemy chodi kompenzovat sem (a pravdepodobne i na dalsi mista na netu, pokud tam neni moderator), je celkem jasne od zacatku.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#556 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Leeroy Leeroy (#556) » svatý (#551):

s tim problem nemam, urazky (nejen tady) si k srdci neberu..ale ignorovat urazky a vytvorit si respekt, to je sakra rozdil!..no nic, tady se to nepohne, takze ja se zas odmlcim.. ale prekvapilo me to, myslel sem si o tobe ledacos. ale doted ne ze si vlastne desnej srab :)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#555 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#555) » paolo11 (#538):

S tebou si nikdy ruku nepodám. Jseš zákeřnej člověk. Těm se vyhýbám.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#554 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#554) » trener (#541):

Stejně tak si všichni pamatují, žes konstatoval, že víš, jaké mám ve Vidni zaměstnání. Tedy obsluha veřejných záchodků u Prátru. Konečně mě tam někdy navštiv, ty blbečku. A domluv se hlavně na termínu setkání, ono tam neni problém si přehodit službu.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#553 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#553) » bathory666 (#552):

Lidi jsou kurvy. Když už se zeptají na fyzickou existenci, zeptají se obratem a vyzvídají ohledně povahy, intelektu, vzdělání, manželství, soukromí...... a dělaj závěry. Tohle považuju za neseriozní a nepřijatelné. Lidi znám víc, než kdokoliv jiný. Ostatně se mužeš přesvědčit sám a kdykoliv. Jenom blb si myslí, že tohoto se lze dozvědět na anonymní dyskuzy. Nazdar.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#552 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

bathory666 bathory666 (#552) » svatý (#549):

Ono už je století 21. :-) Tak pokud pro tebe není seriozní jednání zeptat se lidí, které oba známe, zda jsem osoba skutečná tak se těmito jmény neoháněj. Zdar.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#551 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#551) » Leeroy (#550):

Tady na tomto foru už jsem se dočkal všeho myslitelnyho výsměchu, takže zde nečekám od nikoho nic. V soukromí si to naštěstí můžu nastavit sám:). A pokud máš problém s tím ženským přirozením, začal sis sám a víš to moc dobře. A každej si to zde lehko dohledá:)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#550 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

Leeroy Leeroy (#550) » svatý (#546):

cekas uctu nebo respekt, pri tvem chovani tady (nejen ke mne)? cekej dal.. ale z nas dvou jsem ja ten kdo se neboji prime konfronatace a ted jsem uz pochopil, ze ty si dycky najdes kudy vyklouznout, i kdyby to byla ta nejvetsi prkotina.. jak se obcas ohanis, vse je internetove dohledatelne, myslim ze ma osoba velmi snadno, at uz podle Stravy, losnkych zavodu, a tak dale.. ale to by nebylo ono vid, nebylo by o cem KECAT a KECAT.. vazenej svatej

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#549 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#549) » bathory666 (#548):

Nikdy se na nikoho nevyptávám u lidí. Není to pro mne seriozní jednání. Můj život je velmi jednoduchý a prostý. Narozdíl od intelektu:). Intelekt poznám na lidech sice okamžitě, ale pouze osobně:). Jsem rád, že sis něco uvědomil. Je to pro mne důležité. Důležitější však pro tebe, málokdo se k tomuto umí přiznat na anonymním foru. Pravdou už zůstane, že intelektuál 20. století to bude mít jen čím dál těžší. Povrchnost, jednoduchost, arogance, stupidita, konzum, apod. budou v dohledném budoucnu vítězit. Bohužel tomu podléhají a přispůsobují se tomuto faktu i lidé dříve chytří a moudří. Paolo11 bude tak hodnej, že mi to zkopiruje, kam zvládne.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#548 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

bathory666 bathory666 (#548) » svatý (#546):

V době kdy jsme si psali jsi bydlel pokud se nepletu poblíž Tišnova a trasa k nám je dlouhá cca 115 km. O mé existenci jsi se mohl snadno přesvědčit u lidí, mých kolegů, které jsi mi jmenoval, že jsi u nich pracoval. O tom, že se potkáme někde Prostějova jsi nenapsal v mailech nic. Ale to nemá cenu řešit. Tenkrát jsi mne zajímal, protože některé tvé myšlenky byly podnětné a něco jsem si uvědomil, ale po tom co zde předvádíš v posledním období jsi nudný. Já si na žádného cyklistu nehraju. Jsem výletník a to je mé pojetí kola. Žij spokojeně měj se. Zdar.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#547 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#547) » svatý (#546):

„Vázenej“, pardon

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#546 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

svatý svatý (#546) » bathory666 (#545):

Potkat se dá s kýmkoliv, ale rozhodně se nevydám na 200 km výlet za někým, koho jsem v životě neviděl a o kom nevím, že existuje. Samozřejmě udělám kompromis, setkáme se na kole(opakuji, pouze na kole, protože tohle forum je udajně pouze o cyklistice) a na půli cesty. Pak je to spravedlivé pro oba. Sám nemám problém osobně se setkat s lidmi, co bydlí do 70 km ode mne-navštívím je sám. A taky jsem to tak dosud dělal. Na všechny světové strany:). Jednou jsem si výjimku dovolil a jel do Prahy na otočku. Jenže za profesionálním cyklistou, o kterém jsem to věděl:). Ale hlavně se nepotkávám s psychopaty, kteří mě v osobní korespondenci oslovují " Váženej svatej". Když jsem ten mail ukázal manželce, nevěřila tomu, že je to myšleno vážně. Já taky ne. Šel jsem hned k zrcadlu, jestli mi náhodou nenarostla svatozář. Bouhužel, nenarostla.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#545 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

bathory666 bathory666 (#545) » Leeroy (#535):

Mám naprosto stejnou zkušenost. Konkrétní pozvání ode mne i program výletu a pak obdobné výlevy. A to jsem vše napsal slušně bez jakékoliv invektivy. Já na kole jezdím na výlety nebo účelová doprava. Ne na tréninky nebo závody.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#544 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

JakubKencl JakubKencl (#544) » Leeroy (#533):

Tam sem byl na 24hodinovce a bylo to parádní. Příjemné prostředí, parádní organizace. Užil sem si to.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#543 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

standoslav standoslav (#543) » washek (#542):

W. …jsi nějak moc moc moooc rozmazlený. Při setkání CD u Mrni, by mi to bylo jedno, hlavně že bych potkal agenta, svatého, Yuru, ketskemet, Hrušku a Tebe W.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#542 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

washek washek (#542) » trener (#541):

Ono taky záleží na tom, které pivo lenovo zrovna čepuje (!) … :-)…do nějakých patoků bych asi nešel … :-)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#541 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

trener trener (#541) » standoslav (#540):

se svatym jsem se predloni domluvil, ze se v Brne na dve hodky potkame, navrhl jsem mu v ramci setkani si vodjet sranda-zavod Kavkazcupu nacez on navrhl cestu doVidne, kde ma dulezitou praci – ja na neho pockam a pojedeme zpet. Komunikace probehla na CD, takze si to mozna nekteri jeste pamatuji, stejnejako loni, kdyz padl navrh od lenova uskutecnit u neho v restauraci setkani lidi z CD s moznosti se projet nebo si i zazavodit a jako prvni se ozval svatej, ze nema cas a to jeste nebyl ani navrzen zadnej konkretni termin setkani…

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#540 RE: Cykloaktivita...aneb zážitky z jízdy na kole

standoslav standoslav (#540) » washek (#537):

…i ten agent nás pozval na tu projížďku Libavou a nakonec tam opravdu byl.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

« předchozí [1] [21] [42] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [82] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.