#10 RE: GIRO 2018

cioran-m cioran-m (#10) » agent007 (#9):

Sky i Froome se takového Gira jistě moc rádi zúčastní – pokud budou teda moct. :)

odpovědět | zadáno: před 2 měsíci

#9 RE: GIRO 2018

agent007 agent007 (#9) » bathory666 (#8):

Příští rok by Giro mohlo startovat časovkou v Allepu v Sýrii,potom dvě etapy přes Kurdistán do Iráku, a následně letecký přesun na týmovou časovku do Donbasu

odpovědět | zadáno: před 2 měsíci

#8 RE: GIRO 2018

bathory666 bathory666 (#8) » fan-thomas (#7):

http://www.cyklonovinky.cz/…ezkou-h.aspx

Tak o Froomově problému prý pořadatelé Gira neměli potuchy. A s tím Jeruzalémem a potažmo Israelem to taky nebude žádná sranda. Určitě je k tomu vedly peníze, protože i na Eurosportu se během cyklistických závodů objevovaly reklamy na Israel jako turistickou destinaci. Turismus v těchto zemích klesá a když se člověk podívá na německé cestovky za kolik jde pořídit teď Egypt tak jsou to smšné částky.

odpovědět | zadáno: před 2 měsíci

#7 RE: GIRO 2018

fan-thomas fan-thomas (#7) » bathory666 (#6):

no Zoncolan ho hezky provětrá, neboj Tom Dum se jen tak nenchá, jestli by se mu to povedlo, byla by to bomba – 3× po sobě, ale potom myslím, že už by asi TdF nedal, tam by si ho indián s ostatníma pěkně povodili, no uvidíme

odpovědět | zadáno: před 3 měsíci

#6 RE: GIRO 2018

bathory666 bathory666 (#6) » bathory666 (#5):

http://www.steephill.tv/giro-d-italia/#…

odpovědět | zadáno: před 3 měsíci

#5 RE: GIRO 2018

bathory666 bathory666 (#5) » cioran-m (#4):

http://video.gazzetta.it/…07731e666a6b Na staru by měl být i Froome. Bude zajímavé kdo mu bude chtít pokazit výhru ve třech jdoucích GT za sebou. Zdá se, že se přesvědčil, že jde vyhrát dvě GT po sobě a tak chce zkusit i ten ošidný dvojboj Giro-TDF v jednom roce a dostat se tak mezi největší legendy cyklistiky. Pokud přijde na severu hnus a zima může mu to značně ztížit. Trasa vypadá vcelku fádně.

odpovědět | zadáno: před 3 měsíci

#4 RE: GIRO 2018

cioran-m cioran-m (#4) » Filipo (#3):

Tohle by tak ještě nevadilo. Horší by byli Aragonci a nejaky ty Sicilsky nešpory.

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#3 RE: GIRO 2018

Filipo Filipo (#3) » cioran-m (#2):

Však i Italští/Sicilští Normani to měly včetně křižácké Antiochie. Pak by to klidně mohlo končit v Roanu nebo Hastingsu.

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#2 RE: GIRO 2018

cioran-m cioran-m (#2) » trener (#1):

Koneckoncu (stran toho zacatku) proc ne: vzdyt Sicilie patrila kdysi Rekum, stejne jako ta Levanta a potom teda cely Stredomori Rimu, ze… Akorat by se meli v ramci te tradice presouvat do Italie po vode! :))

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#1 GIRO 2018

trener

Italska media, prozradila predbeznou trasu Gira 2018 – oficialne bude predstavena koncem listopadu. Start je v Jerusalemu, po navratu z Izraele se pojedou 3 etapy na Sicilii, posledni s dojezdemna Etnu, dale budou pokracovat smerem na sever, jeden etapovy cil by mel byt na kopci Montevergino di Mercogliano u Neapole. Dalsi etapovy dojezd v Campo Imperatore, mozna bude start ve Fillotranu (domov letos tragicky zesnuleho Michele Scarponiho). Ve 14. etape vyjezd na Monte Zolcolan, dalsi na Sappada, casovka (na ucteni obeti I.SV) Trento Rovereto. Jedna etapa by mohla startovat na okruhu F1 v Monze a kopce Monte Jafferau, Colle delle Fineste a vyjezd do Sestriere. Posledni horska etapa v sobotu v Cervine Cudoli (Aosta) pak transfer z Turina do Rima a v nedeli zaverecna casovka v Rime.

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.