#4 RE: GIRO 2018

cioran-m cioran-m (#4) » Filipo (#3):

Tohle by tak ještě nevadilo. Horší by byli Aragonci a nejaky ty Sicilsky nešpory.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#3 RE: GIRO 2018

Filipo Filipo (#3) » cioran-m (#2):

Však i Italští/Sicilští Normani to měly včetně křižácké Antiochie. Pak by to klidně mohlo končit v Roanu nebo Hastingsu.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#2 RE: GIRO 2018

cioran-m cioran-m (#2) » trener (#1):

Koneckoncu (stran toho zacatku) proc ne: vzdyt Sicilie patrila kdysi Rekum, stejne jako ta Levanta a potom teda cely Stredomori Rimu, ze… Akorat by se meli v ramci te tradice presouvat do Italie po vode! :))

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#1 GIRO 2018

trener

Italska media, prozradila predbeznou trasu Gira 2018 – oficialne bude predstavena koncem listopadu. Start je v Jerusalemu, po navratu z Izraele se pojedou 3 etapy na Sicilii, posledni s dojezdemna Etnu, dale budou pokracovat smerem na sever, jeden etapovy cil by mel byt na kopci Montevergino di Mercogliano u Neapole. Dalsi etapovy dojezd v Campo Imperatore, mozna bude start ve Fillotranu (domov letos tragicky zesnuleho Michele Scarponiho). Ve 14. etape vyjezd na Monte Zolcolan, dalsi na Sappada, casovka (na ucteni obeti I.SV) Trento Rovereto. Jedna etapa by mohla startovat na okruhu F1 v Monze a kopce Monte Jafferau, Colle delle Fineste a vyjezd do Sestriere. Posledni horska etapa v sobotu v Cervine Cudoli (Aosta) pak transfer z Turina do Rima a v nedeli zaverecna casovka v Rime.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

« předchozí [1] [8] [15] [21] [25] [26] [27] [28] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.