#58 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#58) » ultegrák (#57):

800 taky pořád mám. V zásadě mi na ní vadí přece jenom už starý konektor mini usb a nutnost tahat data přes kabel, jinak umí všechno, co potřebuju a pořád funguje.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#57 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

ultegrák ultegrák (#57) » scarfus (#56):

mě zaujala ta 830 a bojuju s nápadem vyměnit moji letitou 800 za tuto. Koštovalo by to 8690 kaček. Zvykl jsem si na dotykový displej, no uvidím. Třeba u mě ta myšlenka vyhraje. Cena by se dala, levněji ji u nás asi nekoupím.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#56 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#56) » JecminekMaselnik (#54):

Byl jsem se podívat tady v krámě na tu 530..Vypadá dobře, myslím, že ten garmin nebude vůbec špatná volba, ukazovali mi i tu 1030 jak jsem původně zvažoval kdybych zvolil garmin místo hammerheadu, přijde mi to na cyklokompjútr už dost velký, ta 530 se mi jeví jako ideální varianta. Mapový podklad vypadá velmi dobře. Cena v porovnání s ČR je plus minus stejná – tady je plné balení včetně senzorů za 300 euro(respektive 299,90 a senzory teď právě dávají jako bonus zdarma).

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#55 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

washek washek (#55) » JecminekMaselnik (#54):

… a tohle to řešíte ve vláknu pro jelita a prasata (politici) … :-)

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#54 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#54) » scarfus (#53):

Vydrž odpovídá dokumentaci, jenom počítej s tím, že při aktivní navigaci je o 2–3 hodinky kratší. I tak to ale na celý den úplně v pohodě stačí. Garmin navíc dělá i battery pack, který jde upnout do držáku Edge, kdyby člověk potřeboval jet nějakou expedici, případně dobiješ i za chodu z jakékoli power banky pro mobily.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#53 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#53) » JecminekMaselnik (#48):

Možná jsem dospěl k názoru, že půjdu do toho garmina, ta podpora hammerheadu, konkrétně zde v Evropě, mi nepřijde až tak silná jako u garminu..No u garmina jsi mi docela pomohl, nejsem moc fanda dotykových displayů, 530 s menší úhlopříčkou a téměř stejnými funkcemi mi přijde jako nejrozumější varianta..A cenově oproti 1030 jsem skoro na polovině. Ještě si to nechám projít hlavou, ale asi zvolím tu 530..Jen bych měl dotaz – oficiální info mě moc nebere – praktické zkušenosti bych rád, když bude display tak nějak rozumně nasvícený opravdu vydrží až těch 20hod?

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#52 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#52) » scarfus (#51):

Kritizovat za psaní blbostí a sám obratem psát ještě větší, může jenom uplnej tupan.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#51 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#51) » svatý (#49):

Radil? Jako radu od člověka co si během chvile několikrát protiřečí..Nee, Míšo, tohle už není ani vtipné..

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#50 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#50) » svatý (#49):

Ty už jsi dopadl mnohem hůř, než kdokoli z místních. Akorát jsi poslední na světě, kdo to ještě neví. Běž kázat jinam… Aha, ale ani Tě vlastně jinam nepustí.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#49 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#49) » scarfus (#47):

Už jsem ti jednou radil, abys na mě vůbec nereagoval, jinak dopadneš, jak místní tupani. Řiď se tím.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#48 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#48) » scarfus (#47):

https://support.hammerhead.io/…unity/topics Ta diskuse je přímo u nich na webu, ale moc to nežije. No a na diskusi o zahraničních fórech se svatým bych se vykašlal. Ten člověk neumí jazyk, nejdál byl ve Vídni u synka a jak funguje svět, nemá páru. Ale to už jsi si asi všiml :)

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#47 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#47) » svatý (#44):

Ty jsi to fakt nepochopil jak vidím..Zeptal jsem se Ječmínka na jasnou věc ohledně cyklistiky, odpověděl mi s přehledem a s vědomostma co měl..A o kousek výše už zase prudíš ty s filozofickým rozborem..V usa se da stahnout literatura..no je dost neobjektivní postoj, já si dokážu též zdarma stáhnout třeba Nature(vědecký časopis), ale nedělám to, prostě těch par dolarů ročně zaplatím a mám komfort..tohle ty nikdy nepochopiš. hlavně že sis v americe stahnul něco zdarma..Otazkou je samozrejme kdo by tebe toleroval na zahranicnich forech..nemyslim si, ze se domluvis cizim jazykem..

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#46 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#46) » trener (#45):

trener domlouvá rande…nechtel bys tohle nechat na nás anebo je možnost to kdykoliv domluvit na wc viden, ted tam jsem furt, prijedte oba, necham vas zadaka vyčurat

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#45 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

trener trener (#45) » svatý (#44):

hele ty svetaznalce, kdy se potkas s pirou?

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#44 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#44) » scarfus (#38):

Na internetu nemá cenu řešit žádného člověka, kdo to dělá, ješ blázen. Určitě seženeš informace i o lidech, nejenom o věcech, ale jsou neověřené. Na zahraničních forech-nemoderovaných-by ječmínkovy moudra nikdo netoleroval, tam se k lidem nikdo nemá potřebu vyjadřovat nebo řešit. Když chtěj a je to pro ně přínos, potkaj se. To jenom češi si zavedli, že kdo jim na netu odporuje nebo má jinej názor, musí být kreten. Češi nikdy moc za hranice neviděli, pořád se hrbili. V usa se da stáhnout na netu i odborná literatura, zde jsou místní tupani schopní akorát tapetovat:)-

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#43 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#43) » JecminekMaselnik (#42):

To forum si snad najdu, kdybys byl rychlejsi tak hod link..diky.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#42 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#42) » scarfus (#41):

530 podporuje všechny snímače a prodává se s Topo Europe, která má pro silniční kola hodně dobré pokrytí. Funkčně se od 1030 liší v zásadě jenom menším a nedotykovým displejem a nemožností připravit trasu přímo na edgi. Pro navigaci sice bude hammerhead určitě taky stačit, já bych ale bral Garmina :) Pro hammerhead ale existuje i forum, je v angličtině a moderované, takže svatý tam jistojistě nebude :D

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#41 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#41) » JecminekMaselnik (#40):

Já přemýšlel právě o garminu od řady 1000..Chtěl jsem něco co bude mít plnou mapovou podporu pro Evropu, plus podporu jako snimače na kadenci, tep..Jezdíme s bandou každý víkend 200+ v sobotu, neděle je lehčí na vyjetí okolo 100km..Přestěhoval jsem se za přítelkyní do Holandského Eindhovenu, takže všude roviny..jen o víkendech vždy nabalíme s bandou auta a jedeme třeba do okolí Valkenburgu (na caubergu znám fakt už každej patník), nebo jezdíme jižně do Belgie okolí Liege (Luik, česky Lutych) a tam brázdíme Ardeny, chtěl bych si to trošku více zmapovat, tak jestli to z toho hammerheadu půjde..Cena není až tak hrozná v porovnání s garminem, jen prostě těžko se někde dočteš nějakých zkušeností..

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#40 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#40) » scarfus (#39):

v ruce jsem ho neměl, ale DC Rainmaker ho docela chválí: https://www.dcrainmaker.com/…-review.html, já jsem ale Garmin fanda, takže jestli nechceš Garmina, nejsem úplně kompetentní. Na kolo mám teď aktuálně Edge 530, který už podporuje mapové podklady, funkčně je na tom lépe než hammerhead a cenově dokonce výrazně lépe. Co se týče SW podpory jsem si myslel, že je fajn, ale jelikož hammerhead ač běží na Androidu a jak jsem našel, ještě stále neumožňuje ani instalace aplikací třetích stran, které avizoval už v roce 2017, tak to asi nebude bůh ví co. Asi jako Suunto Spartan.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#39 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#39) » scarfus (#38):

Jsem nedávno totiž rozflákal svoji sigmu a do garmina jit nechci, hledám jinou alternativu..

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#38 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

scarfus scarfus (#38) » JecminekMaselnik (#37):

Ale vraťme se trošku k cyklistice, řešit tohoto člověka nemá cenu..Ty jsi evidentně na ty technické hračičky, neslyšel jsi někde o sporttesteru Hammerhead? Zajimali by mne praktické zkušenosti od lidí, pak dále jaká je softwareová podpora, nevíš o tom něco?

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#37 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#37) » scarfus (#32):

no to víš, jak říkala Forrestova máma: „pro hlupáka každý hloupý“. On je v podstatě nešťastnej člověk, vždyť se podívej, co tady vyvádí vyloženě z nedostatku jiného sociálního kontaktu. V reálném životě nikoho nezajímá, tak aspoň tady si připadá jako „někdo“.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#36 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#36) » scarfus (#27):

Scarfus, zkusim to s tebou= Zkus si prostě jednoduše všimnout, že na lidi, co sem pišou zejmena o cyklistice vubec nereaguju. Na ty, co znám osobně nekdy ano, ale jen pokud se to týká sporného tematu-cyklistika-život-pokud pišou vyhradně o cyklistice, nereaguju vubec. Z toho plyne ponaučení-na mě se vykašli, nereaguj na mě, piš sem pouze o cyklistice(pokud tě skutečně zajímá) a o nic jinyho mi nejde. Zařad se prostě mezi ty rozumny lidi, kteří(pravda mnohdy marně) čekají, že se konečně budou moct bavit o svym koníčku aspon trochu rozumně. Díky blbečkum, kteří si honí triko, se nikdy rozumně bavit nešlo. To nemám ze své hlavy.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#35 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

svatý svatý (#35) » paolo11 (#34):

Ještě že toho ječminka tady máte, na někoho se odvolávat a přizvukovat mu, to jako čechačkum šlo vždycky. Vyplodit v mozku svuj vlastní názor, umět jej vyslovit a obhájit, je strašně moc práce, lepší se naučit kopirovat. Jseš typickej přizdisráč, by ti řekl velkej čistej. Tady jsem se s nim nikdy souhlasit nebál. Že to je arogantní prase, jsem dodal taky vždycky:). Ach, jak jste mě za to s Ječminkem nenáviděli a plivali, ted se omlouváte, že jste ho vubec znali. Takovy pitomce aby pohledal.

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

#34 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři...

paolo11 paolo11 (#34) » scarfus (#32):

jak říká Jecminek, zjevně se jeho zdravotní stav dál zhoršuje,tak snad nějak dožije v tom novém dřevníku pro nemocná zvířátka

odpovědět | zadáno: před 10 měsíci

« předchozí [1] [2] [3] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.