#26 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#26) » svatý (#25):

paolo11 (#242) » washek (#240): jo vím lojza,to udržíš rukama,ale musíš ject na dobrým nářadí,bo ty to udržíš,ale kolo se vlní dál a dál

odpovědět | zadáno: před 8 hodinami

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#25 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#25) » paolo11 (#24):

ale, ale, to je překvapení, velký cyklista paolo, který sem na tohle forum chodí pouze kvůli cyklistice, ovládá vyloženě internetové pojmy, halt profik se nezapře.....

odpovědět | zadáno: před 13 dny

#24 RE: Paolo11-mistni blázen.

paolo11 paolo11 (#24) » svatý (#8):

á pozor,náš trollík se učí tapetovat :-)

odpovědět | zadáno: před 13 dny

#23 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#23) » svatý (#22):

#34 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… paolo11 paolo11 (#34) » scarfus (#32): jak říká Jecminek, zjevně se jeho zdravotní stav dál zhoršuje,tak snad nějak dožije v tom novém dřevníku pro nemocná zvířátka

odpovědět | zadáno: před 17 minutami

#33 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#33) » scarfus (#32): kreten nebo blb jseš zde jako scarfus-nic jinyho zde nejseš-jseš scarfus a dost, i když si myslíš neco jinyho. V osobním životě to nevim, nikdy jsem tě neviděl. A kdybych to chtěl vědět, musel bych se s tebou potkat. Mě možná baví urážet nicky, ale ne reálny lídi(narozdíl od místních vypatlanců). Proto si taky na netu na nic nehraju, jsem jenom jeden. A jestli mám nekde avatar, je mi to srdečně jedno. Lidi z internetu zblbli a z techto dyskuzí uplně. Jsou na to studie napříč kontinentem:). A kdybych chtěl, budu na techto dyskuzích hvězda v každym oboru lidské činnosti, neni to nic težkyho. Musel bych ale být blbec, to se mi nechce.

odpovědět | zadáno: před hodinou

#32 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#32) » JecminekMaselnik (#31): On občas už ani neví, co píše, chudák, chvilku ví například že tady jsou kreténi, v zápětí napíše že kreténa nepozná a teď ho cituji:

„Scarfus, jestli jsem někde dostal ban(o čemž vůbec nevím), tak jedině proto, že jsem reagoval na kreteny.“

o dva komenty dál..

„O tom, kdo je kreten a kdo ne se bavit nebudu, nevím to.“

Tak teď babo raď..

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#31 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#31) » scarfus (#25): nemá, máš pravdu, jeho nemoc zjevně postoupila do dalšího stádia. Je mi ho chudáka upřímně líto.

odpovědět | zadáno: před 6 hodinami

#30 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#30) » scarfus (#29): Já o tobě nemluvím, nevím kdo jseš, co děláš, nezajímá mě to. Že jseš blb ti napíšu s bohurovnym klidem. Kritizujes chyby, které sám děláš. A to blbci běžně dělaj. Mistni tupani to stejný.

odpovědět | zadáno: před 11 hodinami

#29 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#29) » svatý (#28): „Chodit psát lži a kraviny o lidech na internet rozhodně zdravý není.“ Proč to tedy děláš každý den?

odpovědět | zadáno: před 12 hodinami

#28 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#28) » scarfus (#27): Mně tě líto není, stejně jako nikoho zde. Za svoje zdraví si můžeš sám. Chodit psát lži a kraviny o lidech na internet rozhodně zdravý není. Máš tam hrubky, scarfáč:-).

odpovědět | zadáno: před 12 hodinami

#27 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#27) » svatý (#26): Opravdu mi Tě začíná být líto, vysazení prášků s tebou evidentně hodně zamávalo, nebo už Ti najíždí stařecká demence, senilita..Komen­tuješ jen to co se ti hodí, myšlenku neudržíš, když ti někdo napíše pravdu tak děláš, že ji raději nechápeš nebo možná ta horší varianta – fakt ji nechápeš. Bojuj Míšo, my ti tady budeme fandit !!

odpovědět | zadáno: před 13 hodinami

#26 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#26) » scarfus (#25): scarfač, ale šmahem vymasti s temato pičovinama do svyho vlakna, i když ted mi dochazí, jak velky jelito jseš, omluva, piš dal

odpovědět | zadáno: před 23 hodinami

#25 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#25) » JecminekMaselnik (#24): Asi nemá moc významu psát Míšovi něco delšího a hlavně smysluplnějšího, protože jak zmiňuje níže kolega defekt – on to stejně nepochopí..

odpovědět | zadáno: včera

#24 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#24) » svatý (#23): Příležitost se potkat jsi měl, Ty jsi se jí vyhnul, to je fakt, i zde Tebou prezentovaný. Výzvu na ironmana, o kterém jsi tady velkohubě tvrdil, jak se synkem trénujete, jsi rovněž „vymlčel“, další fakt zde dohledatelný. Tvé směšné extempore se škemracím mailem, který jsi mi poslal Ty sám a po mé odpovědi jsi napsal, že mě dáváš na black list, abych Tě nespamoval, jsi sem taky vystavil Ty sám. To je další fakt. No a Tvoji aktuální diagnózu dostatečně prokazuje Tvoje chování zde, kdy zejména několik posledních dní tady trollíš jako nejubožejší troska. Jak frustrovaný musí být člověk, který se takto chová… Je mi Tě opravdu upřímě Tě líto, dopadnout jako ulhanej troll v anonymním fóru, to je vážně smutnej konec i na Tebe.

odpovědět | zadáno: včera

#23 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#23) » JecminekMaselnik (#19): Na tohle se s naprostym klidem, Jecminku, dá říct: řekni mi to do očí. A tys „prvním svatým“, kterej na to neměl, nemá a nikdy mít nebude. Howgh.

odpovědět | zadáno: včera

#22 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… paolo11 paolo11 (#22) » defekt (#21): navrhuju kopírovat toho magora do jeho psychovlákna a reagovat až tam

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#21 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… defekt defekt (#21) » scarfus (#20): Musí, ale on to stejně nepochopí.

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#20 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#20) » JecminekMaselnik (#19): Teď jsi si to u Míši Mullera ale definitivně pohnojil – říkat mu pravdu fakt nesmíš !!

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#19 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#19) » svatý (#17): Kdybys nelhal a byl schopnej aspoň minimální sebereflexe, žilo by se Ti líp. Vyrobit si sám ze sebe etalon jediného správného chování, jako jsi udělal Ty, je přesně to arogantní chování, které tak srandovně přisuzuješ ostatním. No a mít radost z rozesírání dříve celkem funkční diskuse, k čemuž se ještě hrdě hlásíš, to je vážně diagnóza. Asi ve svém ubohém životě, jsa živen manželkou a maje tak hromadu času přemýšlet o ničem, nemáš lepší zábavu. Smutný příběh stárnoucího zbytečného trouby.

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#18 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… scarfus scarfus (#18) » svatý (#17): Banda vygumovaných tupců a jejich velitel svatý se sem chodí uspokojovat, protože se nikde jinde nechytne..

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#17 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#17) » paolo11 (#16): Zde zbyla banda vygumovanych tupců, kteří se s aroganci sobě vlastní nikde jinde nechytne. Mě jenom fascinuje, jak dospelej muž může být blbej. Nic víc za tím není. Většina chlapů jsou arogantní hovada Armstrongova typu. Já na netu hledám výjimky. Naštěstí úspěšně. Ale nezabrání mi to v provokaci vás-tupanu, co se neustále chytáte. Svět takovej je, nebyl ale vždycky. A mě provokace nafoukaný pitomci nestojí vůbec nic.

odpovědět | zadáno: před 2 dny

#16 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… paolo11 paolo11 (#16) » trener (#15): no snad Yuróuše nic nesrazilo,on na tom kole jezdil nebezpečně :)

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#15 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… trener trener (#15) » paolo11 (#14): ja svatymu nahodou fandim – pokazdy, kdyz zdrhne ze saskecu, tak se tesim co zas na zdejsi psychodiskuzi vypoti… P.S.:nevite nekdo. co je stim druhym kulturistou – vic, jak tri tydny tu nebyl – neotravil se svatyho sedativy nebo zase nevycvakl tretru z pedalu?

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#14 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… paolo11 paolo11 (#14) » svatý (#13): a nepřijde ti to divný,že tu jsou všichni proti tobě? vrať se zas do ústavu mezi svý..

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#13 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#13) » paolo11 (#11): O tom, kdo je kreten a kdo ne se bavit nebudu, nevím to. Na to zde jsou jiní borci. Vím jenom, že konkrétně ty jseš blázen, protože píšeš lži, nepravdy i blbosti. Je váš zde víc, bohužel.

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#12 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… Leeroy Leeroy (#12) » paolo11 (#11): no tak, to vazne nikdo z vas nemate lepsi veci na praci nez tohle? co se zas vratit ke kolum)

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#11 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… paolo11 paolo11 (#11) » svatý (#10): sám si kretén, tak přiznej proč nemužeš třeba na BF?

odpovědět | zadáno: před 3 dny

#10 RE: Jelita, jitrnice, politika, zahrádkáři, modeláři… svatý svatý (#10) » scarfus (#9): Scarfus, jestli jsem někde dostal ban(o čemž vůbec nevím), tak jedině proto, že jsem reagoval na kreteny.Ale ti zde údajně nejsou a já žádnej ban nikdy nikde nedostal. Řekni to tady všem, scarfáč, dik.

odpovědět | zadáno: před 3 dny

odpovědět | zadáno: před 13 dny

#22 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#22) » svatý (#21):

paolo11 (#1015) » paolo11 (#1014): tě to nějak rozhodilo…to chce klid starouši

odpovědět | zadáno: před 13 dny

#21 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#21) » paolo11 (#10):

svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken 172742× 1011 před 11 minutami

odpovědět | zadáno: před 14 dny

#20 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#20) » svatý (#19):

tě to nějak rozhodilo…to chce klid starouši

odpovědět | zadáno: před 14 dny

#19 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#19) » svatý (#18):

paolo11 (#1014) » paolo11 (#1013): nemužeš najít prašek?

odpovědět | zadáno: před 14 dny

#18 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#18) » svatý (#17):

(#22) » defekt (#21): navrhuju kopírovat toho magora do jeho psychovlákna a reagovat až tam

odpovědět | zadáno: před 7 hodinami

odpovědět | zadáno: před 15 dny

#17 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#17) » svatý (#16):

paolo11 (#1012) » trener (#1011): :-)

odpovědět | zadáno: před 13 hodinami

odpovědět | zadáno: před 21 dny

#16 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#16) » svatý (#15):

Tvůj názor, kdo komu dělá blbce a kdo komu ne, je blaznivej. Mysli si to, ale neprezentuj to veřejně. Neni to normalni, pokud o sobě tvrdiš, že se sem chodíš bavit pouze o cyklistice.

odpovědět | zadáno: před 28 dny

#15 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#15) » svatý (#14):

paolo11 (#5009) » Globi (#5008): někdo radši dělá lídra a vyhrává a někdo stejně dobrej dělá radši blbce pro onyos no

odpovědět | zadáno: před 3 dny

odpovědět | zadáno: před 28 dny

#14 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#14) » svatý (#13):

paolo11 (#2597) » cioran-m (#2596):
Lance Armstrong zpět… už mě nebite kluci, už sem se omjuvil

odpovědět | zadáno: před měsícem

#13 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#13) » svatý (#12):

paolo11 (#140) » agent007 (#136): no pěkný,takže to nakonec dali tomu druhýmu s vyjímkou? třetí Wigo taky sypal a čtvtýmu Moulovi,prvnímu co nesypal,to přece nedaj to dá rozum,tak si to moc užij

odpovědět | zadáno: před 8 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#12 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#12) » svatý (#9):

paolo11 (#925) » JecminekMaselnik (#924): Tak snad ho tahle GT bude konečně bavit, sice tomu moc nerozumí,ale Aso udělala snad všechny etapy útočný a zajímavý.

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#11 RE: Paolo11-mistni blázen.

trener trener (#11) » paolo11 (#10):

nemas – cyklokulturistika je totiz pro svatyho takovy vykon, ze u toho i vyvrcholi (nejcasteji ve Vidni, kdyz se projizdi na Donauinslu po nudaplazi)…

odpovědět | zadáno: před měsícem

#10 RE: Paolo11-mistni blázen.

paolo11 paolo11 (#10) » svatý (#9):

no nemám pravdu svatý trolle?

odpovědět | zadáno: před měsícem

#9 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#9) » svatý (#8):

paolo11 paolo11 (#1974) » YuraOlomouc (#1971): Není pravda,ještě je mezi vrcholovou cyklistikou a cykloturistikou cyklistika výkonnostní a tam je potřeba být štíhlý a silný..ale to je na tebe asi vyšší dívčí

odpovědět | zadáno: před 20 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#8 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#8) » svatý (#6):

paolo11 paolo11 (#1969) » YuraOlomouc (#1968): zas na třetí stranu, zůstat blbej kulturista,je asi větší terno než neschopnej cyklista

odpovědět | zadáno: před 9 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#7 RE: Paolo11-mistni blázen.

paolo11 paolo11 (#7) » svatý (#6):

nebo už tě ve Vídni nechtěj?

odpovědět | zadáno: před měsícem

#6 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#6) » svatý (#4):

E: Yurovo psycho rady se závoděním a treninkem,aneb prosba nezasíjat ost. paolo11 paolo11 (#10) » paolo11 (#9): hele piš ty tvoje kulturistický rady cyklistům semka jo

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#5 RE: Paolo11-mistni blázen.

paolo11 paolo11 (#5) » svatý (#4):

nebo už máš ted lepší job?

odpovědět | zadáno: před měsícem

#4 RE: Paolo11-mistni blázen.

svatý svatý (#4) » svatý (#1):

#1914 RE: Cykloaktivita…aneb zážitky z jízdy na kole paolo11 paolo11 (#1914) » svatý (#1912): Třeba jako ty,mejt po rakušácích hajzly jak nákej magor?

odpovědět | zadáno: před 19 hodinami

odpovědět | zadáno: před měsícem

#3 RE: Paolo11-mistni blázen.

agent007 agent007 (#3) » trener (#2):

Fšeci SME blázni,

I já

:-)

odpovědět | zadáno: před 2 měsíci

#2 RE: Paolo11-mistni blázen.

trener trener (#2) » svatý (#1):

MM, vsichni jsou blazni. (jenom ty jsi svaty…)

odpovědět | zadáno: před 2 měsíci

« předchozí [1] [2] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.