#57 RE: Restart silniční cyklodiskuze

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#57) » svatý (#56):

Nauč se číst, chudinko. Nemluvím za Tebe, ale o Tobě. Ty už máš ten svůj mozeček dočista vylízaný, chlapče nešťastná. Táta v Jevíčku z Tebe musí být úplně zoufalý. Nestačí, že jsi ho odložil do domova, ale ještě děláš ostudu na posledním webu, kam ještě smíš. Chudák táta.

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#56 RE: Restart silniční cyklodiskuze

svatý svatý (#56) » JecminekMaselnik (#54):

A nauč se ty malá, hnusná a špinavá internetová nulo mluvit sám za sebe. Jak si, ty malej zmrde, dovolíš mluvit za „lidi“? Kdo tě kurva zmocnil mluvit za mě, DEBILE?

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#55 RE: Restart silniční cyklodiskuze

svatý svatý (#55) » JecminekMaselnik (#54):

Když kohokliv něco nezajímá, tak to nekomentuje. DEBILE.

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#54 RE: Restart silniční cyklodiskuze

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#54) » svatý (#53):

Co je kdo pro Tebe, ale vážně nikoho nezajímá. Jsou to trochu kyselé hrozny, nadávat lidem, u kterých škemráš o pozornost, protože jinam nesmíš. Jsi k politování chudinko.

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#53 RE: Restart silniční cyklodiskuze

svatý svatý (#53) » trener (#47):

Ne, nespasim, proč taky. Není lepší zábava, než zesměšnovat debily, kteří to myslí vážně. Zábava musi byt, řikaj to i v mediich. Ze koho kam a kdy odkud pustili a kolik prášku požil, je vic než trapas-debilové to pišou snad všude na forech. Ostatně debilové skutečně jste, debilně se totiž pravidelně chováte. Jste nudné, sprosté, debilní kundy, kdy slova kunda je pro vás slušné slovo a plýtvání intelektem. Neumíte být vtipní, nerozumíte empatii a jste zbytečně a nevhodně hrubí. Normální člověk nerozumí proč. Ten, kdo vám chce něco sdělit se jenom musí přizpůsobit. Nic jiného za mými prášky a klecovým odchovem nehledejte. scarfusové:), debilové, treneři, mamrdi, šulíni a čím vším jste se schopni nazvat, pro mě debilní nuly, zmrdi na netu.

odpovědět | zadáno: před 6 dny

#52 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#52) » lenovo (#50):

Tak víš co, zorganizuj tento závod někde tam u vás (kde je to slušně zvlněné) v termínu 05–06/2021. Z logistického hlediska bude ideální 10km okruh, kde na obrátce bude stát nezávislý rozhodčí, který bude zaznamenávat průjezdy jednotlivých účastníků závodu. Start a Cíl bude v hospodě (nebo na zahrádce před ní). Pokud někdo pojede stylem (1)-(1)-4 nebo 4-(1)-(1) je úplně jedno, já pojedu určitě stylem 1-(1)-2-(1)-1 PS: Čísla v závorce jsou ujeté okruhy, bez závorky vypitá piva (samozřejmě taky pod kontrolou druhého rozhodčího) … :-))

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#51 RE: Restart silniční cyklodiskuze

trener trener (#51) » washek (#49):

pokud ti svatej navrhne zavodit v Pratru, tak to ber – v pripade defektu muzes pokracovat v zavode na sedatku nejakyho detskyho vlacku, ale bacha nektery jezdi do strasidelnych hradu, tak at se nevratis s plnejma kalhotama.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#50 RE: Restart silniční cyklodiskuze

lenovo lenovo (#50) » washek (#49):

kokot drevený, plechom pobitý…máš kámoše konečně a můžete to začít zkoušet, kdo koho porazí, ale už nyní jsi poražený, jak v páce, tak i tom ostatním…

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#49 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#49) » svatý (#46):

:-)) V páce by jsi mně určitě porazil, ale dát si 4 plnotučné beer-y a objet na kole (ne elektro !) 20km okruh (tzv. staročeský duatlon), tam bych tě určitě porazil, svatouši !!?

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#48 RE: Restart silniční cyklodiskuze

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#48) » svatý (#46):

Jejda, Tebe už zase pustili na net? Užij si to, chudinko.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#47 RE: Restart silniční cyklodiskuze

trener trener (#47) » svatý (#46):

ty to tady spasis – svatej tebe poslalo samo nebe – dik Covidu a uvolnovani klecovych luzek…

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#46 RE: Restart silniční cyklodiskuze

svatý svatý (#46) » svatý (#45):

Debil napiše, že neumi řešit defekt, Defekt napiše, jak je to jednoduchy a Ječminek napiše, jak se to globálně musi řešit. Lenovo vynadá uplně všem a svatej je vulgární. Zachráni to všechno trener, kterej nemá do čeho pichnout. Taková je Česká republika. A nakonec zazní HOWGH, na ktery sere uplně každej a posmivá se na všech forech, kde to jde. Vyleze Klus a zapivá, jak to nesmime dělat, Nohavica natočí album, ktery se zablokuje na netu a Janda sundá Kaťata, ktery se nedaj poslouchat. Scarfus si to zapamatuje a po letech to pouští jako uplnou novinku. Jooo, ve scarfusech je budoucnost. Jinak nasrat.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#45 RE: Restart silniční cyklodiskuze

svatý svatý (#45) » washek (#1):

Vždyt si přečti ty pičoviny, cos napsal. Debile. Trenere. Ječminku. Kurva se proberte.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#44 RE: Restart silniční cyklodiskuze

lenovo lenovo (#44) » lenovo (#43):

jinak třída GT vnitřek válců ještě honuje…ty bys místo toto jenom honil…dyplome…

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#43 RE: Restart silniční cyklodiskuze

lenovo lenovo (#43) » washek (#41):

přestaň s tím úchyláckým buzerem, cos všechno svařil, když si neumíš udělat ani výbrus válců…toto je základní operace při všech opravách ty moulo…každý válec koupíš už vybroušený ve třídě 1. až 5. a jenom ho vyměníš, když ojnici, pisty a klikovku jsi ani nikdy vyvažovat neviděl, ty diplome…

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#42 RE: Restart silniční cyklodiskuze

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#42) » washek (#40):

věřím Ti na slovo!!! Člověk, který není schopen zalepit duši, je pro mne absolutní autorita, ještě umocněná tím, když vykřičníky a otazníky, ideálně v sekvencích, ještě uzavře do závorek!!! Svářečku jsem v ruce neměl, když potřebuju něco svařit, svěřím to odborníkům, ne hloupým patlalům. Umím si ovšem zalepit kolo na švihu i snýtovat řetěz, aniž bych se musel převléct do montérek a zasvinil svoji i sousedovu garáž. No a samozřejmě mi nevrže hlávko ani na jednom kole.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#41 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#41) » washek (#40):

PPS: Samozřejmě, že jsem to pak zase vše složil (výbrus válců mi udělal jeden týpek v NJ) a jezdilo to zase jako dřív … aby si někdo nemyslel, že to mám v garáži rozebrané dodnes … :-)

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#40 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#40) » JecminekMaselnik (#39):

Tak toto pako kdysi rozebralo motorku do šroubku (včetně motoru), pak jsem si na kostru vzadu navařil nosič, kteří tam soudruzi z Týnce n.S. nějak zapomněli dát. Zlatí konstruktéři ti z let 1946–1968, to byla JAWA na špici světového vývoje. Ale pak přišel nějaký soudruh a řekl, že do komunismu nepřijedeme na motorce, ale v autě (a všechno šlo pak do kytek). PS: Jo a moje sváry byly krásné housenky – ne žádné přílepky, která pak celé vybrousíš, a můžeš svařovat znovu ! Měl si, Ječmínku, vůbec někdy v ruce svářečku ? Na to, jestli si někdy něco svařil, se raději ani nebudu ptát (!) …

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#39 RE: Restart silniční cyklodiskuze

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#39) » washek (#38):

a tu jarní údržbu začínáš už někdy v lednu ne? Když vidím, jakej román je výměna duše, neumím si vůbec představit, kolik dní Ti musí zabrat vyčištění a namazání řetězu, nebo nedej bože jeho výměna. Do toho tak 1× za 14 dní seřízení hlávka, že jo… Se divím, že stíháš chodit do práce. Jestli teda pracuješ, protože takový pako musí v práci hotové neštěstí: hlava marná a ruce zjevně darmo mluvit :-D

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#38 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#38) » lenovo (#37):

A co firma Cyklotech-Pro ? Fungujete ještě ? Že bych příště ty „náročnější“ servisní práce na mém kole (před jarní sezónou) svěřil skutečným „odborníkům“ … :-)

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#37 RE: Restart silniční cyklodiskuze

lenovo lenovo (#37) » washek (#34):

napiš adminovi, že jsi udělal v tomto názvu vlákna chybu, jestli to půjde opravit, místo restart, ať tam dá retard a bude to brát každý, že chybička se někdy vloudí…

odpovědět | zadáno: před 8 dny

#36 RE: Restart silniční cyklodiskuze

trener trener (#36) » Jaycop (#33):

Konkretne tento retard, ktery tu pozaduje restart diskuze na tema silnicni cyklistiky je akorat tak zralej kroutit pesmo kolecka v parku PL Bohnice.

odpovědět | zadáno: před 10 dny

#35 RE: Restart silniční cyklodiskuze

lenovo lenovo (#35) » washek (#34):

asi čekáš až se v údolí strhne lavina a samospádem vyjede na kopec…taky jedna z tvých teorií???

odpovědět | zadáno: před 10 dny

#34 RE: Restart silniční cyklodiskuze

washek washek (#34) » Jaycop (#33):

Toto vlákno jsem pojal jako hlasovací (odezva na nakonec úspěšné hlasovací úterý v zemi „Kde zítra znamená již před měsícem“) … a pořád čekám na tu první kladnou odpověď na #1 (!) … tak to zkus napsat třeba ty, možná se pak „strhne lavina“ (?)

odpovědět | zadáno: před 11 dny

#33 RE: Restart silniční cyklodiskuze

Jaycop Jaycop (#33) » washek (#3):

Ne, nemá to smysl. Jsem tady po cca 2 letech a je to ještě větší bída, než tenkrát. Nemoderovaná anonymní diskuze v ČR nemůže a nebude nikdy fungovat. Reálně nejste schopni udržet rozumnou úroveň diskuze ani v tomto vlákně, natož tak na celém fóru. (To je myšleno obecně, ne jen na vás.)

odpovědět | zadáno: před 12 dny

« předchozí [1] [2] [3] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.