#745 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

Filipo Filipo (#745) » paolo11 (#744):

Jasně, ale co ty vlákna ostatní?

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#744 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#744) » Filipo (#743):

ne nechci, ja myslim ze tohle patri prave sem,aby se vedelo co je zač,cist tohle vlakno jinak přece nikdo nemusí

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#743 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

Filipo Filipo (#743) » paolo11 (#742):

Promiň ale nechceš to opravdu zkusit vydržet a vykašlat se na to? Nikam to nevede. Myslím že tohle rozdmýchávání je zbytečný. Pakliže to ovšem naopak není takto myšlený. Konec konců na začátku konfliktu jsi byl ty s nickem Sugar nebo jak se jmenoval.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#742 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#742) » svatý (#741):

svatý (#660) » agent007 (#658): Pokud budu někdy schopen zjistit tvou existenci, což mužu hned, ale nelegálně(to mi vadí), rozmlátím ti hubu. Měj to na paměti(nebudu ti nic vysvětlovat, prostě ti vrazim a odjedu). Michael Müller.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#741 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#741) » trener (#740):

já, trenere, čas určitě neztrácim:)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#740 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

trener trener (#740) » svatý (#739):

neztracej cas – proste kluky drzel dole na chodniku, protoze po draze chodil jeden......

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#739 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#739) » trener (#738):
svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

Zoufaji si jenom zoufalci, trenere. Ten s tim megafonem je nutil jezdit vyhradne po tom zvlnenym asfaltu. Duvod tohoto pocinani zde rozebirat, je s mistnima uz nekdy hodne velkejma profikama, ztrata casu.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#738 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

trener trener (#738) » paolo11 (#737):

svatousi nezoufej svet se v ...... obraci, takze brzy budes ty tve pravdy i ty z koranu moci vyrvavat z minaretu primo k lidem a odlidstena prolhana bible, televize i internet budou minulosti na vecne casy a nikdy jinak… P.S.: kdyby te posluchaci spatne slyseli, tak tomu nekomu zabav v Proste-jove na asfaltovym velodromu megafon.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#737 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#737) » paolo11 (#736):

svatý (#850) » cioran-m (#845): Tvymu nesouhlasu rozumim. Je potřeba se ale smířit s tím, že lidi, kteří byli slavní před tím, než Zuckerberg otevřel svou knihu tváří, už dávno tak slavní nejsou. Doba se změnila. Stejně jako změnila dobu TV jako medium, změnil dobu i internet jako medium. A je ještě mnohem dokonalejší a sofistikovanější, než TV. Proto a jedině proto zakládám lidskou existenci na osobním setkání napříč státy, nejenom u nás. Narozdíl od tebe mám reálnou zkušenost s tím, že se lidi setkat odmítaj, protože si na tom internetu o sobě vymýšlej a nemluví prostě pravdu anebo se vysmívaj zcela neoprávněně a maj špatny svědomí. Kupí se to jako třeba všechny pověsti z historie křesťanství. Každý si pověst přizpůsobí k obrazu svému. Celá bible je dnes sice holy, ale zaroveň holej nesmysl přepsanej k určitýmu obrazu někoho. Smysl se vytrácí nebo se jen pracně hledá a vyžaduje moudrost, dogma je na obtíž. Stejně jsou na tom tahle fora nebo sociální sítě. Rád se potkávám s mladejma lidma pod 20let-cyklistama. Byl jsem se třeba podivat v Prostejově na treninku na velodromu-silny slovo, zvlněnej asfalt:). Přesto se někdo snaží a megafonem jim hlásí, co maj dělat a oni to dělaj. Prostě byla vidět ta snaha vydat se navzdory ekonomice oživit stary a dobry postupy. Prostě-jov. Pak už je jenom krůček nedržet se těch postupů dogmaticky a tu novou dobu se naučit umět respektovat. Nemyslim si, že by v cyklistice, ale i v životě šlo o něco jinyho. Na internetovym foru tohle jde těžko, s tim snad souhlasit budeš.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#736 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#736) » paolo11 (#735):

svatý (#639) » cioran-m (#638): u boskovic jsem dnes potkal ruskej tank a toho obojživelnika na kolech i pásech, někam to převážel tahač, okamžitě mi došlo, že musi byt kolem 20. srpna, přestože jsem byl skoro cely prázdniny mimo civilizaci a media(cyklodiskuzi nepokládám ani za medium ani za civilizaci)…tohoto traumatu se určity generace nezbavi nikdy, jedná se o zážitek z jízdy na kole, kdyby snad někdo pochyboval o relevanci příspěvku a jeho vhodnosti jej umístit na tohle cyklisticky erudované a velmi ceněné internetové forum, vyfotit jsem to nestih, ale převážela je firma holcner

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#735 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#735) » paolo11 (#734):

svatý (#554) » trener (#541): Stejně tak si všichni pamatují, žes konstatoval, že víš, jaké mám ve Vidni zaměstnání. Tedy obsluha veřejných záchodků u Prátru. Konečně mě tam někdy navštiv, ty blbečku. A domluv se hlavně na termínu setkání, ono tam neni problém si přehodit službu

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#734 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#734) » svatý (#733):

svatý (#553) » bathory666 (#552): Lidi jsou kurvy. Když už se zeptají na fyzickou existenci, zeptají se obratem a vyzvídají ohledně povahy, intelektu, vzdělání, manželství, soukromí...... a dělaj závěry. Tohle považuju za neseriozní a nepřijatelné. Lidi znám víc, než kdokoliv jiný. Ostatně se mužeš přesvědčit sám a kdykoliv. Jenom blb si myslí, že tohoto se lze dozvědět na anonymní dyskuzy. Nazdar.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#733 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#733) » JecminekMaselnik (#732):

dík za pochvalu, já vim moc dobře, že jsem dobrej:)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#732 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#732) » svatý (#731):

lepšíš se. Kritizovat někoho, o kom jsi napsal kapitálkami, že je p**a, za to, že tě oslovil „Vazenej svatej“, to je fakt ukázka ryzího charakteru. Nezapomeň si jeho adresu nastavit na spam, nicku. Prostě Ti lepí, ani tuna keců na tom nic nezmění. Jo nezapomeň poplakat ženě na ramínku, jak jsou tady na Tebe oškliví jo?

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#731 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#731) » paolo11 (#730):

Takže si to shrneme, Leeroy. Tys před rokem dostal muj mail. Na ten jsi dosud nedokázal odpovědět. Po roce výsměchu na tomto foru mi sám napíšeš nový mail, kde mě oslovuješ „Vazenej svatej,“.
Dovoluji si upozornit, že v rodném listě nemám ani Vazenej, ani svatej. Tím chci říct, že tyto debilní a neupřímné příspěvky si piš sem, tady tohle forum od toho je. Ale neotravuj mě laskavě v soukromí těmito skutečně nepochopitelnými kecy. Michael Müller.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#730 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#730) » svatý (#727):

svatý (#516) » svatý (#514): Nemáš podobnou fotku. Tohle je radar Skalky, lehko ověřitelná fotka na připitomělym internetu. Miliony lidí rebubliky z tohoto místa čerpají informace považujícící je za relevantní. Drtivá většina z nich tam nikdy nebyla, přesto těm informacím věří. Je tam radar chmu. Lidi se na internetu nazývaj PIČOU, stejně, jak to děláš ty a nemaj k tomu žádnej důvod. To znamená jediné: jseš piča, Leeroy. Anebo to vyvrať a odepiš po roce na mou emailovou adresu:)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#729 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#729) » svatý (#728):

(#595): svatý (#475) » standoslav (#473): keramickej záchod doma vydrží i po 100 000× řádku let, ten samej záchod veřejně použivanej je prosranej už třeba za rok......(kdo by tomu ale zrovna tady rozuměl)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#728 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#728) » paolo11 (#725):

svatý (#155) » washek (#127): sklopte uši a naslouchejte, ale na úvod bych doporučoval, abyste se se mnou potkali osobně a přesvědčili se, že nelžu:)…nezaručuji však vysmívajícím se debilním nickům slušnost, bohu-žel

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#727 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#727) » defekt (#726):

svatý (#155) » washek (#127): sklopte uši a naslouchejte, ale na úvod bych doporučoval, abyste se se mnou potkali osobně a přesvědčili se, že nelžu:)…nezaručuji však vysmívajícím se debilním nickům slušnost, bohu-žel

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#726 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

defekt defekt (#726) » svatý (#723):

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zrovna včera jsem chytil dva. Jednoho na vařenou bramboru a druhého na škvarek. Mám na ně takové zařízení, jestli vás to zajímá, já vám ho ukážu. (Vševěd postaví před sebe kbelík, k jehož okraji je připevněno dřevěné vahadlo.) Sem dám návnadu. A jak on tady šmejdí takhle kolem, tak ho najednou ta vůně praští přes nos. On zavětří a začne hledat, kudy by se k té dobrotě dostal. Vidí lávku a šup na ni. A teď on jde. Vidíte, ta lávka pořád drží. (Ukazuje prsty trpaslíkovu chůzi.) A jak on dojde až sem, tak se to najednou převáží a žbluňk, už je ve vodě. A tam on plave. On trpaslík je dobrý plavec, ale nevydrží. A já mu ještě ten kbelík potřu zevnitř špekem, takže on se nemá kde chytit, pořád mu to klouže, ty ručičky se mu smekají, on už nemůže, začne volat „Pomoc!“ a teď ti ostatní se seběhnou, vylezou honem nahoru, taky tam spadnou a já jich pak ráno vytáhnu takových šest, i pět.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#725 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

paolo11 paolo11 (#725) » fan-thomas (#724):

(#595): svatý (#475) » standoslav (#473): keramickej záchod doma vydrží i po 100 000× řádku let, ten samej záchod veřejně použivanej je prosranej už třeba za rok......(kdo by tomu ale zrovna tady rozuměl)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#724 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

fan-thomas fan-thomas (#724) » cioran-m (#722):

jj, jasně, tyhle kecy tady furt dokola, jsou vážně o úplným gowně

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#723 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

svatý svatý (#723) » paolo11 (#720):

Lži a kecy. Vždycky zde budou a nikdy s tim nepřestaneš.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#722 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

cioran-m cioran-m (#722) » JecminekMaselnik (#721):

Jeste, ze za chvilu zacne ta Vuelta…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#721 RE: svatého psycho monology aneb prosba o nezasíjání ost.vláken

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#721) » paolo11 (#720):

Tohle nevysvětlíš někomu, kdo to pochopit nechce. Aktuálně nejde na cyklodiskuzi profil editovat a trvá to už dost dlouho, takže je to zbytečná debata. Ani ten do by náhodou chtěl, to opravit nemůže.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

« předchozí [1] [13] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [25] [37] [49] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.