#1683 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1683) » JecminekMaselnik (#1682):

Tak pokud se nepletu, tak NTT stejne konci a stejne tak CCC, takze ono je to vedeni asi stejne u prdele. To je fakt.. To spis samotni zavodnici by meli byt soudni, jestli je dobry se ukazovat v takove(ne)for­me. :))

odpovědět | zadáno: před 7 minutami

#1682 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1682) » washek (#1681):

Yura celou dobu úplně debilně šije ho Hirta, teď si jenom ještě navíc otřel svoji nevymáchanou hubu o Romana stejně, jako Ty. Roman byl nominovanej, tak jel. Prostě poslechl šéfa, jakékoli spekulace o přenechání místa komukoli mají směřovat sportovnímu řediteli týmu, ne Romanovi.

odpovědět | zadáno: před 13 minutami

#1681 RE: TDF

washek washek (#1681) » lenovo (#1678):

:-)) Tvl, řeč byla o Křižákovi, a ty tu vytahuješ Hirta … tobě opravdu pomůže jen MUDr. Chocholoušek (nebo MUDr. Pomahač) … nebo ani oni dva dohromady (?)

odpovědět | zadáno: před 26 minutami

#1680 RE: TDF

trener trener (#1680) » YuraOlomouc (#1676):

pokud cyklistiku sledujes v sirsim spektru, tak urcite vis, ze se Sagan vcera posunul o pet pricek vzhuru a uz je celkove PREDPOSLEDNI… ;)

odpovědět | zadáno: před 27 minutami

#1679 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1679) » YuraOlomouc (#1675):

ježiš já Tě nepotřebuju stírat, to zvládáš úplně v pohodě sám tak dobře, že tomu se já ani největší snaze nepřiblížím. Jinak závodníky na Tour nominuje tým a tam jsou hoši, kteří vědí o ježdění 100× víc než kdokoli z nás tady v diskusi. To akorát Ty máš pocit, že věcem rozumíš víc než lidi, kteří se tím živí. Že nechápeš, že se něco může nepovést, forma nepřijít, jenom ukazuje, že nejsi žádnej sportovec, ale jenom čumil bez jakéhokoli respektu právě ke sportovcům. Roman má šéfa, kterej mu řekl jedeš Tour, kdyby řekl nejedu, pošli mladý, tak ho taky klidně vyhodí. Možná stěhováci to tak mají, že když se ožerou, tak druhej den nosí jenom do druhýho patra a dál už to nechávají mladším, ale v jiných profesích se šéfové poslouchají, nebo letíš. Kdybys zkusil jedinej závod, na kterým by Ti záleželo a nešlo to podle představ, přestože jsi v tréninku udělal všechno dobře, chápal bys, o čem se mluví. Ty ovšem akorát čumíš na bednu a máš pocit, že to je videohra, kde stačí rychleji mačkat čudlík a ono rychleji jede.

odpovědět | zadáno: před 44 minutami

#1678 RE: TDF

lenovo lenovo (#1678) » YuraOlomouc (#1675):

a to jsou kteří ti borci, co mají koule a měli jet místo Hirtha…můžeš je vyjmenovat, bo tvůj soukmenovec je v blesku dodneška nenašel…hahaha…ji­nak ťápeš už jako on…

odpovědět | zadáno: před hodinou

#1677 RE: TDF

scarfus scarfus (#1677) » YuraOlomouc (#1676):

Vytáhni si hlavu z prdele, přečti si rozhovor s Hirtem a budeš moudřejší pokud to tvůj velkokapacitní mozek pochopí..

odpovědět | zadáno: před hodinou

#1676 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1676) » scarfus (#1674):

DIval ses vubec na vcerejsi etapu? Kde byl Hirt na zacatku, kdyz se odmaval start? BYL NA KONCI PELOTONU. Do uniku sla velka skupina slozena z cistokrevnych vrcharu, klasikaru, cistokrevnych spurteru typu Benet. Mel tam kolegy Trentina, Geskeho. Proc tam nebyl on? Protoze byl na konci pelotonu a nemel to vubec v planu jit do uniku. Tak se prober…

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#1675 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1675) » JecminekMaselnik (#1671):

Bavi me jak si myslis, ze me setres, kdyz me tu vyjmenujes Romanovy uspechy a vyhry. :)) To vy snad i prodavacka v trafice, ze Roman vyhral jednu etapu na Giru a jednu klasiku. Jinak souhlas s Washekem. Roman tam nemel absolutne co delat. Mel prenechat misto mladsim borcum, kteri maji minimalne koule na to se zvednout a jit do uniku. Rict v prvnim tydnu na tour v rozhovoru, ze forma bude ale tak v padesate etape. To je opravdu profesionalni pristup teda..

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#1674 RE: TDF

scarfus scarfus (#1674) » ladislav11 (#1670):

To už jsem se mu snažil vysvětlit že dostat se do úniku když peloton jede 50 prostě není tak snadné.. Nepochopil to..

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#1673 RE: TDF

scarfus scarfus (#1673) » JecminekMaselnik (#1671):

Motá páté přes deváté.. Kromě tebou zmiňované TdF vyhrál jako mladej Švýcarsko, z klasik vyhrál takový hnoják jako je třeba Amstel.. Rovina na Alpe Di Pampeago je vtipné.. :-))

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#1672 RE: TDF

washek washek (#1672) » JecminekMaselnik (#1671):

„Není nic staršího než včerejší noviny“. PS: RK (neplést si s jednou TV stanicí) tam vůbec neměl jet a měl raději pořádně potrénovat na další závody …

odpovědět | zadáno: před 2 hodinami

#1671 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1671) » YuraOlomouc (#1668):

komedie dosahuje dalšího vrcholu: někdo, kdo šlape středem chodidla a neobjede slepýše bez pádu, se vyjadřuje k technice jízdy profesionálních cyklistů, to je fakt masakr. No, a že Roman neměl na ty nejlepší vrchaře, asi dokládá jeho 5. flek na Tour, nebo třeba vyhraná, asi rovinatá teda, etapa Gira končící na rovině jménem Alpe di Pampeago. Vždycky je dobré si přečíst něco od „experta“, nebo když nula s despektem hovoří o lidech, kteří to ve své profesi dotáhli sakra daleko, to je lepší než grotesky s Lupino Lanem.

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1670 RE: TDF

ladislav11 ladislav11 (#1670) » YuraOlomouc (#1656):

Zkou#el ses dostat do úniků? No nic.

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1669 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1669) » YuraOlomouc (#1668):

Utechou mu muze byt, ze Aert si letos vyrel prdel s mnohem vetsima jmenama mezi vrchari..

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1668 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1668) » paolo11 (#1665):

Tou pozicni jizdou myslis start etapy na konci pelotonu s nulovou snahou jet dopredu? Jo odtama se do uniku blbe dostava. Vetsinou to byva tak, ze ti co chcou jit orpavdu do uniku a ne o tom jen vypkladat potom v rozhovru jsou nalajnovani hned za autem reditele. Jinak co opravdu je nebo byl Roman to tezko rict. Nemel ani na ty nejlepsi vrchare, ani na ty nejlepsi klasikare. Byl to takovy o dost horsi verze Valverdeho s horsi technikou na kole a bez toho zryvhleni, ktere Valverde v nejlepsich letech mel.. Hirt se ovsem se 60kg zive vahy za cistokrevneho vrchare urcite povazuje a presto si s nim o 15–18kg tezsi Aert vytrel prdel…

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1667 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1667) » paolo11 (#1665):

to nemá cenu vysvětlovat někomu, kdo nechápe rozdíl mezi třeba Bernalem a Quintanou na jedné a Kwiatkem nebo Allaphilipem na druhé straně.

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1666 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1666) » YuraOlomouc (#1662):

ano, když napíšeš hodně sekvencí kapitálkama, realita se změní. Ty musíš mít smutnej život, jedinej chytrej a tolik blbů kolem :-D.

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1665 RE: TDF

paolo11 paolo11 (#1665) » YuraOlomouc (#1660):

On ten pokus o únik není jen samotný nástup,ale i poziční bitva atd víš, ale to asi blbej kulturista nevidí…

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1664 RE: TDF

paolo11 paolo11 (#1664) » YuraOlomouc (#1663):

Roman je myslíš čistokrevnej vrchař?

odpovědět | zadáno: před 3 hodinami

#1663 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1663) » YuraOlomouc (#1662):

Btw na ktere vrchare ze to nema? Na Hirta? Romana? Cistokrevne vrchare? :))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))))))))))))))))))

odpovědět | zadáno: před 4 hodinami

#1662 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1662) » JecminekMaselnik (#1661):

" Van Aert je univerzál, na vrchaře v těch největších horách prostě nemá." LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO

odpovědět | zadáno: před 4 hodinami

#1661 RE: TDF

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#1661) » YuraOlomouc (#1655):

Už jsi ve smyčce, rozdíl jsem Ti vysvětlil. Vrchař je ten, kdo je schopný závodit v etapácích v těch největších kopcích. Toho není schopen ani Kwiatek ani Allaphilipe a ano, jako vrchaři se označují závodníci právě do největších kopců, kteří potom logicky mají limity třeba v časovkách. A ano, Van Aert je univerzál, na vrchaře v těch největších horách prostě nemá. Ty akorát odmítáš pochopit, co vrchař znamená. Kdo je vrchař jsem Ti napsal, ale až na asi 4. řádku, tak daleko zjevně nedokážeš souvislý text dočíst.

odpovědět | zadáno: před 4 hodinami

#1660 RE: TDF

YuraOlomouc YuraOlomouc (#1660) » paolo11 (#1658):

Jakoze bych nevidel Hirta hodinu a pul jak se pokousi dostat do uniku? Hehe vidim to od zacatku na eurosportu a jestli neco nevidim, tak je to mozna minuta, kdyz je zrovna reklama jak na eurosportu, tak na CT sport. Napsat, ze se hodin a pul pokousi dostat do uniku, kdyz protaci nohy mezi poslednima to je silne kafe lol.. Jinak Aert s Kwiatkem jsou universalove. No to je objev roku. Nicmene faktem zustava, ze jsou to taky spickovi vrchari. Aert momentalne patri do kategorie mutant, kdy dokaze v regularnim spurtu prespurtovat vsechny top spurtery a v dalsi etape odparat v kopci vsechny top vrchare. Takze tvrdit, ze jsou to „nevrchari“ je proste demence. Konec debaty. Neznalci..

odpovědět | zadáno: před 4 hodinami

#1659 RE: TDF

scarfus scarfus (#1659) » paolo11 (#1657):

Je třeba si uvědomit, že Jura je především odborník.. Závodům, výživě a všemu ohledně kol důkladně rozumí – jak amatérům tak profíkům, sice nikdy na kole nezavodil, na kole se sotva udrží, ale zato toho moc viděl z gauče v TV a zbytek načerpal z Blesku… :-)

odpovědět | zadáno: před 5 hodinami

« předchozí [1] [2] [3] [4] [18] [34] [51] [67] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.