#147 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#147) » ultegrák (#146):
Technické novinky

třeba já, včera časovka jenom na půl plynu…

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#146 RE: Technické novinky

ultegrák ultegrák (#146) » lenovo (#145):

Už jsem si zablbl dost, nechávám to jako vzpomínku. Už závodíme s kolegou mezi sebou (a pak ho týden nevidím) :-)

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#145 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#145) » ultegrák (#144):

začni už konečně na závodech…těch 6tis je ti k prdu, když nejsi na startu…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#144 RE: Technické novinky

ultegrák ultegrák (#144) » lenovo (#136):

Nó, držíš si výsledkově v SP svůj standard. Ale dobrý.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#143 RE: Technické novinky

ladislav11 ladislav11 (#143) » washek (#141):

Já nepřesedlal,pokud myslíš mne,jen testoval,jezdím na Bajku Cannondale trail,občas.Ku­podivu se mi na tom daří být rychlejší,než když jsem trėnoval.Asi ty bágly ppěšky v kopcích.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#142 RE: Technické novinky

washek washek (#142) » washek (#141):

… krpál… ne škrpál (!) … :-)

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#141 RE: Technické novinky

washek washek (#141) » ultegrák (#140):

Asi se přeorientuji (jako před nedávnem Láďa) na „zahradnické“ ebiky (?…!) S tímto bych tu „bílou velrybu“ dal easy i několikrát za den (když ten týpek s tím vyjel takový lesní škrpál) … https://www.mountfield.cz/…f-xtreme-9-1

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#140 RE: Technické novinky

ultegrák ultegrák (#140) » lenovo (#136):

No, tak vám udělali kategorii F? Na MP je F až od 70 a u SP od 66, no to máte dobrý. Aspoň ses zbavil Pepy Sl. MP začíná až 20.6. kritérium a je tam i dopingová kontrola!!!
Severní Morava tedy žije cyklisticky, vše je daleko, což dost odrazuje. Ale kdyby se jela Lysá, tak to jedu :-)))

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#138 RE: Technické novinky

washek washek (#138) » lenovo (#136):

Ty dogmatiku! Ještě k nim přeci nepatříš !? Ale jestli se už fyzicky cítíš na 75+, tak beru svá (napsaná) slova zpět (!) … :-)

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#136 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#136) » lenovo (#135):
Technické novinky

důchodci 70+ na nedělním véjletě…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#135 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#135) » defekt (#134):

ještě si vzpomínám, jak nám nandal mladý Jedlička špurta na VC NJ…asi tak rok 67…kdoví, co s ním je…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#134 RE: Technické novinky

defekt defekt (#134) » ultegrák (#133):

Jo. kde jsou ty časy…Teď se už jen belhám o franc. holích a vzpomínám

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#133 RE: Technické novinky

ultegrák ultegrák (#133) » defekt (#132):

Ten čas strašně letí. Už mít hlavně dobré zdraví. Pamatuješ na Ždírec maraton? Snad 20 let… jak jsme byli schovaní pod kamionem, když byla průtrž…? Od té doby se trošku známe A i z maratonů Evropa… Kde jsou ty časy, to býval pěkný závod a rychlý. Na Hnanice se hnalo přes 50 :-) že jsme z toho měli plné tretry.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#132 RE: Technické novinky

defekt defekt (#132) » washek (#128):

Ano, i já. Věřím ve zdravý rozum. Buďme rádi, že tahle diskuze ještě jakž takž funguje. Moje americké synstvo se má dobře, oba s manželkou trenují a nemohou se dočkat prvních závodů. Letos se ale na Havaj nechystají, ale přiletí do Česka, aby řádně oslavili společně s celou rodinou moji OSMDESÁTKU (takže- už jsem starší, než hnědé uhlí :-)

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#131 RE: Technické novinky

washek washek (#131) » trener (#130):

:-) A proč by „zákonná“ manželka nemohla být nazvána přítelkyní (?) … ideálně tou nejlepší v jeho životě (?) …

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#130 RE: Technické novinky

trener trener (#130) » washek (#128):

Sasku, ty vis, ze ma mladej Karel pritelkyni? To se bude jeho zena divit…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#129 RE: Technické novinky

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#129) » washek (#128):

se odepisuješ sám. Každým příspěvkem nacpaným těmi svými teoriemi orámovanými nesmyslnými otazníko-vykřičníkovými sekvencemi.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#128 RE: Technické novinky

washek washek (#128) » defekt (#124):

I ty, Brute ?!? Doufám, že alespoň Karel junior (se svojí americkou přítelkyní) mně úplně „neodepsali“ ?!? … :-))

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#127 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#127) » lenovo (#126):

ono se v odborné literatuře používá schizofrenie, shizofrenie je původně o filmu, ale ve skutečnosti to samé…paranoidní schizofrenie je už podporována bezdomovectvím, nezaměstnaností a dlouhodobým užíváním inhibitorů…dnes se to léčí už většinou ambulantně, takže případně může být i pacient v pracovním procesu, pokud si najde někde sponzora…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#126 RE: Technické novinky

lenovo lenovo (#126) » trener (#125):

shizofrenie je prý sviňa…já myslel původně, že lihovar a nakonec toto…ono mít nějaké hlasy v hlavě je dost blbé, tak bych nedoporučoval nějak přijít s dotyčným do kontaktu, už dost lidí na to pak doplatilo a bezdůvodně, neuděláme tu sbírku, nebo neziskovku na obstarání léčby??? prý v Rusku na to jdou od lesa…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#125 RE: Technické novinky

trener trener (#125) » washek (#122):

…když ho v krematoriu chtěli hodit z pytle do futrálu, tak se probral a odešel na CD, kde pod nickem washek píše svá moudra o věcech o kterých ví kulový. Ovšem na konci roku převezme slavnostně titul – DEBIL ROKU po panu svatém Müllerovi, který těchto titulů má víc než Gott Zlatých slavíků…

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#124 RE: Technické novinky

defekt defekt (#124) » washek (#122):

Václave, nech už toho. Jeden blb odešel neznámo kam a ty se tu producíruješ s nesmysly. Máš přece na víc, že? Aspoň si to myslím.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#123 RE: Technické novinky

scarfus scarfus (#123) » washek (#122):

Vtipné to není, poučné to není, reálné to není (zřejmě se nejedná o tebe), ale délkou se to blíží svaťochovým elaborátům o ničem..No než jsi tohle sesmolil tak jsi aspoň zabil půl hodinky.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#122 RE: Technické novinky

washek washek (#122) » scarfus (#119):

Milé děti, dnes vám budu vyprávět interferenční pohádku, tak se pěkně posaďte a poslouchejte (resp. čtěte)! Žil byl jednou jeden hloupý Honza. Žil v českých končinách, takže jeho nejoblíbenější jídlo bylo vepřo-osmiknedlo-zelo. Nebyl už nejmladší a rozhodně neměl sportovní postavu. Jeho váha se dostala přes tu Ebenovskou (Metráček). Když se tak jednou vracel lesem ze své oblíbené hospůdky, kde si dal jedno dvě (slovy dvanáct) plnotučných piv, potkal najednou (zničehonic) dědečka Hříbečka. A ten mu řekl: „Ivane (čti Honzo), ty jsi tlustý jako prase!“ A pak ten dědek cinknul a zase zmizel. Když se pak na druhý den Honza podíval pořádně do zrcadla, tak se v něm pohnulo svědomí a rozhodl se, že začne sportovat (a vůbec zdravě žít). Takže si přes internet koupil nové kolo (Cannondale Scalpel Si 6 29") a začal jezdit. Ale nějak ho to moc nebavilo. Hlavně do kopců do bylo pro něho peklo. A tak si na internetu vyhledal jeden kopec, kde se dá i s kolem vyjet lanovkou, a pak ho jenom sjet dolů. Přišel den D, naložil tu 13kg „těžkou krávu“ na střešní nosič své „princezny“ (Lada 1500), dojel s ní pod ten kopec a zaparkoval. S kolem vyjel lanovkou na kopec a ve stánku (U Johna de Billa) si dal raději ještě jedno pivo „na posilnění ducha“ (že to jako v klidu dá …). Utěšoval se, že tou lesní pěšinkou už ten kopec sjelo před ním stovky bikerů, takže by to mělo být v pohodě. Ale měsíc zpátky celý propršel a voda stéká vždy cestou nejmenšího odporu (takže hlavně po této pěšince). A tak se stalo, že některé kořeny stromů se částečně odhalily a vytořily na ní nové povrchové nerovnosti. No nic, Honza nasedl na svůj bike a začal sjíždět. První kilometr byl OK, ale pak přišla strmější část. Venkovní teplota byla 28°C (v lese asi o 4°C méně), ale i tak byly brzdové kotouče už slušně zahřátě (čti už to nebrzdilo tak, jak při startu). No a pak přišel ten okamžik, kdy najel na odhalený kořen K (v rychlosti R), lefty vidlice šla na doraz, napětí v ohybu udělalo první výkmit, než amplituda napětí stačila klesnout přišel další kořen (násobitel 1.6 – 1.8), pak ještě další, a ještě další … a pak už to bylo za mezi pevností materiálu. Takže přední kolo se od kola „odpojilo“ a ..... PS: Asi za hodinu šel kolem Mrakomor, našel tam Honzu bezvládně ležet, na hlavě měl prasklou přilbu (nová vážila prý jen 227g), tak zavolal mobilem havrany, ti ho pak naložili do igelitového pytle a odvezli. Tato pohádka nekončí happy endem, ale je alespoň realistická (čti poučná) … :-)

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

#121 RE: Technické novinky

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#121) » jan21 (#117):

jasný, já myslím, že si rozumíme :-). Mám gravela i bika a na svém gravelu bych si na kořeny a šutráky netroufl, na pavé ale klidně. Na tom cannonu bych se určitě hrozně rád svezl, kdyby se to dalo někde půjčit. Ale nekoupím si to.

odpovědět | zadáno: před 5 měsíci

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [6] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.