#33 RE: Technické problémy s kolem

juhu juhu (#33) » ladislav11 (#31):

cca 125, kus bych se svezl, jedu na Rudu, ale dřív. Časovku si dejte na Špičák, ev. až Pancíř, nebo na Prenet – hned od dveří :)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#32 RE: Technické problémy s kolem

lenovo lenovo (#32) » washek (#29):

ještě to kombinuj se silným odvarem mařeny, asi tak kilo sena na litr vody a budeš zase připravenej…až to vypiješ a vylížeš.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#31 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#31) » juhu (#30):

No vyjedeme v pátek cca v 9,takže 6 hodin cesta?Nevím přesně-v pátek,v sobotu máme tu časovku,ale to nevím ještě kde,jestli to bude jako posledně tak je to object rybník a pak někde u pár baráčků start.On je to spíš ale hromaďák :-)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#30 RE: Technické problémy s kolem

juhu juhu (#30) » ladislav11 (#28):

tam v kolik?

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#29 RE: Technické problémy s kolem

washek washek (#29) » JecminekMaselnik (#26):

Už jsem vymyslel plán, jak na tu „svini“ (zánět v rameni). Teď kvete černý bez, tak ho o víkendu nasbírám, usuším, a pak si z něho udělám brutálně silný odvar. Na noc si z něho udělám zábal.....a ráno vyskočím z postele zase jako rybička !?! … :-).....když to jedné paní bez mandlí pomáhá přežít v klidu zimní období, tak mně to snad vyléčí ten zánět v rameni…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#28 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#28) » ladislav11 (#11):

Tak zero zpátky na kole,mavic ořech vypucovanej,já nafasoval prostenal a dnes jsem vyměnil foršťák zpátky za origo kratší,musím se trochu narovnat,aby to netlačilo na blbý místo,sice mne to až tak neva,ale prý prostatě trochu jo.Sono předevčírem.Zítra jedem na šumavu,hotel Zach Zelená lhota-jedem kolmo a zpět taky,sobota časovka hore kopcom-týmové přebory,pro mne asi výlet. :-) Po zkoušce projetím se zdá,že je to skutečně menší tlak na tom místě,sedím zas na sedacích kostech a prostředek je nadlehčený.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#27 RE: Technické problémy s kolem

svatý svatý (#27) » washek (#21):

Jasně, mistři ti zde vždycky poraděj:).

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#26 RE: Technické problémy s kolem

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#26) » washek (#21):

velké množství podobných problémů je způsobeno nějakými disbalancemi. Jestli to chceš vyřešit „zgruntu“, najdi si pořádného fyzioterapeuta a na cvičení nelituj času, beztak ho máš dost, když už Ti ruka nedovolí pořádně jezdit. Ze své zkušenosti můžu doporučit metodu MFK, u vás na severu to dělá třeba Honza Švestka: http://mfkcentrum.cz/…/jan-svestka

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#25 RE: Technické problémy s kolem

cotti cotti (#25) » washek (#21):

Ivan Čapov, jeden šikovný řezník z Brna, který se narodil v Mikulově, kdysi nadával na farmaceutickou lobby a s ní propojené doktory, prosazující při léčení rakoviny téměř výhradně cytostatika a jiné sračky, a vyzdvihoval klasickou chirurgii. Tak když s tím vlastně nechceš nic dělat a nechceš podporovat farmakologický průmysl, tak zkus amputaci…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#23 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#23) » lenovo (#22):

Diklofenac mast s ibalginovou mastí

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#24 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#24) » lenovo (#22):

Diklofenac mast s ibalginovou mastí

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#22 RE: Technické problémy s kolem

lenovo lenovo (#22) » washek (#21):

tak když ti nic není, ber na to prášky…-

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#21 RE: Technické problémy s kolem

washek washek (#21) » svatý (#19):

Můj příspěvek je sice off topic, ale taky začínal „omluvným úvodem“, takže asi tak. Nebudu zakládat kvůli tomu nové téma, když jsem moc neočekával, že mi někdo normálně poradí. nakonec se našel Kolbiš, a za to mu ještě jednou děkuji. PS: lenovo = prudič, defekt = dvojnásobný off topic, protože já nemám rameno úplně v hajzlu, jak je měl pravděpodobně on (?)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#20 RE: Technické problémy s kolem

Kolbiš Kolbiš (#20) » washek (#17):

Tak to je jednoduchý. Když nemáš čas, tak si kup tu Marjánku a mrč dál :).

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#19 RE: Technické problémy s kolem

svatý svatý (#19) » washek (#17):

masti a bylinky, tam je moje osobní učitelka paní Podhorná https://nadeje-byliny.eu/7-bylinne-kury na rehabilitace mám švagrovou, vrchní sestru rehabilitačního odd. v urazovce, miluju lidi(hlavně chlapy), kteří tam nechtěj chodit, zbyde čas na mě a ona je nejlepší ovšem s technickejma problémama s kolem to nemá společnyho nic, ale to je zde zcela běžny

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#18 RE: Technické problémy s kolem

defekt defekt (#18) » washek (#17):

Nepomůže – vyzkoušeno

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#17 RE: Technické problémy s kolem

washek washek (#17) » Kolbiš (#16):

Díky za radu, ale na ty jejich rehabky nemám opravdu čas chodit. Asi si seženu nějakou mast od Paní Marjánky (matky pluku) a ta snad konečně už zabere !?! … :-)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#16 RE: Technické problémy s kolem

Kolbiš Kolbiš (#16) » washek (#12):

Měl jsem asi něco podobného. Jsem pravák, ale bolelo mne levé rameno tak, že jsem si nemohl sáhnout do kapsu u dresu. Při vlastní jízdě na kole mne to nebolelo. Ale večer jsem nemohl spát. Nešlo si dát ruku pod hlavu. Odkládal jsem to snad půl roku, zkoušel brufeny…

Na ortopedii mi předepsali něco od bolesti a rehabilitace s elektroléčbou. Byl jsem naštvaný, protože se mi zdálo, že to k ničemu nebude. Nicméně na rehabilitace jsem chodil a fakt to pomohlo a pokrok jsem cítil po každém cvičení. Cvičil jsem jednou za dva dny asi tři týdny + doma 2× za den tak 30 minut. Ze začátku cvičení bolelo jak potvora, několikrát mi i vyhrkly slzy, ale opravdu to pomohlo a dnes už ani nevím, že mne někdy něco bolelo.

Takže já bych ty rehabilitace úplně nezatracoval. Ony sestřičky ví co, kam, jak moc,…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#15 RE: Technické problémy s kolem

defekt defekt (#15) » washek (#12):
Technické problémy s kolem

Ramena – to jsou potvory. Mám obě operovaná. Ale za 6 týdnů se dá už pomalu jezdit Po řádné rehabilitaci jsem mohl i do posilovny

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#14 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#14) » washek (#12):

Mebrečím,konsta­tuji, :-)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#13 RE: Technické problémy s kolem

lenovo lenovo (#13) » washek (#12):

ještě do nedávna na to byl dobrý sediment z kuřinců…

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#12 RE: Technické problémy s kolem

washek washek (#12) » ladislav11 (#11):

Sice nemám aktuálně problém s kolem, ale co, Láďa tu co chvíli bečí nad svou tělesnou schránkou, tak si můžu taky jednou zabečet…a pokusit se získat radu od někoho tady (kdo měl podobný zdravotní problém). Tak asi půl roku mám „zánět“ v levém ramenním kloubu (jinak jsem pravák). Ortoped mi dal nějaké mazání, ale to je k hovnu. Pak mi napsal hafo rehabilitací (ale to je taky k hovnu, tam jsem ani nechodil). Někdy je to lepší jindy horší, ale na kole mně to nijak nelimitovalo, Teď už jo, rozhodně nemůžu při sjezdech zalehnout za rodla …jedině, že bych tu levou ruku svěsil podél těla a držel rodla jen pravou rukou (což je celkem risk).....Takže má otázka už plus mínus zazněla, měl někdo z vás něco podobného a použil nějaké volně prodejné mazání, které mu zabralo (ibalgin, voltaren emulgel, …) ??

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#11 RE: Technické problémy s kolem

ladislav11 ladislav11 (#11) » Drtikol (#10):

Dnes na volné vyjížďce se mi přervalo lanko od šaltru u Dury,,stejný jako u dury 7800,takže jsem hned jak to blbě řadilo tušil co se děje,ještě mi napadla ohnutá patky nejdřív. No zajel jsem do DH Cycling v České ulici u nás v Berouně a tam to ruplo úplně,přesto,že měli kluci hafo práce,Fanda se na to vrhnul a mám to opravené,ještě mi i vyčistil ořech u Mavicu,jelikož to cestou párkrát zařvalo jak tur,to už znám,tak vím o co jde,vibrace v celém kole a tak.No to jsem tam měl ze zimáka,nechal jsem skouknout zero zadek,už je tam zpátky a Mavic půjde na zimáka zpátky.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#10 RE: Technické problémy s kolem

Drtikol Drtikol (#10) » washek (#8):

Pochybuji,že se něčeho kloudného dopracujem ale už jsem to zde i kdysi řešil :) A to:Sedím na špičce sedla ať ho šoupnu kamkoli i přezto,že mám nejužší model. Tuhle v práci jsem si opravdu zcela vyjímečně dovolil sednout na štafle a zjistil jsem,že mi (nejspíš)sedací kosti vycházejí tak akorát.Což po přeměření dělalo 11 cm. Tak neumíte to někdo rozlousknout?

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#8 RE: Technické problémy s kolem

washek washek (#8) » svatý (#7):

:-) … myslím, že tehdy to jeho přiřazení k trollům na zdejší CD se teď jenom potvrdilo ! PS: Pojďme zahodit osobní animozity do příkopu (tak jak to udělal Dumoulin se svým nedočkavým lejnem) a zkusme zase dát této diskuzi nějaký řád a pravidla slušného chování (!).....(?)

odpovědět | zadáno: před 3 lety

« předchozí [1] [4] [6] [7] [8] [9] [10] [11] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.