#7 RE: Vinokurov- Kolobněv

svatý svatý (#7) » svatý (#6):

Lži a lži. Dokud budou tyto lži na těchto pitomých ANONYMNÍCH forech o nikom a o ničem, budou i v profesionálním sportu. Howgh.

odpovědět | zadáno: před 18 hodinami

#6 RE: Vinokurov- Kolobněv

svatý svatý (#6) » svatý (#5):

Kolobněv, jenž je členem týmu Kaťuša, následně zaslal slavnému Kazachovi číslo svého bankovního konta. "Neměj starosti. Udělal jsi všechno správně.

Ještě jednou ti děkuju," odpověděl mu údajně Vinokurov, jenž jel v závěru loňské jarní klasiky s Kolobněvem v úniku a po ataku v posledním stoupání ho porazil o šest sekund. Na posledním kilometru kamery jezdce zachytily, jak spolu hovoří.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/…-ostatni_vrb

odpovědět | zadáno: před 18 hodinami

#5 RE: Vinokurov- Kolobněv

svatý svatý (#5) » svatý (#4):

byť vydělávající..

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#4 RE: Vinokurov- Kolobněv

svatý svatý (#4) » jaran (#3):

Co se uplácení týče, není cyklistika jako profese výjimkou. Naopak. Rozdíl od ostatních profesí spočívá v morálce. Sportovec, být vydělávající miliony, je přece jen sportovec. Ten úplatek nevezme, natož aby jej přijal..... Názor naivní stejně jako Marxův komunismus. V dnešním sportu se uplácí denně, stejně jako v jiných profesích. V Čechách dvojnásob.

odpovědět | zadáno: před 7 dny

#3 RE: Vinokurov- Kolobněv

jaran jaran (#3) » svatý (#2):

Vino byl fakt dobrý i když tam měl ty problémy.Jinak i v juniorském období se stalo mému synovi u nás na ČP,že v etapáku dostal finanční nabídku od závodáka a otce,že mu nepůjde po puntíkách…ale šel!

odpovědět | zadáno: před 11 dny

#2 RE: Vinokurov- Kolobněv

svatý svatý (#2) » svatý (#1):

At se zde konečně vyjádří kdejakej zdejší a místní trener, profesionální závodník, amater, hobík anebo LEEROY. Vinokurov na to měl i bez uplatku, přesto zaplatil, věděl, že končí a chtěl to. Chtěl to moc. A love měl. Vypatlaná guma. I takto končí obrovskej talent.

odpovědět | zadáno: před 13 dny

#1 Vinokurov- Kolobněv

svatý

https://www.idnes.cz/…klistika_fil

odpovědět | zadáno: před 13 dny


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.