#30 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#30) » HWSpeedy (#29):

Z vyletu do Raabsu v zari nebylo nic cyklostezka je na dve veci, v patek se rozpadaqla technika(ja si pripadal jako pojizdny veloservis) a v sobotu odpadali lidi po 50 km ta jejich slavna cyklostezka by potrebovala poradny audit at se jim nekdo podiva na finance, protoze to co postavili to je hruza.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#29 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#29) » Filcek (#28):

http://www.sedmicka.cz/…tezce-254520

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#28 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

Filcek Filcek (#28) » jiris705 (#27):

No, jel jsem tam koncem srpna ale kolem hradu jsem si žádné asfaltky nevšiml, zato šutrů tam bylo, taky jakýchsi archeologů tam řádilo na fichtlech habaděj.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#27 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

jiris705 jiris705 (#27) » HWSpeedy (#26):

co se týká cyklostezky , včera jsme jeli s klukama na Rokštejn a pěkná asfaltka z Přímělkova okolo hradu a do Panské Lhoty (tam jsem z jara zapadal až po ráfky do bahna)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#26 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#26) » holinko (#25):

Tak jestli chces ochutnat SUPER smrad, tak si vyjed (hlavne pres leto kdy je teplo) kolem reky za Vladislav smerem k Dalesicke prehrade a po 1/2 km aprijedes ke kliharne (nebo jak tomu rikaji). No to ti byva takova rychna, ze i kdyz dychas co nejmene a navic pusou, tak z toho smaradu hodis savli.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#25 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#25) » holinko (#24):

Úsek z Přibyslavic kolem čistírny podél řeky (směr Třebíč) je již hotový – napojuje se na silnici, po které se dá jet doleva do Nové Vsi nebo doprava do Petrovic. Ještě to teda není oficiálně otevřené, jsou tam cedulky „zákaz vstupu“. Je to skoro celé vydlážděné zámkovou dlažbou. Místy mi to připadá dost nebezpečné – tam u čistírny hned za obrubníkem začíná dost prudký a dlouhý sráz dolů, jet tam s malým dítětem, tak mám strach. Třeba tam nějaké zábradlí dají, ale i kdyby ne, tak se to dá přežít, řekl bych. Taky je to nebezpečný úsek kvůli tomu, že když se člověk u čístírny zhluboka nadechne té „vůně“, tak honem neví kde má brzdy, aby mohl zastavit a hodit šavli. Ne, to je legrace. :-)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#24 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#24) » HWSpeedy (#23):

Jo jo, přesně tohle jsme si taky říkal, když jsem tak po tom jel, pláště měl bílý od té drtě a ty kamínky tak romanticky cinkaly do rámu… Vzrůšo. Ale přesně jak bylo řečeno – díky aspoň za toto, snad to nějakou dobu vydrží. Aspoň je kam vyjet, když je v zimě nad nulou, všude bláto, ale na silnice člověk nemůže protože jsou prosolený…

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#23 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#23) » holinko (#22):

Asi dosly zasoby normalniho pokladaneho asfaltu, tak postrikali makadam tekutym a zasypali drti. :( Pokud udelali poradne ten makadam, poradne to zastrikali, tak to vydrzi. Pokud to ojebali, tak to auta rozjezdi. Uvidime, zaplat panbuh za to.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#22 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#22) » holinko (#21):
Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

Na této fotce další neasfaltový úsek popisovaný níže. Nejsou to asi životně důležité informace, ale kdo to tady tak nezná a vypraví se sem odjinud, tak aspoň bude vědět jaký povrch mu soudruzi nachystali. :-) Až dokončí úsek Petrovice-Přibyslavice, vynasnažím jej projet a dát sem obrázek.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#21 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#21) » HWSpeedy (#19):
Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

Tak jsme ten diskutovaný úsek dnes projel. Téměř určitě je to už hotové. Z Libušáku nahoru je povrch z té drťě. Končí u rozcestí, kde se doleva jede dál směr Terůvky a doprava přes potůček k zahradám. Na tom rozcestí se povrch mění na normální černý asfalt. Za rozcestím Terůvky když začínají zahrady, tak zase začíná ta drť. A pak už se cesta napojí na tu cestu mezi zahradama od Polikliniky nahoru směr Slavice. Vlevo na fotce detail povrchu. :-)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#20 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#20) » HWSpeedy (#19):

V poho. :-) Když jsem se dnes Libušákem vracel z vyjížďky, tak jsem schválně koukal, jestli to už je hotový. Nikde jsem neviděl žádný makáče ani ty boudy co v nich svačí. I ten povrch se mi zdá ukončený, tak z toho usuzuju, že je to dokončený. Byla to opravdu taková ta jemná drť na něčem tvrdým. Každopádně v nejbližších dnech to projedu a omrknu a dám vědět. ;-) Jinak úsek z Petrovic do Přibyslavic už taky dodělávají, ale bude to tam (aspoň nějaký úsek/úseky) dlážděný zámkovou dlažbou, ne jenom asfalt. Zajímavé.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#19 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#19) » holinko (#18):

No nevim nevim? A projizdel jsi to, nebo koukal jen z dalky? Protoze minuly tyden jsem to jel odvrchu a novy usek (co nevede po stavajici ceste) byl krasny klasicky asfalt, pak dolu usek po trase puvodni cesty byl uvalcovany makadam. Pochybuji, ze by tam delali jiny typ povrchu. Ale nehadam se, mozne je vse.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#18 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

holinko holinko (#18) » HWSpeedy (#17):

Aktualizace: V Třebíči z Libušáku nahoru směr jih je úsek hotov. Ale není to stejný povrch jako v Libušáku (asfalt), je to tvrdé podloží a na tom vrstva takové té jemné drtě – asi je to teď cool, tak to všude dávaj. Kam až nový povrch vede, zatím nevím, brzy zjistím. Akorát jsem teda nikde neviděl takový ten důležitý kámen s mosaznou tabulkou, že tento úsek byl spolufinancován z akčního programu Evropské socialistické unie pro trvale udržitelný socialismus – nebo já teď přesně nevím co na těchto tabulkách bývá za důležité nápisy.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#17 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#17) » sandy (#16):

Ja bych rad, ale vikendy mam zasekane. Aktualni info o casti Trebic – Moravske Budejovice: – Trebic z Libusaku nahoru se jeste dela – usek Slavice – Kojetice po cyklotrasach vynechat (pokud bude treba po desti) a jet pres Mikulovice. Pokud se ale nekdo vyda za Slavicema rovne do kopce do lesa, tak dojede v lese na tecko, tam doleva, pak nejakych 250 metru a zde odbocit doprava po cyklotrase, ne rovne po zelene znacce. Ta vede hroznou cestou lesem, pak pres pole a pak mensi bazinou. Takhle blbe to maji treba i na cykloatlase.cz – Horni Ujezd – Sebkovice uz je novy krasny asfaltovy povrch, ale jsem zvedav, jak bude vypadat za 5 roku, protoze tudma budou jezdit i traktory na pole. – Jaromerice – Blatnice se pracuje na pripravach na polozeni asfaltu. Zavazi diry sterkem, vlacuji podklad – Z Blatnice doporucuji vyjet smer Hostim a 400 metru za mistnim druzstvem odbocit sikmo vpravo po krasne rovne ujezdene polnacce (ale prasi se na ni jak svina, kolo mam mistama tim prachem oblepene), ktera po 2. km pri vjezdu do lesa se zmeni na cyklostezku s asfaltem a takto vede do Lazinek, zde odboci pred vesnici vpravo a vede do mirneho kopce as do Moravskych Budejovic.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#16 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#16) » sandy (#15):

Nechcete se někdo přidat?

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#15 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#15) » aldomoro (#12):

Ahojky máme v plánu ji v září projet celou. Na celý víkend, v pá někam ke TR, v so Raabs a pak na Vranov a v neděli návrat do Ji. Pak poreferuji detailně.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#14 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

Filcek Filcek (#14) » HWSpeedy (#10):

Projel jsem Luka – Bransouze. Je to fajn, když si vzpomenu jak jsem tam před 15 lety řádil po dešti v rozblácených polňačkách – to bych si dnes s dětmi nedal. Spíš než na bajka bych tu trasu doporučil na cyklokrosku nebo fitnes ať to má trochu spád. Těch míst s tou strouhou v DSmrčném by mohlo být i více, bylo by to zajímavější, ale i tak je to pěkný kraj. Mám to tam rád a je tam stále co objevovat. Velmi mě zaujala aktivita archeologů na Rokštejně. Když je to památka, nechápu proč tam brázdí ,,nádvoří" a okolní turistické cesty na fichtlu. To mi hlava fakt nebere – asi jako když na Šumavě na Poledník dorazilo auto plné ochránců přírody a začali tahat basy piva – dobrý důvod pro vjezd do nejstřeženější­ho pásma.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#13 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#13) » aldomoro (#12):

Update: Cyklostezka pred Lukama od Jihlavy je nyni az k namesti. Z Petrovic k Cervenemu mlynu uz je taky asfalt, tam dodelavaji okoli. Z Pribyslavic pod Petrovice to bude tak do mesice taky hotove. V Trebici z Libusaku k zahradkarske kolonii uz se taky dela, odhaduji ze to bude do mesice hotove.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#12 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

aldomoro aldomoro (#12) » HWSpeedy (#3):

Muzes se mi ozvat na mail? Cast podjladu mam, ale zbytek bych dal rad do poradku a shanim „mistniho znalce“. Diky. Ales Linhart – SHOCart (taky mapy na www.mapy.cz a www.cykloatlas.cz) – linhart@shocart.cz

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#11 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#11) » HWSpeedy (#10):

Tak až to pojedeš sám tak dej vědět třeba bych jel taky

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#10 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#10) » sandy (#8):

Kolem reky to znam. Pisu to v tom mojem elaboratu. 2/3 trasy mezi Primelkovem a Dolnim Smrcnem je cesta jedna basen. Na jejim konci je treba dat bacha a jet po cesticce kolem lesa a ne po louce vpravo. Mezi cestickou a loukou je totiz struha a pokud je po destich (coz letos bylo porad) tak je plna vody a z konce louky se pak clovek musi kus vracet aby pres tu struhy kolo prenesl. Ten Rokstejn nekdy zkusim az pojedu sam, to pak nemam koho setrit a me nejaky kopec nerozhazi.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#9 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#9) » sandy (#8):

sorry zbytečnou

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#8 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#8) » HWSpeedy (#7):

Z Přímělkova na Rokštejn to vede po silnici přes obec a dáš se do leva na hrad taky po silnici (radši jezdím podél kolejí po louce a kolem chat ale to se nedá na jaře nebo po deštích) z hradu je fajn lesní cesta (jako pro nákladák) až do Panské Lhoty a z té to jde po silnici do Dolní Smrčné. Doporučuji pokud jedeš sám tak vynechat Rokštejn a jet po levé straně řeky až do Dolní Smrčné. Ale není to pro prcky a ušetříš pár km tbytečnou zajíždkou přes hrad snad by to tudy mělo být vedeno jako druhá alternativa ale že by to bylo značené si nejsem vědom

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#7 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

HWSpeedy HWSpeedy (#7) » sandy (#6):

to sandy (#5): Jaky povrch je v tom useku pres Rokstejn? Ten jsem zatim vzdy vynechal.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#6 RE: Nazor na cyklostezku Jihlava-Trebic-Raabs

sandy sandy (#6) » HWSpeedy (#5):

Jezdím to s prckem na 16" a jsou mu 4 roky až na Rokštejn. Můžu Vám říct že nejvíc mě s…e ten asfal z Ji do Luk. Za ty prachy to mohli udělat z něčeho jiného a měli by to daleko delší. A z Luk do TR je to opravdu na pytel. Ale až do Dolní Smrčné se to dá jet i s prckem

odpovědět | zadáno: před 10 lety

« předchozí [1] [2] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.