#14 RE: Kleť na silničním

Folin Folin (#14) » valodja (#13):

Jo asi vím,kde myslíš ten start.Jo od Zlatky je to lepší,divím se,že se to nejezdí tam odsud ta časovka,atrak­tivnější místo startu,lepší silnice a myslím,že i delší a náročnější stoupání.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#13 RE: Kleť na silničním

valodja valodja (#13) » Folin (#12):

start časovky je asi 80–100m nad kolejema u takovýho toho velkýho stromu napravo (je tam nějaká cesta ke garážím). Tenhle rok byly ideální podmínky, v tréninku jsem to na starým kole jezdil tak za 34. Od Zlatky jsem to na čas ještě nejel, byla byto taky pěkná časovka…je to fakt krásnej výjezd…jo, teď by se tam jezdilo, jen mít čas… :-(

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#12 RE: Kleť na silničním

Folin Folin (#12) » valodja (#10):

Ty časy měříte od Krumlova od kolejí? Nevím ani přesně v kterejch místech je start časovky.Osobně jí radši jezdím taky od Zl.Koruny. Jinak pokud je to od kolejí,tak to je krásnej čas těch 30:10,to budu muset ještě krapet potrénovat :)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#11 RE: Kleť na silničním

favorit. favorit. (#11) » virenque (#9):

když to bereš takhle, tak bolet to může i po rovině :-D Když si vzpomenu, jak jsme na sebe s jednim klukem minulej rok v Milevsku koukali, kdo dřív odpadne… :-D

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#10 RE: Kleť na silničním

valodja valodja (#10) » virenque (#9):

teď minulej víkend jsem jí dal za 30:10, sen je dostat se pod 29… je to moc pěknej kopec, ale od Zlatý Koruny je to, podle mě, hezčí

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#9 RE: Kleť na silničním

virenque virenque (#9) » favorit. (#5):

ono Tome záleží jak to pojedeš, je jasný že 35min nebolí, ale zkus to jet tak za 27–26min a uvidíš že to je kurva těžkej kopec…:)a myslím, že i ten začátek je celkem slušnej, je fakt, že cca mezi tak 5–7km je to skoro rovina ale jinak je to hezkej kopeček..:)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#8 RE: Kleť na silničním

favorit. favorit. (#8) » Folin (#7):

tak 180, to snad ani neni moje maximálka :-D Ale tuhle jsem jí jel tak v rámci tréninku, kdy to hodilo na 134km převýšení 3000m. Jel jsem z Budějc na Lhenice, Prachatice, Libín, Chvalšiny, Krumlov, Kleť a přes Třísov zpátky. Kleť byla 35minut. Dával jsem si, ale nadoraz to nebylo ;-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#7 RE: Kleť na silničním

Folin Folin (#7) » favorit. (#5):

Tak záleží,jak čerstvej tam jedeš,já vždy až ke konci švihu a pokud si jí dáš nadoraz,tak je celkem výživná,ale samozřejmě jsou horší kopce,prudší úseky jsou až ke konci,to máš pravdu.Zkus jí někdy vyjet pr.TF 180 a pak mi řekneš,jak ti bylo :)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#6 RE: Kleť na silničním

defekt defekt (#6) » favorit. (#5):

Jo, dá se to jet dobře, jel jsem to několikrát v JAL, tuším nejlehčí převod, co jsem tam jel bylo 39/23 (pokud mě paměť neplete)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#5 RE: Kleť na silničním

favorit. favorit. (#5) » Folin (#4):

ale to prudký je až těsně před koncem, ne? Jinak mi to fakt přišlo až nechutně v pohodě. Všichni mi o Kleti říkali, jaký je to peklo a když jsem tam přijel, tak přišlo jen milé překvapení lidskostí toho kopce :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#4 RE: Kleť na silničním

Folin Folin (#4) » favorit. (#3):

Tak tak cesta poměrně slušná,ale jestli je to v pohodě záleží na trénovanosti dotyčnýho,jsou tam úseky mezi 13–20% :) Jak psal favorit,jsou dvě cesty na silničku,který se posléze stejně spojí v jednu,tak si to užij,ale bacha o víkendu tam chodí při dobrým počasí dost lidí.

zrušit odpověď | zadáno: před 10 lety

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo registrujte, stačí vyplnit pouze dva povinné údaje!

#3 RE: Kleť na silničním

favorit. favorit. (#3) » Smejči (#1):

silnice vede bud z Krumlova anebo ze Zlatky. Asfalt je tam krásnej…

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#2 RE: Kleť na silničním

Honzis Honzis (#2) » Smejči (#1):

dá se tam v poho, jezdí se tam i časovka do vrchu.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#1 Kleť na silničním

Smejči

Ahoj, jsem v ČB novej a chtěl jsem se zeptat, zda-li se dá v pohodě dojet na Kleť na silničce? Jako jestli tam je dobrý asfalt, či je to úplná utopie. Na mapě to nejde pořádně poznat, jestli by to šlo. Díky moc za info.

odpovědět | zadáno: před 10 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.