#10 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

unregistered unregistered (#10) » PavelM (#9):

tak to máš dobrý náš mladý, který má 4 roky více jak půl hodiny na žádném takovém zařízení nevydržel a musel běhat. pak třeba zas 20 minut jízdy a půl hodina pohybu dítěte nikam se nedalo dojet.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#9 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

PavelM PavelM (#9) » unregistered (#8):

V září ji budou tři roky. Jezdíme od jejich 6 měsíců, ze začátku většinu času prospala, teď si ve vozíčku hraje (lepší varianta) nebo zpívá pořád dokola refrén nějaké písničky – z čehož mi po 3 hodinách už většinou hrabe :-). Máme štěstí, když se malé zeptám, jestli pojedeme autem nebo na kole, tak preferuje kolo, protože jsou to prý větší „hopánky“ ;-).

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#8 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

unregistered unregistered (#8) » PavelM (#7):

to ti dítě vydrží celý den ve vozíčku jak je staré

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#7 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

PavelM PavelM (#7) » niro125 (#6):

Není to 100km, ale jenom 75km. I když rekord máme 106km s vozíčkem (Brno – Fryšták). Je to dobrý trénink – když vozík odpojím, je ze mě raketa :-)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#6 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

niro125 niro125 (#6) » PavelM (#5):

Hezky zpracované, tomu bloudeni u Komořan se nedivím, tam kdo nezná neví ..... Ale jinak super, 100 km s tou zatezi hezky vykon …

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#5 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

PavelM PavelM (#5) » climber (#4):

Díky za odpovědi. Zrovna jsem se vrátil, cesta je to luxusní, ale trochu nuda – z 99% asfalt, na levo dálnice, na pravo pole :-). Pokud by měl někdo zájem, tady jsou záznamy trasy z GPS: http://blog.minar.cz/…na-kole.html

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#4 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

climber climber (#4) » PavelM (#3):

Jel jsem před rokem Brno Beskydy a právě začátek vedl jak píšeš kolem D1 a pak kolem Kroměříže. Bylo to OK, klidně to vyzkoušej a uvidíš sám.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#3 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

PavelM PavelM (#3) » niro125 (#2):

Dík za info, je to sice zhýralost, ale když jezdím s malou a není prostor na bloudění, naplánuji trasu předem do GPS.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#2 RE: Brno - Kroměříž kolem D1

niro125 niro125 (#2) » PavelM (#1):

jezdim kolem dalnice úsek mezi Rousínovem a Ivanovicema na Hane a da se … je to asfaltka, občas tam něco projede, ale spíš klidek. Jen upozorňuji, že ta obslužná podel dalnice není souvislá a to hlavne pokud probíha přes obce jako pravě např. Rousínov a pak jí hledat jak na na ní najet pokud neznáš tak není někdy uplně snadný … leda by jsi měl navigačku :)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#1 Brno - Kroměříž kolem D1

PavelM

Nejel jste někdo Brno – Kroměříž po takových těch cestičkách, které vedou těsně kolem D1 (hlavně úsek Vyškov – Kroměříž)? Z auta to vypadá, že to je převážně asfalt a vůbec nic tam nejezdí. Jezdím tuto trasu severně od D1 (Nezamyslice a spol.), ale láká mě to vyzkoušet právě kolem dálnice. Protože však o víkendu jedu s malou v cyklovozíčku na letecký den do Kroměříže, nechce se mi moc experimentovat s trasou, kterou neznám. Nejel jste to někdo tudy? Dík za info.

odpovědět | zadáno: před 9 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.