#28 RE: Společný tréninky a cíl!

pira pira (#28) » Douša (#27):

uklizim sazeni

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#27 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#27) » Maty12 (#26):

kurňa, kurňa, kurňa… :-))) Další výzva. Další cíl! V cíli poprvé fakt bomba! Super pocit. Někde jsem četl, myslím v magazínu KoloProže, že vítězem dl. Drásala je každý kdo to dá. Mimochodem nejdříve byl (dl) Drásal. Krátký vznikl až se zapojením do systému KoloPro.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#26 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#26) » Douša (#25):

:)) jojo říká se to :) Taky se řiká že kdo přejedu Hvězdu, dojede do cíle..skončil jsem o dní :( Tak gratulace, věřím že to byl v cíli příjemný pocit. Stopro to příští rok zkus, dej další cíl, neodkládej :) Já pojedu na 100%

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#25 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#25) » Maty12 (#24):

škoda… :-( Kuci mě nalákali na Dlouhého Drásala, že kdo ho nedal, že není biker. Tak jsem ho dal. Minulý rok a letos Již podruhé… A pak mi bylo řečeno, že už se blížím bikerovi. Že musím dát dlouhé Sudety. Možná příští rok??? Abych byl konečně bikerem! :-)))

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#24 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#24) » Douša (#23):

DNF :( bylo to nad moje síly takže na 90km jsem skončil. Byl to prostě úměrný výkon k tréninku. Každopádně jsem se parádně svezl a příští rok opět!

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#23 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#23) » Maty12 (#1):

tak jak jsi to dal?

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#22 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#22) » Douša (#20):

My jsme velcí kamarádi. A o má společného tvůj příspěvek o tom kolik má kdo na objetí závodu natrénovano s tím co je v úvodu vlákna kde se hledá spolujezdec? Taky jsi reagoval až na Doušu hlavně ne? Takže příště si přečti co píšeš ty a pak poučuj. Máš najeto 15 litrů jsi borec.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#21 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#21) » Douša (#20):

on ale piše stejně jako tedka ty-uplně od tematu toho puvodniho dotazu, takže asi to, cos napsal, vztáhls zase jenom na sebe a............­..uhodls!:)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#20 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#20) » unregistered (#18):

to byste mohli být kamarádi! :-))) Z profilu MM. Vyhýbám se lidem, kteří se mnou vždy souhlasí.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#19 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#19) » unregistered (#18):

prosimtě, přečti si ten uvodni dotaz a zaměř se prostě na něho, mě jednoduše vynech, já tam určitě nepojedu, i když mám skoro 15tis. najeto:)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#18 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#18) » unregistered (#17):

áha takže o princip:-))
Já poukážu na to, že MTB Sudety jsou dost něco jiného než silniční a tady zas někdo mluví o tom jaký je kdo borec. Každý si to vyloží po své logice. Kdo si tu trať projel pochopí. Kdo ne teoretizuje o principech. Já se nepřu o prezentaci firmy já píšu jenom, že srovnáváš nesrovnatelné.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#17 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#17) » unregistered (#16):

:), to je zas přispěvek, jde o princip, ne o to, kdo je větši borec:), on měl to kolo dokonce jenom na to, aby reprezentoval tu firmu bez ohledu na to, kolikátej dojede:)-představ si to:)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#16 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#16) » unregistered (#13):

Počkej, ale tady se mluví o MTB Sudetech!!! A silniční a MTB Sudety jsou sakra rozdíl. Silniční Sudety jsem si projel víceméně celé. Nejsou tam dlouhé stoupání, ale spíš několik i velmi prudkých,ale krátkých kopců. No a MTB Sudety jsou v druhé části velmi technická a náročná záležitost. Byls tam někdy? Pokud nejsi zdatný chodíš pěšky nahoru i dolů. Borci sjedou i Hvězdu. Což je pro většinu hobíků sci-fi. Na Tarmacu na Duře to asi dal o čem se tady píše dost těžko. :-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#15 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#15) » unregistered (#13):

jasně, pokud dřív jezdil, tak se to nezapomíná. Ad ten respekt. Maraton 50 km se dá jet, takřka bez tréninku. Na Rusavě jsou stovky takových borců. Dlouhého Drásala, či dlouhé Sudety bez tréninku je o zdraví. Takže kdo ví, má respekt… Tož tak nějak.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#14 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#14) » unregistered (#13):

no tak asi tak! :) .. já se jen nerad (chybně) rozepisuju.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#13 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#13) » Douša (#7):

já tady ty názory považuju za .....divny prostě-nerozumim
mám známyho, kterej prodává v cykloprodejně a dřív jezdil hodně, tedka je tam celej den a nemá čas trenovat, loni mu majitel nechal postavit tarmaca na duře a poslal ho právě na sudety, on byl rád, že si to prostě treninkově zajede a podivá se po delší době na trasu a známy kluky, měl najeto asi 500km, jel pomalu, jeho očekávání to splnilo..... vubec nechápu, proč by musel mít natrenováno, když se tim neživí a jde jenom o hobby záležitost, ale mě nebrat, já si s hobby závodnikama obecně nerozumim a na netu už vubec:)
kdo se tím živí nebo přivydělává nebo potřebuje, byť třeba momentálně, něco někomu dokázat-i sobě, tak snad jo, ale pokud ten člověk je pohodář a má to jako koníčka, tak muže jezdit i bez treninku, když ho to teda bavi:), tady toho zde asi jenom prostě nebavily samotny treninky, navíc se známym ten závod se jede uplně jinak.......

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#12 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#12) » Douša (#8):

mít respket ze Sudet je správná cesta! :) A je oprávněný.. Osobně nemám letos moc dlouhých švihů za sebou takže jsem na tom stejně s tím respektem ale stále něco odkládat taky není uplně nejlepší, jdu prostě do toho..

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#11 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#11) » Maty12 (#9):

Tak držím pěsti při hledání parťáka/ čky a pro Sudety a pak dej vědět čas. Pokud chceš být anonymous jako tady většina, tak alespoň orientačně.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#10 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#10) » unregistered (#6):

řekl bych že bohužel na všech internetových diskuzích. ale není nad to když se to vyjasní a urovná :)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#9 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#9) » Douša (#7):

omluva přijata :) sory za reakci.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#8 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#8) » unregistered (#6):

cha, takhle to neber, oni si to vztahujou na sebe a na to, kolik toho maji natrenovany oni sami a podle toho ty příspevky taky píšou-je to ostatně takhle na celé cyklodiskuzi..... = to má MM pravdu! :-)) Dal jsem 2× dlůhého Drásala a ze Sudet mám ještě velký respekt. Možná příští rok!?

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#7 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#7) » Maty12 (#5):

pokud jsi pokročilý, či profík, pak se velmi omlouvám. Vypadalo to tak že jsi „greenhorn“. Protože na Sudety již nikdo, kdo je jede (dlouhé), de-facto netrénuje. Protože již musí mít natrénováno.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#6 RE: Společný tréninky a cíl!

unregistered unregistered (#6) » Maty12 (#5):

cha, takhle to neber, oni si to vztahujou na sebe a na to, kolik toho maji natrenovany oni sami a podle toho ty příspevky taky píšou-je to ostatně takhle na celé cyklodiskuzi.....
a i kdyby to skutečně byl třeba jenom jeden trenink, nikomu přece nic nebrání považovat za trenink nejakej přiblblej hobby závod(i když zrovna sudety mají tradici a jsou slavny), ale obecně se hodně závodů bere jako trenink…, možná teda jenom ti, co nejsou agresivní nebo posměvační na netu:)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#5 RE: Společný tréninky a cíl!

Maty12 Maty12 (#5) » Douša (#4):

píše se že začínám?? jak může mít někdo potřebu komentovat a zesměšňovat něco co se ho pravědopodobně netýká.. podívej se do zrcadla a pogratuluj si k tomu co jsi vyplodil, jaký si pašák a vtipný člověk!

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#4 RE: Společný tréninky a cíl!

Douša Douša (#4) » bagr (#3):

:-))) Možná maty12 už zná termín Sudet 2014, 15,16… a přepsal se na 2013? Možná myslel krátké Sudety?

odpovědět | zadáno: před 6 lety

« předchozí [1] [2] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.