#7 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

pira pira (#7) » mart.fish (#6):

.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#6 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

mart.fish mart.fish (#6) » Progress (#5):

Ahoj kyklisti, tak jak zítra? Jede se ve 12.00 a nebo mám jet sám?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#5 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

Progress Progress (#5) » Progress (#2):

Přátelé, cyklistky, cyklisté, již po druhé vás všechny zveme na středeční Lunch-ride…polední vyjížďku po Giant Křivoklátských okruzích. Vy, kteří máte možnost se na dvě hodiny uvolnit ze zaměstnání, studia…přijeďte se s námi projet…babí léto, krásná krajina a prima parta! Sraz jako vždy, ve středu 6.11. u prodejny Progress Cycle v Hostivici, v 11,50 hod…odjezd ve 12,00 hod! Bude nás čekat redukovaný „Bratronický okruh“: Hostivice, Sobín, Břve, Červený Újezd, Unhošť, Amerika, Horní Beděkov, Dolní Bezděkov, Bratronice, Chyňava, Podkozí, Ptice, Úhonice, Chýně, Hostivice-Litovice, Hostivice…to celé nám dá 50km:-) Těšíme se nejenom na stálé účastníky!

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#4 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

pira pira (#4) » jochen (#3):

uklizim sazeni

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#3 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

jochen jochen (#3) » Progress (#2):

---------

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#2 RE: Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

Progress Progress (#2) » Progress (#1):
Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

Přátelé, cyklistky a cyklisté, jak jsem se již zmiňoval, rozhodli jsme se ještě do změny času dvě podvečerní vyjížďky zorganizovat! Potkáme se tuto středu, tzn.16.10. v 16,30 hod na obvyklém místě, u prodejny Progress Cycle v Hostivici. Odjezd skupiny je plánován na 16,45 hod! Informace o trase nejenom pro ty, kteří nestihnou start a připojí se později…čeká nás 3. KO – mírně pozměněný a prodloužený Chyňavský okruh: Hostivice,Sobín,Břve,Čer­vený Újezd,Svárov,Unhošť (zadem),Ameri­ka…Poteplí (změna),Chyňa­va,Železná,Ma­lé Přílepy,Chrustenice (Camp,Nenačovi­ce,Úhonice,Chý­ně,Litovice,Hos­tivice. Absolvujeme odhadem 50ti kilometrový trénink…podle předpovědi i v částečně slunečném počasí:-) Těšíme se na vás!

Nyní nás čekají dvě poslední vyjížďky (ta dnešní a poslední 23.10. s odjezdem už v 16.30) do změny času.

Od středy 30.10 nás čeká po celou zimu změna času srazu a odjezdu. Budeme aplikovat tzv. „lunch-ride“ – polední švih cca na 1,5 hodiny (podle možností účastníků může být i prodloužený). Shodli jsem se na tom, že během pracovního týdne je to jediná možnost za relativně solidních teplot a hlavně za světla, s tím, že se lze ještě vrátit do pracovního procesu . Mnozí z vás mají buď hodné šéfy s pochopením pro naší vášeň, či mají možnost volné pracovní doby a tudíž si mohou upravit jeden den svůj pracovní čas. Středy zůstávají a budeme se setkávat stále u prodejny Progress Cycle v Hostivici v 11,50 hod s odjezdem ve 12,00 hodin!!

Budeme ale hodně vděční, pakliže nám (mi) zpětně napíšete, kdo by se těchto (v zahraničí oblíbených) poledních vyjížděk mohl účastnit

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#1 Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

Progress Pravidelné středeční vyjížďky po Giant Křivoklátských okruzích

„Přátelé, opět Vás zveme na pravidelnou středeční vyjížďku po Giant Křivoklátských okruzích. Vzhledem k brzkému stmívání posunujeme obvyklý sraz u prodejny Progress Cycle v Hostivicích, dnes 9.10.2013 již na 16,30 hod – odjezd v 16,45 hodin!!“ Přesto se nebojte, dvouhodinový trénink stihneme ještě za světla. Plánovaná trasa bude tentokrát kopírovat různé varianty KO a můžeme ji nazvat jako „Lánský okruh“: Hostivice,Sobín,Břve,Čer­vený Újezd,Unhošť,směr Pletený Újezd,Velká Dobrá,Družec,Ži­lina,kruhový objezd nad Lány (otočka zpět),Žilina,Dru­žec,Valdek,Hor­ní Bezděkov,Unhošť-Amerika,Unhošť (zadem),Červený Újezd,Litovice,Hos­tivice…v přípa­dě potřeby si okruh trochu zkrátíme. Počasí by nám mělo přát – polojasno s 15 stupni. Těšíme se na vás.

odpovědět | zadáno: před 7 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.