#167 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Luuuc Luuuc (#167) » kurze (#166):

No podle toho, co tady čtu, to zase tak ojedinělý výstup nebyl, když s nima jel Marhi třikrát? a z toho dvakrát ho někdo zjeb.l za nějakou maličkost… Nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, protože neznám ani Marhiho, ani poměry v balíku, ale když už mu dal za pravdu i někdo z balíku… Abych řekl pravdu, tak mě to od švihu z Kolodějí docela odradilo..

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#166 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

kurze kurze (#166) » petr67 (#161):

Byl jsem u toho a musím říci, že Marhimu bylo dosti nevybíravě vyčteno, že ve sjezdu za zatáčkou nechává díry a je pro balík nebezpečný. I slůvko na č- zaznělo. Pokud to byl vtip tak jsem ho nepochopil a byl dost nevhodný!

Ale Marhi, nenech se odradit a neházej flintu do žita! Byl to ojedinělý výstup.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#165 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

MIGUEL I. MIGUEL I. (#165) » marhi (#159):

Do Kolodějí jezdím teprve od začátku roku, absolvoval jsem tam okolo 80hodin. Také jsem byl několikrát upozorňován na nesprávnou jízdu v balíku, ale musím podotknout, že to bylo vždy naprosto oprávněně. Za celou tu dobu jsem tam nezažil, že by někdo, někomu jakkoli nadával (maximálně řidičům). Několikrát jsem také zažil, že mi někdo pomohl, poradil. Jezdí se opravdu kaše a když člověku dochází a nemůže už plnohodnotně střídat je lepší balík opustit (několikrát jsem tak učinil) a nenarušovat pokoj ve skupině. Nikdo určitě nikoho nenutí, jet kaši stále. Znám tě jako dost svérázného člověka, ale se smyslem pro humor docela mě tvá reakce překvapila. Zážitky, které popisuješ jsem zažil již několikrát v balíku, který jezdí ze Smíchova…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#164 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#164) » marhi (#159):

za mě/mne už nikdy, když jsi u toho opravování. V Kolodějích se řežou zatáčky a střídá se ne úplně vždy bezpečně, ale to hold k rychlému tréninku patří. Je to dáno i tím, že matadoři znají všechny kouty jako svoje boty a ty se do těchto končin tak často nevyskytuješ. Všude se jezdí nějak, ale musíš uznat, že sám si takovou čočku na 99% nedáš.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#163 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#163) » marhi (#160):

Čoveče, zrovínka ty, takový sranďous a tak neadekvátní výstup v Kolodějích? Ačkoliv jsou někteří borci vskutku svérázní, podobné hlášky, a třeba i na novější tváře, jsem za dobrých 8 roků v Kolodějích nepostřehl. A protože matadory znám, nevím o nikom, kdo by takhle hanil kolegu cyklistu. Jak píše Petr,asi tam došlo k nedorozumění, či jen špatně vyjádřený fór. Cosi jsem zaslechl, že někdo z KPO minule lehnul, jestli se to nevztahovalo k tomu…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#162 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

orlik orlik (#162) » petr67 (#161):

I já bych se přidal. Koloděje jsem navštívil jenom několikrát, přivedla mě tam letos zvědavost při pročítání reportů členů VŠ a také nestíhám a odpadám jako první. Doposud nikdy mě nikdo ničím neurazil a nenaštval. Naopak jsem se setkal spíše s tím, že mi ostatní pomohli a poradili.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#161 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

petr67 petr67 (#161) » marhi (#160):

Ahoj Marhi.Na tento web moc nepřispívám,ale Tvoje příspěvky k tomuto tématu mě nutí cosi napsat na obhajobu Koloděj.Mě ke kostelu přivedl před třemi roky Vyhup,Kolíkáč,pros­tě parta okolo Vinohradských šlapek.Od začátku a bohužel se mi to doposavad nepodařilo změnit,patřím k těm,co odpadají nejdříve a tak jsou pro mě Koloděje pravým očistcem.Přesto jsem se zde nikdy nesetkal s nějakou negativní odezvou,že jezdím blbě,kazím tempo ap.Jelikož Tě tak trochu znám,vím že jsi též pohodový člověk a tak se nemohu ubránit dojmu,že někde nastalo lehké komunikační nedorozumění.Možná špatně pochopený vtip.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#160 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

marhi marhi (#160) » marhi (#159):

chybička se vloudí. Překlep mají. ne mamí. Ach jooo.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#159 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

marhi marhi (#159) » rs (#158):

Přátelé kamarádi. Po dvojím velmi velkém rozčarování směrem na východ od Prahy ( A tempem to opravdu nebylo) je mi líto, ale naše klubové barvy a potažmo mě bude vidět jen na západ. Jelikož jsem už celkem stár na to abych někomu dělal vola tak už tam prostě nepojedu. Nenechám se zabít a nadávat si do č… už vůbec ne. A pokud mamí velcí borci pocit že jsem jen nula co je obtěžovala tak bych je chtěl vidět na klasice Zbraslav- Štěchovice. Jinak řečeno ať mi ti velcí závodníci ukážou jak se jezdí u Vltavy. Jinak ať mi… Nejsem zas takovej hadr abych to poslouchal. Za a- mě to uráží a za b- se na to… To jest že za mně už nikdy.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#158 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

rs rs (#158) » ala (#156):

V utery se taky tesim na ionty na Sibrine. Pred tim bych ale jeste trochu vyprahnul nekde v Posazavi :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#157 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#157) » marhi (#155):

měls přijet dneska, neděle byla poklidná, čekalo se na postarší pány s rámy model cca 1990, i tak byl průměr 30km/h, páč do Janovic krásně fičelo do zad :-) Úterý teď nestíhám, čt, ned jsem pryč, takže se lehce odmlčím :-) ovšem do konce sezóny ještě nějakou pořádnou kolodějskou kaši uvítám!

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#156 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

ala ala (#156) » kurze (#154):

Ano,dvě následné pivka docela docela chutnali.Doufam,že toho juniora nestačí svazoví funkcionáři totálně otrávit a že s tím nepraští.Evidentně byl narozdíl ode mě ve formě.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#155 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

marhi marhi (#155) » kurze (#154):

Krutý. Dám se asi zase na šachy. Po těch jsem v noci mohl v pohodě spát.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#154 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

kurze kurze (#154) » ala (#153):

Včera jsme se moc pěkně svezli. Do kopců jsem se dosytosti vyřádil s nějakým juniorem ( jel dost dobře). Průměr okolo 33km/h

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#153 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

ala ala (#153) » kurze (#152):

Pokavad´ bude počasí,zvažuju taky kolodějský fičák!Taky vyjímečně.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#152 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

kurze kurze (#152) » marhi (#150):

Marhi pojeď, já se taky vyjímečně ukážu!

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#151 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#151) » marhi (#150):

já bych zase potřeboval zejtra Koloděje o hoďku dřív :-) Chci jet do práce na kole a zůstávat navíc nebudu, takže porazím sám někam na Strašín, abych byl do 17:30h doma.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#150 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

marhi marhi (#150) » rs (#149):

No možná bych se zítra ještě jednou obětoval. Ale ber to jako takovou labutí píseň. Do koloděj to mám z ruky asi 17 km. a v normálním pracovním procesu to prostě nejde stihnout. Proto zatím jezdím od mostu. Jelikož to tam znám a mám to líp domů. Tak asi tak.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#149 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

rs rs (#149) » marhi (#148):

Hele Marhi, Fandu z Rican nesmis brat az tak vazne, on to s nama mysli dobre :-) Lena dnes rikal, ze se to Rendovi libilo … tak prijed nekdy, ted se budu snazit tam byt casteji a rad Te uvidim.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#148 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

marhi marhi (#148) » davi (#147):

Jak kdo, jak pro koho. Mě už tam nikdo neuvidí. Buzerovat se nenechám a jet jak bezhlavej rytíř tam kde to neznám taky nehodlám. Ale ty silnice jsou tam dobrý.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#147 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

davi davi (#147) » MIGUEL I. (#146):

I když se tady nic nepíše, Koloděje stále žijí :-) Treba vcera to byla paráda a věřím, že i úterý se povede …

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#146 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

MIGUEL I. MIGUEL I. (#146) » Honzis (#145):

Kdo se nechce zítra pařit je vítaný v 16:30 u kostela, v závětří bude chladno -:)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#145 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#145) » Beeda (#144):

dneska jsme se parádně projeli, pěkně tempo bez nástupů, takže se ani neodpadalo. Jen Kolíkáč toho měl po výpadku občas dost, ale statečně vydržel! Jen ten vlasáč z říčan jezdí kopce strašně dobře. 53/24 jsem dupal na Samechov od Růženína na 178tepů a on s klidem vedle mě …

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#144 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Beeda Beeda (#144) » Honzis (#143):

dneska: po 17h smer S, V, pohoda v zakladu zitra: po 17h smer Tocna + tamni brdky na silu pozitri smer S, V, pohoda v zakladu s nekolika cd tempy na ~5–10min… vse s delkou kolem 3h…

prida se nekdo?

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#143 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#143) » marhi (#142):

Marhi – já tě poznal podle Campy, Zond a Hacka, „ksicht“ jsem si taky nepamatoval :-) A Spešlík je lepčí? Třebas ještě dorazím na nějaké KPO – letos bych moc chtěl konečně řevničák, tak třeba tam. Jinak čt nejedu, má být hnusně a nestíhám.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

« předchozí [1] [5] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [18] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.