#17 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#17) » rs (#15):

Jo včera kamaráde velká škoda, že jsi nemohl být u toho. Při příjezdu ke Kolodějům jsem hořel zvědavostí, kolik nadrženců u kostela bude čekat. Ovšem pohled na dav předčil moje očekávání. Vyrazilo nás okolo 30, spousta vyšperkovaných karboňáků, chlapci od Vokolka i s Liborem Janouškem. Vstříc proti větru jsme pelášili do údolí za Jevany, kde jsme pohodlně v úkrytu dojeli až do Sázavy. Hrozně to uteklo, přitom se jelo umírněně, ve dvojičkách to jen švitořilo, všichni si jízdu užívali. Pak jsme zajeli do pozvolného stoupáku k Talmberku a na Úžice. Dál rovně přes Církvice do Zásmuk, a pak už jen požitek z valícího se balíku s větrem v zádech, na rovinách pohodlně 38km/h,kdy se jen ze setrvačnosti pootáčelo pedálama. Za Mukařovem a pak před Říčanama už nastalo dělení a my si zbytek nedělní pohody doladili v hospůdce v Říčanech. Doma jsem zapsal do deníčku kulatých 100 km s Avg 29,8 .....zítra se těším, trochu do toho spolu zase přišlápneme. Takže v 16,15h u kostela.....

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#16 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#16) » rs (#15):

Rozhodně počítám s nedělním švihem. Konečně se pojede v hojném počtu a počasí bude královský. Šternberk jsme jeli minule, tak jsem zvědav, co chlapíci vykoumaj. Zaslechl jsem něco o směru k Uhl.Janovicům.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#15 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

rs rs (#15) » Járiš (#14):

Vcerejsi Kolodeje nemely chybu, krasny pocasi, a i pekne vybrana trasa … Ja se tesil jak malej kluk, netrpelive jsem strihal metr, kdy to konecne vypukne A dockali jsme se … U kostela se schazime asi v 8 lidech … a uz pekne do dvojicek a klasickou trasou se ritime na Sibrinu, dale jedeme pres Zlata, Doubek, Zernovka, pred Stihlicemi doprava na Vyzlovku, zadem lesem ke Kostelci, jede se docela fest, pak ke Konojedum, cesta uz se neprijemne vlni, sesup do Stribrne Skalice, taak a ted uz jen Jevanskym udolim domu … ale chyba lavky, pekne jeste do kopecku a to festovych, vzhuru na Hradove Strimelice, tady uz nestiham, pred Kostelnimi Strimelicemi se nastesti zvolnuje a obdivujeme kostelik na vrsku a rikam si: \„Doufam, ze tam nepojedeme …\“, ale jo, dame si ho, ostra leva a uz se to pali nahoru … a je tu Ondrejov, stale poradny kule se jedou na Struharov, Svojetice, Tehovec, a jsme na hlavni na Ricany, pekne za sebe do lajny a rychlost se blizi k 50km/hod., uz jen v peti smer Praha. Jo, diky vsem, byla to parada … najeto 103 prumerem 30 … nevahejte a priste prijedte :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#14 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#14) » davi (#12):

V neděli trasa Struhařov, Ondřejov, Odtředek přes Vodslivy, Divišov, Šternberk, pak podle vody a vzhůru k Bělokozlům přes tučnej stoupák v Čeřenicích. Následně Sázava a zbytek klasika Jevanské údolí.Prozatím v 8 lidech. Cca 95km, ještě jsme nebyli v plném počtu, ale následující neděli už se těší hafo Pražáků od Proseka a Kbel, kteří jeli včera jinam. Jinak zítra odpoledne je samozřejmost, už se nemůžeme dočkat. Pět měsíců bez Kolodějí (v zimním čase), to už zanechá v psychice pořádnej šrám :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#13 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Beeda Beeda (#13) » davi (#12):

Nakonec s kamosem \„od mostu\“, ale kdyz jsem videl ten chaotici balik, tak jsem se drzel v bezpecne vzdalenosti a pak jel stechovice-slapy-benesov-ricany. Parada okruh.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#12 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

davi davi (#12) » Beeda (#11):

Tak jak to dopadlo v nedeli ? V utery se asi zkusim pripojit … plati v 16,30 u kostela v Kolodejich ?

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#11 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Beeda Beeda (#11) » Járiš (#10):

Cauky, to je kousek z CM, ten smer neznam, mozna bych se kousek svezl at klasicky nebloudim:-))

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#10 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#10) » Honzis (#9):

Trasy se domlouvají těsně před vyjetím v Kolodějích. V rámci možností se pokoušíme trasy obměňovat. Trochu omezenější jsou úterky a čtvrtky, kdy se do velkých dálek moc nepouštíme, abychom se vraceli časově rozumně k domovům.Neděle umožňuje větší variabilitu okruhů. Z velké části se vracíváme zpět právě přes Mukařov, někdy i od Kostelce. Jediná, ale už vlastně známá, bolest je, vymotat se z Koloděj přes Sibřinu, Sluštice, Strašín nebo Mukařov, kde jsou silnice nevalné kvality a poměrně obseté auty, vracejícími se z Prahy.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#9 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#9) » Járiš (#7):

A kam se pak přesně jede – z malešic z práce jsem jezdil většinou Dubeč – Hájek – Pacov – Strašín – Mukařov – Kostelec a a přes Kouřim domů. Z baráku to mám do Mukařova 30km, takže bych se mohl třebas nějakou neděli připojit.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#8 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#8) » Járiš (#7):

pro jistotu upřesňuji, že se jedná o silniční záležitost, ne MTB

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#7 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#7) » swe (#5):

Změna času o tomto víkendu znamená, že již v neděli startuje první nedělní vyjížďka z Koloděj v 9,15 u kostela, nebo se lze připojit v 9,35 u hřbitova pod Strašínem. Doufejme, že již skončí tenhle zimní bílej výsměch letošní nepovedené zimy :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#6 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Járiš Járiš (#6) » Honzis (#4):

Treninky z Koloděj mají dlouholetou tradici. V Ut a Čt se vyráží o půl páté, hlavně kvůli valné většině, která to z práce jakžtakž stíhá. I přesto je dost kluků, na které je i tahle doba ještě brzy a dorazí jen občas. V týdnu je třeba počítat se sportovním charakterem jízdy, zvláště pak v úterky. Ve čtvrtek se většina už připravuje na sobotní závody a tempo je umírněnější. Neprímovější z hlediska výletní delší společné akce jsou neděle, kdy se jezdí o něco dál, kdy se sejde i 25–30 lidiček, jede se zásadně pohromadě a na kopcích se i počká. Někdy se vytvoří cestou skupina slabších, která si cestu zpět zkrátí a pak se na závěr, kdo časově může. všichni sejdou v Mukařově v hospůdce, při teplém počasí na zahrádce. Určitě doporučuji.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#5 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

swe swe (#5) » Honzis (#4):

ale mohli bychom se treba nejakou nedeli nekde pripojit..

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#4 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Honzis Honzis (#4) » rs (#3):

Škoda, že nejezdíte o hoďku dřív. Já končím v 15:00h v Malešicích a jedu Dubeč, Koloděje, Sibřina, Dobročovice, Úvaly, Kounice, Poříčany a domů. To bych si musel dát hoďku trénink a pak se svézt s váma, ale asi bych nestíhal – ráno 45 a pak ještě něco a domů ze Sázavy k Poděbradům to je sakra dálka. Třebas někdy jo, když mě dovezete blíž baráku …

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#3 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

rs rs (#3) » Neon (#2):

Trasy jsou v UT a CT do 100 km, v NE to byva delsi …

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#2 RE: Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

Neon Neon (#2) » rs (#1):

Jak jsou zhruba dlouhé ty trasy??

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#1 Koloděje u Prahy - tréninky do Posazaví

rs

Treninky z Kolodeji, bude se jezdit kazde UT a CT od 16,30 a NE od 9,15 z tohoto mista – http://archiv.vinohradskeslapky.com/…kolodeje.jpg . Zacina se po zmene casu, tedy od 25.03.2007. Kdo se chce hezky svezt v baliku, v kopcovatem terenu, treba i s vitezem Veloserie a jemu podobnymi, bude vitan.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

« předchozí [1] [5] [10] [14] [15] [16] [17] [18] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.