#12 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

sumys sumys (#12) » EasyShare (#11):

Jenom moje doporučení.Nejezdit na Dvorské boudy na silničce.Je to sice jen kousek,ale dle mého se to nedá.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#11 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

EasyShare EasyShare (#11) » sumys (#10):

Já do Krkonoš, kokrétně právě do Strážného jezdím už od mala, mám to tam moc rád :-). Na silničce je nejlepší jet směrem na za Vrchlabí na Jilemnici, Semily, popř. Harrachov atd., slušné silnice. Špindlerovku jsem jel před dvěma roky, ale právě ze Strážného do Vrchlabí- Špindl-Špindlerovka a zpět. Ze Strážného se dá vyjet na „Bufet“- Chalupa Na rozcestí. Do určité výšky je slušná silnice, ale od Dvorské boudy trošku šutry. Loi mi to nedalo, ale trošku jsem si poškodil zadní plášť na silničce. Horské kolo je tu samozřejmě vhodnější, ale silničku mám raději, takže spíše jezdím okolí Krkonoš.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#10 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

sumys sumys (#10) » hydra (#9):

Dej si Špindlerovku z Polska a potom na Strážné krásný kopeček…No a zakončit to můžeš přes Černý důl do Jánskejch a zpátky do Trutnova :)))

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#9 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

hydra hydra (#9) » hydra (#8):

Máte někdo nějaký jiný tip na slušný kopec v okolí Pece? Máme v plánu jet z Trutnova přes Polsko na pomezky a potom ještě nějaký kloudný kopec… Na výrovku ani na černou horu se moc nechce…

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#8 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

hydra hydra (#8) » Valetol (#7):

tak to jsi me nepotesil :-(

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#7 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

Valetol Valetol (#7) » hydra (#6):

Minulý rok v létě jsem z Čerňáku sotva na Pražskou vyjel autem, samý koryto, díra vedle díry, na žiletce bych to nejel.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#6 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

hydra hydra (#6) » majkl (#3):

Vi nekdo jestli je na silnicce sjizdna cesta z Pece pres Prazskou boudu do Černého dolu? Je to trasa K1, vim ze az na Prazskou boudu je asfalt, ale dal netusim.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#5 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

majkl majkl (#5) » brot1cz (#4):

Nevím jestli je to ještě aktuální,ale nevím co chceš vlastně jet a kolik km ? Osobně jezdím na biku hlavně kopce po asfaltu, protože spousta cest není pro cyklisty povolená.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#4 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

brot1cz brot1cz (#4) » majkl (#3):

Můžeš napsat náký typ na trasy v Krkonoších start by měl být ze špindlu a cíl také ve špindlu. Chtěl jsem jet na Špindlerovku cyklobusem a pak směr medvědín po trase K15 je to tam dobrý? NEbo jiný navrh kolo je MTB. Dík

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#3 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

majkl majkl (#3) » Slow_Climber (#1):

Možná pozdní odpověd,ale mám v Krkonoších sjeté skoro všechny slušné cesty, jestli jsi ještě neodjel,tak se ozvi. Napišu ti dost tras.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#2 RE: Krkonoše silnice vers. mtb

vitemil vitemil (#2) » Slow_Climber (#1):

Ahoj, prave jsem tam byl,tedy kousek na Predni Labske. Moje rada – jestli se vejdou – vem jak mtb, tak i silnicku. Okolo Spindlu je spousta znacenych tras, naposledy jsme vyjeli na Spindlerovku, kdyz chytnes dobre pocaci-parada (my jeli v mlze, ale nevadilo to), Dalsi pekna trasa je pres Bartovu lavku-nahoru na Predni Labskou-Strazne-Vyrovka a zpet. Pekne je take Vrchlabi-Benecko-Stepanice-Vitkovice-Rovinka-Spindl. Na silnicku je super spojnice mezi Vrchlabim a Jilemnici-nova silnice. Mej se a uzij si to.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#1 Krkonoše silnice vers. mtb

Slow_Climber

Ahoj všem. V koncem září jedu na 14 dní do Špindlu na pozdní dovolenou. Trošku váhám jaké kolo sebou. Zatím se kloním k MTB. Na kole jsem ve Špindlu ještě nikdy nebyl, takže ntuším jaké možnosti se naskýtají. Zkuste mi poradit jaké vzít kolo a jaké trasy, cca. do 100 km(silnice)/70km(MTB) stojí za to, abych toho projel co nejvíc a nejezdil pořád dokola to samé.

odpovědět | zadáno: před 12 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.