#9 RE: Mělník-společné treninky

JiggaJigga JiggaJigga (#9) » coloron (#8):

Tak někdy písni a dohodnem se. Mail mám v profilu.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#8 RE: Mělník-společné treninky

coloron coloron (#8) » JiggaJigga (#7):

Okolo Poděbrad to znám výborně protože odtamtud pocházím.V Mělníku válčím teprve rok a půl.No já o výkendech většinou bajkuju na závodech a nebo v podkrkonoší protože tam jezdim za přítelkyní,ale když by měla pracovní víkend tak bych zůstal v Mělníku.Jinak většinou začínám sezonu poslední týden v listopadu.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#7 RE: Mělník-společné treninky

JiggaJigga JiggaJigga (#7) » JiggaJigga (#6):

Jo a jsem z Mělníka :)

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#6 RE: Mělník-společné treninky

JiggaJigga JiggaJigga (#6) » coloron (#1):

V zimě jezdím většinou tréninky v oblasti kolem Nymburka a Poděbrad, ale klidně se někdy můžem dohodnout. Jezdím výhradně po silnici (ale na bajku), cca 130km. Můžu jen o víkendech.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#5 RE: Mělník-společné treninky

Flegmatik Flegmatik (#5) » coloron (#3):

Jezdivých cest je docela dost, nejezdivých také (dnes jsem se zase o tom přesvědčil). Dá se i na druhou stranu, jak píše Langsam, kolem Liběchova, Ješovic a Tupadel je spousta parádních lesních cest. I v tom Kokoř. dole je v údolí několik pohodových cest.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#4 RE: Mělník-společné treninky

Langsam Langsam (#4) » coloron (#3):

Jezdivé MTB trasy na Mělnicku jsou např. směrem na Všetaty a Košátky, po zelené do Záboří, tam buď dál po zelené na Hostín a Řepín nebo po žluté na Všetaty a Košátky. Rychlé dobré polní cesty na začátek a na cestu zpět, a v Košáteckém lese nebo v Řepínském dole terény dle libosti od hrubozrnného asfaltu po úzké obtížně vyjetelné stojky, stačí si najít. Jezdím tam občas, ale asi se nesejdeme – jednak jsem ráno v práci a jednak bych určitě nestíhal.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#3 RE: Mělník-společné treninky

coloron coloron (#3) » Flegmatik (#2):

No hlavně silnici,na mtb jsem zatim neobjevil jezdivou trasu i když na kokořínsku se dá jezdit po turistickejch když to člověk trochu zná a nevjede přímo do skal.Dopoledne proto že pracuju každý den od půl 1.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#2 RE: Mělník-společné treninky

Flegmatik Flegmatik (#2) » coloron (#1):

Silnici nebo MTB? A proč tak dopoledne? :-)

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#1 Mělník-společné treninky

coloron

Ahoj.Je tu někdo na společné treninky z Mělníka?Jezdim zhruba 3 roky,od prosince do listopadu.Vetšinou úterý,středa,čtvrtek o víkendech závodím nebo jezdim na bajku v podkrkonoší ale přes zimu bych mohl i o výkendech zůstat v Mělníku.Časově jsem na tom tak že mám na trenink celé dopoledne-zhruba od 7 do 12.Tak kdyby to někomu vyhovovalo a taky hledal sparinga tak mi dejte vědět.

odpovědět | zadáno: před 11 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.