#20 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#20) » Coudy (#15):

si me rozhodil a ja moch delat jine prijemne veci nez spominat !!a na slovensku sem byl tam je tak draho ze sem mel jen predkrm za 150kc testoviny detska porce pred 20 lety uz v tatrach a klobasu cabajku pul nozicky za 250 kc nekecam .rikam dej mi za 250kc cabajku dal mi asi 10cm byla tam 100 prirazka a vzdusny ze mi nedal ktomu ani chlaba byl sem tam na zavodech 4 dny ,jak tam byli ceny a to je to 24 let !!nebyl sem tedy v putyce ale v popradu tatry v prvnim baru!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#19 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#19) » Coudy (#15):

nervozni stebe uz sem ,co je lepsi nez si dat caj kafe a totalne se najist zdrave vseho a ovoce dle chuti a pak vyject ven ,kolo neni odminkou!a ne se prcat znecim!rozdel si 5000 na 8 dni placnu 700 na den ,kdyz za 1 euro koupis tretinkovou kolu !jeste jednu myslenku mam kdyz nepijes v hotelu za darmo a mas to od nekat ,mas to tepli jak chcanky !co sme si nosili na plas neslo pit ani kluk ani zena a kupoval sem za 1 euro tretinku vody jak je znamo u plaze levnejsi neni !kolem 80 az 100 kace za 2 litri vsude by sme vyzrali 3 litry kazdej si spocti a chcip by si na tom slunku!i kdyby ti dali nekde led byl zmistni vody a to nedoporicujou nikde!a jeste sem dostal slmonelu na malorce ,zena se posrala a prolezela tunys jeden a posrali sme se ve spanelsku a myslim i v italiji !delai mi testy na salmonelu rekli ze je to s masa!!!!zdar zerte si co chete a spomente si na muj clanek

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#18 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#18) » Coudy (#15):

jeste ty testoviny si musis nekde uvarit na pokoji nemas kde kdyz uvazem ze leckgde neteca v tihlech mistech kolem sprchovani voda uz semi stalo 3 krat nekde ve spanelsku ,kdyz sem byl bouchla jaderna elektrarna a netekla voda vubec!!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#17 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#17) » Coudy (#15):

BYL SEM NA 10 DOVOLENYCH A VSUDE ZRADLO DRASI!DOPLATEK ZA PLNOU PENZI 1000KC VESMES SEM DOPLACEL NA TYDEN ZA OSOBU ZA OBED!DOVOLENA 15000 INKLUZIV A 10000 BEZ JIDLA ZA 5000 SE NENAJIS KDYZ JEN ZA VECERI DAS ZA HLADOVOU 800 VE DVOU VSUDE KDE SEM BYL A 3000 PROPIJES ,NEMAS ZMRZLINU OVOCE ATD?DALSI VEC CHCE UTAHANEJ LEZT PRI PLAZI A HLEDAT ZAJIMAVE JIDLO KDYZ SI MUZES ZA 5000 JIST RUZNE VARIANTY DLE CHUTI ATD??I KDYBY JAKO ZE NE SI USETRIL 2000 !!! AKDE MAS PISTI A POHODLI SCHANENI NECEHO NEKDE NEJISTE TI TO TRENINK NATOLIK ODRADI ZE SI TO NEUZIJES 2 DOVOLENY SEM MEL PLNOU PENZI A 1 INKLIZIV A TET V KVETNU SUPER ONKLUZIV ZA 13000 KRETA ,ALKOHOL PITI VSE PO CELI DEN AZ DO RANA !V URCITE HODINY JIDLO 2HODINY A KTOMU JINE JIDLI NA JINEM MISTE KDYKOLIV,KLUK A ZENA MELA HLAD V 5 HODIN I JA DALI SME PICU KAZDEJ NA DRUHEJ TALIR TESTOVINY A ZA 2HODINY SME SLI NA VECU !3 TALIRE JIDLA KAZDEJ 10 DORTU JEN JA 1,5 JAHOD SCUKREM A NANUKY A ZMRZLINY CELI DEN .PIVO A VINO A COKOLADU A KAFE A VISKU!JEN ZA PISTI BY SI DAL KOLEM 500 KC.A JESTE MAS LEPSI NALADU ,UDELAJ TE I KOKTEJLI ATD PROSTE PISES NESMYSLI NE ABY SE LIDI MELI DOBRE A USETRILI ALE ABY DOSTALI SRACKU ,BYLI DEHYDROVANY ,PREHRATY A OTRAVENY CELEJ DEN

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#16 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#16) » Coudy (#14):

JE TO JEDINE MISTO KDE SEM NAK NEBYL KANARY, ALE JAKMILE SEM KOUKAL NESLO POD 25000 AZ 45000 ZA TYDEN!JA JIM TEDA HODNE I RODINA ALE VSUDE KDE SME BYLI BY SI SE ZA 1000 SKORO NENAJED .NEPOCITAM PICU ZA 350 AZA HODKU MA SHLAD!PROSTE SAM SE STRAVOVAT NA TOS KUPOVAT PITI SE NIKDY NEVYPLATI !JEN NA MALORCE PITI 3000 PRO JEDNOHO TO SME PILI SNIDANE A VCERE ZADARMO ,AZ SEM RIKAL JEZDIT NA KOLE DAS ZA PITI JAKO ZAJIDLO KDYZ DODRZUJES NEPIT MISTNI VODY !COUDY MYSLIM ZE TODLE NEKOMU DOPORUCOVAT JE NESMYSL !PO 150KM CHCES HLEDAT BAR A NEBO ZRAT KONZERVU !PROSTE LEVNEJSI TO NENI MINIMALNE STEJNE C TAM UTRATIS A TO BUDES HLADOVET ,JIDINE KDYBY SI CTEL ZHUBNOUT!TODLE PATI VSUDE NA DOVOLENE ,BYCH SI TO ANI NEDVLIL NIKDE A LEZIME A TESIME SE NA ZRADLO A MAME HLAD 2 HODINY PREDEM PISES NESMYSLI ,ALE RADI JIME A JESTLI TY NEJSI PRAVEJ OPAK NAKEJ HUBENOUR !A NEZERES!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#15 RE: Trénování na Kanárech

Coudy Coudy (#15) » pira (#13):

Nebuď nervózny. Ako správny cyklista si dáš ráno cestoviny z krámu. Traťovky do vačku. Na obed sa zastavíš v reštike za 6 euro. Večera opäť cestoviny alebo nejaké menu. Ja som jedol väčšinou krevety z krámu featuring cestoviny. Mňam Reštaurácii je tam milión. Ale to bol príklad. Komu sa nechce variť, nech si dá polpenziu.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#14 RE: Trénování na Kanárech

Coudy Coudy (#14) » pira (#12):

Kľud. Ceny ako na SK. Pivo v krčme do 2€. Hamburger s oblohou do 3–4€. Benzin 0.90€. Majú tu znížené dane oproti Španielsku.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#13 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#13) » Coudy (#10):

jeste jedny veckdyz se budesstravovat jinda snaz dosanes sracku ,kdykoliv sme dali nekde neco jineho nez v hotelu sem privezli dokonce sanmonelu A MEL SEM JEN PICU SE SUNKOU ZA ZBYLI PRACHY!VCECHACH SEM PAK CHODIL K DOKTORU A SEDEL ZA MRIZEMA!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#12 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#12) » Coudy (#10):

mala omluva ja psal o malorce!!ale pochyybuju ze tady to bude levnejsi

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#11 RE: Trénování na Kanárech

pira pira (#11) » Coudy (#10):

jestli te pride 500 za 1 picu malo a mas jedno jidlo !nedokazu si predstavit jezdit na kole a resit stravovani v kramu atd kola 100kc apodobne!byl sem v arenalu myslim !normal voda tky asi 80 atd!meli sme polopenzi a jeste byl hlad!ja beru uz leta plnou penzi vsude !na kolo bych ji tedy nebral!caudy jeste sem nikde ve svete nevidel levne jako u nas!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#10 RE: Trénování na Kanárech

Coudy Coudy (#10) » Coudy (#9):

A jedlo je tam rovnako drahé ako na SK alebo CZ. Oproti kontinentálnemu Španielku úplne za babku. Čiže ani polpenziu si neber.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#9 RE: Trénování na Kanárech

Coudy Coudy (#9) » tom972 (#1):

Cez cestovku sa to neoplati. Kúp si letenku, nájdi si hotel a prenajmi si bike priamo tam. Ja som bol takto na Tenerife. Bike prenajatý cez Bike Point Tenerife. Mal som duralový Ridley na 105-ke. Úplne v pohode. Pre bohatých nemeckých hobíkov tam mali asi 30 BMC na elektronickej Dure.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#8 RE: Trénování na Kanárech

ehvie ehvie (#8) » borja (#3):

borja: z akého letiska chodíš?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#7 RE: Trénování na Kanárech

Rozvědčík Rozvědčík (#7) » tom972 (#4):

Záleží na tom, kolik dní tam chceš strávit. Doprava letadlem je tak 120€, půjčovné na den tak od 20€ za běžné kolo. Takže pro jednoho co tam jede na míň dní se nevyplatí kolo vozit, pro nějakou grupu na více dní už to zajímavější bude.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#6 RE: Trénování na Kanárech

Leeroy Leeroy (#6) » borja (#3):

naprosty souhlas :)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#5 RE: Trénování na Kanárech

washek washek (#5) » borja (#3):

To už by se ti asi více oplatilo si tam dovést „starou Madonu“ a nechat si ji tam natrvalo u známého kanáristy ?!? ..... :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#4 RE: Trénování na Kanárech

tom972 tom972 (#4) » borja (#3):

Taky jsem o tom přemýšlel,dají se tam půjčit slušné silničky?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#3 RE: Trénování na Kanárech

borja borja (#3) » sugar1 (#2):

Chodím tam 2× rocne a oveľa viac sa oplatí si tam bicykel požičať. Máš to úplne bez starostí :))

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#2 RE: Trénování na Kanárech

sugar1 sugar1 (#2) » tom972 (#1):

Zkus agenturu „Na cesty“

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#1 Trénování na Kanárech

tom972

Mám dotaz ohledně tréninku na Kanárech,zdali někdo nezná cestovku,která toto zajištuje,hlavně přepravu kol a polopenzi.Děkuji za informace.Tom

odpovědět | zadáno: před 5 lety

« předchozí [1] [2] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.