#151 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#151) » hruška (#150):

Hele krásko, já somatotyp hruška fakt nemusím. Mám rád holky, co mají atletickou postavu, štíhlou prdelku a jsou schopny jet špici 30km/hod a vyjet vcelku slušně na jeden zátah 10% 6 km kopec s 15 až 19% rampama. Takovou mám a jsem absolutně spokojenej. Taky si ji patřičně hýčkám. Je jich málo, ale jsou. Respekt si nevydupeš žvaněním na netu ani afektovaným předjížděním každýho chlapa, kterýho na kole potkáš. Pár takových krasavic jsme potkali na Elbě i v Alpách a byly mi k smíchu.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#150 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#150) » :-) (#144):

Kde není respekt …není diskuze…těšilo mne… starší a oplzlej? takový jsou nejlepší:-)) gratuluju…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#149 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#149) » svatý (#147):
výživa_doplňování energie

Ok. Budu v Hevlíně v neděli kolem poledne. Buď na křižovatce na Dyjákovice nebo pod Hevlínem, jak se dělí cyklostezky na Laa a Jaroslavice. Ještě Ti pošlu v neděli sms. Jinak můj mobil 720532045, ale když jedu tak ho mám v brašničce, takže ho neslyším a ani nezvedám, bo bych hodil tlamu. Kolem Brna jeď opatrně, motorkáři mají slet. Těším se na setkání. Petr

P.S. ještě foto, jak asi vypadá má držka! :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#148 RE: výživa_doplňování energie

standoslav standoslav (#148) » svatý (#146):

Kazdy asi nema cisty stit a tak ma nick a s nim zije. Kdo je fer clovek, nemusi se bat podepsat a treba i setkat v realu. Ted nas sem chodi hrstka, tak je to skoro sci fi, sraz v Ov u kombajnu = sci fi, vyjezd na Hostyn = sci fi. Proste malo lidi, mala nadeje setkani a mnoho imag. postav.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#147 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#147) » svatý (#145):

mail se vrátil jako nedoručitelnej, tak jsem to zkopiroval: Ahoj,

v neděli musím jet přes Olbramovice, takže pak na Hrušovany a Hevlín. Můj telefon je 774201018. V He­vlíně bych měl být asi kolem poledne. Kdybyste jenom skutečně náhodou s manželkou v tu dobu taky nějak projížděli, můžeme se jenom vidět, podat ruku. Já jsem za každé osobní seznámení díky internetu strašně vděčný. Měj se pěkně, Michal.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#146 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#146) » hruška (#143):

mně se jeden podepsal do mailu stejným nickem, jako má na cyklodiskuzi.­....považuju to za výsměch všemu reálnému, co člověk kdy za ty tisíciletí v historii udělal, internet vládne světu a lidi se tomu nedokážou bránit a mají stejnou uniformu jako za totality, asi jim fakt vyhovovala, někteří navíc nechápou, že svoboda slova neznamená vůbec výsměch a že svobodný člověk se podepíše kdykoliv, je to základ svobody-vlastní identita

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#145 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#145) » :-) (#140):

poslal jsem ti mail

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#144 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#144) » hruška (#143):

Hele krásko, nevím co je odírání kůže, když prostě napíšu, že žrát steroidy na nemocnou štítnou žlázu není nejlepší nápad. To je spíše pomoc tomu dotyčnému, zde bohužel nedoceněná. Jinak já pamatuju dobu, kdy Mrtvý moře bylo ještě marod, takže klídek. Známe, neznáme, to je fuk, taky můžu napsat prdelko. Teď jsem byl v Alpách a to bys čuměla, jaký krásný prdelky tam jezděj na ještě krásnějších silničkách do nádherných 12% brdků. :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#143 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#143) » :-) (#142):

Ale jak vidíš, tak já ti taky klidně „vynadám“ a jdu dál..já nemám ráda prudiče,..to je celý… když se podíváš, tak v skoro každým vlákně jeden druhýho stírá z kůže…tak pak to tady asi nebude fungovat…a lidi sem chodit nebudou..když už je někde přátelská atmosféra, tak prostě vždycky někdo začne do někoho rejt a to dělají chlapi, jak vidíš, pokud teda tady nesedí za kompama sto bab a to by mě dostalo:-)…chodím jsem už pár let s pauzama, tak pár věcí pamatuju, …jak dlouho ty, moc dlouho ne, nebo pod jiným nickem, že jo?:-)..navíc drbat a okopávat má být ženská práce, ale tady v tom vynikají chlapi, jak vidíš… radši hruško, než krásko bo se neznáme:-) a ženský jsou na to citlivý:-)........Každopádně souhlasím, že lidi by tady měli spolu více jezdit a méně mluvit, pak by možná byly věci jinak.....lepší.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#142 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#142) » hruška (#141):

Hele krásko, to je tím, že jsi baba. Chlapi si klidně vynadají do kurev, blbců a idiotů a za půl hodiny jdou na pivo a jsou kamarádi. Ženský maj tendence prostě furt něco řešit a jsou permanentně nasraný. Takže ano, někdo může být kokot, že žral ňáký sračky, nasral mě, protože o tom něco vím, ale to neznamená, že ho kvůli tomu srazím z kola. Klidně v tu neděli může jet se mnou a věřím, že to proberem k oboustranné spokojenosti. A včil mudruj. :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#141 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#141) » :-) (#138):

Forma nesouhlasu se sděluje útočením a/nebo napadáním? Jak je možný, že se tady lidi baví o lidech, které ani osobně neznají a řeší se, jako by s nima deset let sami žili…to nemám ráda zase já…furt dokola…pak to má k něčemu vypadat…mně tady chtěli upálit snad 1000×…

Nevím, kdo se k čemu přihlásil či nikoliv, každé vlákno tu nečtu, ale cyklisti a kulturisti/vzpěrači si nemají, podle mého názoru, co vyčítat. Je jasný, že pokud kdokoliv, kdo má potíže s endokrinními žlázami a experimentuje se zakázanými látkami v rámci vybraných steroidních anabolik, tak se ohrožuje možná více, než myslí…ono je tam totiž mimo jiné souvislost významná v rámci kortizolu, testosteronu i štítné žlázy, ale obecně se to omývá furt dokola. Navíc upřímně, jestli to někdo otevřeně řekne, tak napadáním toho opravdu nic nedokážeš, to spíš inteligentní debatou ne?

Myslím, že je to obecně známý, že část – možná většina- chodí do posilovny foukat svaly uměle, sypat, žrát jako brojleři.....slabý nohy, pupky, ale hlavně, že jim přetékaj bicáky a kozy,..foukat svaly, ale vůbec je neumět používat, fyzička nulová atp…jenže to je jedno, hlavně se furt neustále sledovat v zrcadle, to je jako nemoc:-)…já preferuju tvorbu konstruktivních a nových podnětů, to táhne, nějaký mentorování dokola může zabrat jen pokud je hodně dobrý a trefný/vtipný­.....mně se nelíbí kulturistika jako kult těla, páč se to vymklo z rukou a já to prostě nepovažuju za příliš bohulibý sport, ačkoliv činky a posilování mám ráda…ale stejně tak se mi nelíbí cyklisti…na tour apod..jako polomrtví, přeexcitovaný, přetuněný zajíci.....ovšem vrcholem jsou fotbalisti:-)…to je něco, co už je za hranicí chápání pro mě…myslím, že výměna názoru je v poho, ale může to mít nějakou úroveň (tím neříkám, že ta moje je the best – mám rezervy:-) )

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#140 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#140) » svatý (#139):

No právě proto mě to tak vytočilo. Mám za sebou dvě operace srdce a velice dobře vím, jaký těžká práce to byla pro doktory. A pak si přečtu tohle. Ale už to nebudu dál komentovat. Ať si fakt každý dělá co chce. Kor na tomhle foru.

Ta neděle je lákavá, ale dnes jsme se vrátili po týdnu z rakouských Alp a upřímně se přiznám, že jsem „příjemně“ unaven. Určitě v neděli vyjedu, ale chtěli jsme původně do Rakouska na Neusiedler see dát si totální placku na vyjetí. Napiš, v kolik budeš v Novým Přerově a případně se tam můžem potkat. Pojedu s manželkou, tak bychom mohli společně jet na Hevlín a Laa a my pak pojedem přes Statz na Mikulov a zpátky do Přerova. Kafe ve Vídni jsme měli dneska! :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#139 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#139) » :-) (#138):

mě teda zarazilo, že člověk má potvrzenej zdravotní problém a experimentuje s anabolikama­.....to je fakt silny kafe, k tomu štítná žláza…to se nedá ani komentovat, život ale takovej je-realita, on je dobrej, že to aspoň řekne, většina si hraje na nevinnost a pod tim je hnus, na netu obzvlášt:), v nedelu jedu do vidne přes hevlin, nepojedeš tam nekde?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#138 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#138) » hruška (#137):

A to tě nenapadlo, že si to tu přečte třeba 15 mlaďoch a řekne si, jo sypka, to je v pohodě. Drogy, to je taky v pohodě. Zabiju holku autem na zastávce, to je taky v pohodě. Šak je kurva demokracie, tak co.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#137 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#137) » :-) (#136):

Ježíši, kolik nám je, jsme dospělí ne? Tak každej má právo si se svým zdravím nakládat podle svého. Mně jde o fakt, že se občas tady lidi pletou do druhých, ale fakt jim do toho vůbec nic není !!!! Prostě žádné hranice, co? A je úplně jedno, jestli někdo/já/yura/ty sype/nesype/čůrá proti větru/ je náměsíčnej/ chrápe/ apod… Chce to být trochu nad věcí, nehrát si na soudce a kazatele…a neřešit -ovna...... Tudíž neřeším doping, já řeším fakt, co si k sobě lidé dovolí.....by mě fakt zajímalo, co jste někteří rejpalové za lidi, nechcete rejpalové sem poslat fotku? Když je tu tolik lidí připravených sejmout každýho jakýmkoliv způsobem a pak, že nejdeš po k. ,blbost…jenže takhle se to nedělá…páč to nemá úroveň žádnou…jsi chlap nebo bábovka?

Tohle není o sypání, ale o tragédství…Každej sypač a kdokoliv, kdo si ničí své zdraví (včetně mě) se zodpovídá svému tělu a taky si to více či méně vyžere, je to jednoduchý.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#136 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#136) » hruška (#135):

Se nezblázni, krasavice! Nikomu po koulích nejdu. Jde o princip. Akorát nechápu myšlení některých lidí, kteří do sebe rvou steroidy, jsou z nich těžcí kulturisti, aby pak po čase brečeli, jak je ten svět svinskej a nespravedlivej… Takových hrdinů jsou plný fitcentra a pak i pitevní stoly. Je zajímavý, že Armstrong vám vadí a zdejší sypač ne. Mě ano.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#135 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#135) » :-) (#134):

Proč to rejpání ?

Některý lidi jsou tu fakt příjemný…absolutně nesmyslně si jít po koulích, to je fakt mimo. Slušněji to napsat nešlo, protože mám pocit, že některé věci podané slušnou formou ztrácí svůj šarm, důvtip a naturální význam :-).

Yura: Myslela jsem to tak, že pro konkrétnější představu-ucelenější je dobré znát aktuální hodnoty, měřitelné veličiny + subj./objek. projevy atd. …Já mám za to, že se to dá pozitivně ovlivnit, byť ty si to nemyslíš třebas.:-)

Colo.: to máš pravdu, člověk sáhne na jídlo, na modlení a spol., když mu teče do bot, nebo když má přirozenou touhu jít vpřed…povětšinou se na lidi, kteří se sebou nějak pracují pohlíží jako na blázny…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#134 RE: výživa_doplňování energie

:-) :-) (#134) » YuraOlomouc (#133):

Takže od 14 máš problém se štítnou žlázou a přesto si žral steroidy? Gratuluji. Hlavními vedlejšími účinky anabolických androgenních steroidů jsou: Kardiovaskulární – infarkty myokardu, arytmie, náhlá srdeční smrt, trombóza, zvýšení aterogenního LDL cholesterolu Hepatální – tvorba jaterních cyst, nádory jater Endokrinní a reprodukční – porucha funkce štítné žlázy, inzulínová rezistence a snížení glukózové tolerance, snížení hladin ACTH, LH, FSH, změny koncentrací mužských a ženských pohlavních hormonů

http://www.doping-prevention.sp.tum.de/…-system.html

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#133 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#133) » hruška (#132):

Tu druhou vetu nechapu. Jinak myslim, ze me to zacalo uz v puberte mozna tak ve 14 letech. Když si clovek precte ty příznaky u toho „hashimota“ tak uz v te době si myslim, ze jsem jich pozoroval hodne…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#132 RE: výživa_doplňování energie

hruška hruška (#132) » YuraOlomouc (#126):

Hodnoty za svoje? tě pic…Rozumím, je to pak na prdlačku…mně se spíš jedná o to, když píšeš, že tam máš jen pomalu nefunkční hmotu jaké jsou hodnoty, popřípadě dg., abych si to mohla dát do souvislosti s nějakou měřitelnou veličinou. Tušíš, jak už je to dlouho, co se ta štítná pokazila? Jiné zjevné obtíže? U mě tam byla prokazatelná souvislost s dalšími potížemi, taková kaskáda v krátkém časovém intervalu

S tím jódem je to sporný, záleží totiž taky na tom, jestli jiný látky ho úspěšně nevytěsňují apod. , ale ryby jíš, si pamatuju ty fotky:-) z oběda-večeře:-)atd., navíc fakt záleží, kde je ten problém…

Takže nic si nezkoušel dopovat, krom stravy a základních minerálů, vitamínů?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#131 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#131) » coloron (#129):

Když na to máš,neřešíš,prostě ti to jede.Třeba i na chleba se sádlem a na Meridě.Mně nepomůže ani top kolo :-D

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#130 RE: výživa_doplňování energie

Douša Douša (#130) » standoslav (#125):

ještě jsi zapomněl na výživu_doplňování energie a hlavně SRDCE! :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#129 RE: výživa_doplňování energie

coloron coloron (#129) » standoslav (#125):

Jo máš pravdu,viděl jsem to v železném brodě kdy časovku celkově vyhrál kluk na obyčejné meridě za 30litrů,na druhém místě byl kluk co mán speciál za 100litrů.Takže je jasné že jen o kole to nění:)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#128 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#128) » standoslav (#125):

Hlavne když nevypadáš na pohled jak profik z Astany, tak si nemusíš na nic hrat. Jakoze jedes do kopce, do protivky někdo jede na kole a ty delas jakoze jedes uplne v pohode, nejsi zadychanej a jak te prejede, tak to rozdychavas dalších 5 minut. :D

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#127 RE: výživa_doplňování energie

coloron coloron (#127) » hruška (#124):

To já samozřejmě vím ale nadledvinky a štítná žláza jsou při hormonální regulaci hrozně důležité, proto je dobré je mít v pořádku a případně je podporovat ať už minerály nebo těma bylinkama co jsi o nich psala,jídlo má samozřejmě enormní vliv ale kdo chce dnes měnit stravu?Asi jen ti opravdu nemocní nebo ti kterým o něco opravdu jde(sportovci,mo­delíny atd.)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

« předchozí [1] [7] [14] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [26] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.