#18 RE: výživa_doplňování energie

Douša Douša (#18) » jochen (#12):

čau Jochene. Napsal jsem to ve zkratce, ale myslel jsem to jako ty. Míněno ty sacharidy před závodem. Tzn. půst na sacharidy jsem nepochopil. I když na druhou stranu taky nerozebral Iron man, jak to doslova myslel. Na druhou stranu znám jeho bráchu. Zeptám se na to, jak to myslel tím půstem na sacharidy vzhledem k týdnu před závodem až do závodu. Zda vůbec? Atd…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#17 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#17) » ladislav11 (#16):

A co molekulární vodík?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#16 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#16) » ladislav11 (#15):

https://www.google.cz/url?…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#15 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#15) » JecminekMaselnik (#14):

Eto HMB-tzv růstový stimulant.Nejdi si na netu-ať si chytřejší-Ty to neznáš?Já myslel,že znáš všechno.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#14 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#14) » ladislav11 (#13):

što takoje HMB?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#13 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#13) » jochen (#12):

Názor na HMB?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#12 RE: výživa_doplňování energie

jochen jochen (#12) » Douša (#9):

No a já nejsem moudrý z tvých slov: „… jíst před závodem bílkoviny a koncem týdne sacharidy.“ Před závodem znamená kdy? Den před ním, hodinu, 20 minut? A na konci týdne? V pátek, sobotu, neděli? A na sacharidy na konci týdne – ok. A proč ne začátkem týdne?:-) Co je na konci týdne? Bílkoviny se obyčejně jedí průběžně v dostatečném množství během jakéhokoli tréninkového období. Extra navíc se bílkoviny jedí spíš po závodě, tréninku. „Cukruje“ se obyčejně poslední den před závodem (středa a čtvrtek sacharidů málo, v pátek hodně, zejména komplexních, sobota závod). Ovšem není třeba se v pátek přežírat, jen volit sacharidová jídla a jen trochu větší porce, ubrat maso, sýr, omáčku a přidat špagety)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#11 RE: výživa_doplňování energie

coloron coloron (#11) » Douša (#9):

Jenže tohle je ultra-ten podává celý výkon na tuky a cukr opravdu slouží jen jako zapalovač,běžné závody do 100km jsou minimálně z poloviny času nad ANP tedy z cukerných zdrojů které musíš sníst.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#10 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#10) » Douša (#9):

Hlavně to chce něco jíst :-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#9 RE: výživa_doplňování energie

Douša Douša (#9) » coloron (#8):

Tak z tohoto nejsem moudrý. Myslel jsem, že mám jíst před závodem bílkoviny a koncem týdne sacharidy a tady je jiný názor. http://zlinsky.denik.cz/…0140516.html „Já držím před závodem půst na cukry. Poté mají na tělo výrazně lepší účinek.“ Železný muž Kamil Šuráň

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#8 RE: výživa_doplňování energie

coloron coloron (#8) » jochen (#7):

Ano ale pokud budeš hladovět a ještě budeš ve stresu tak ti cukr stejně vylítne i když ho nebudeš jíst, protože zkrátka ten adrenalin a kortizol z toho stresu ho přemístí ze svalů a jater do krve,tím se zvedne inzulín a pokud je stav trvalejšího charakteru tak je zaděláno na insulínovou resistenci a diabetes 2.Kupodivu je pár vědců kteří to řeší přidáním cukru,protože ten okamžitě vypne ty stresové hormony.Ona ta dnešní doba stejně hrozně nahrává tomu abysme všichni něčím onemocněli.Takže nejlepší je klídek,pohoda,ro­zumné treninky a rozumné stravování,res­pektive naslouchání tělu a budem zdraví až do smrti:)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#7 RE: výživa_doplňování energie

jochen jochen (#7) » coloron (#6):

Jasně, nejsme cukrovkáři, navíc jde o hubnutí, při něm je potřeba cukry držet zkrátka. I když to, pokud vím platí i při cukrovce.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#6 RE: výživa_doplňování energie

coloron coloron (#6) » jochen (#4):

Tak to já jsem zase narazil na studii kdy nonstop každou čtvrthodinu dodávání malého množství cukrů dokáže dostat cukrovku do normálu díky vypnutí stresových hormonů.Ona ta cukrovka neni o cukru ale o metabolismu a hormonální rovnováze.Ale tady jme cyklisti a né diabetici,že?

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#5 RE: výživa_doplňování energie

Muli Muli (#5) » jochen (#4):

Jasně podle výdeje. Zhruba každý 4h se snažím jíst. Malý porce mi taky přijdou jen provokování žaludku. To pak za hoďku premýšlím kde co sníst :-) Jinak při větším spalování mám minisvačinky.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#4 RE: výživa_doplňování energie

jochen jochen (#4) » ladislav11 (#3):

http://www.novinky.cz/…i-porce.html Zajímavý článek. Po letech zkoušení jsem došel ke stejnému závěru a rád oponuju papouškování o mnoha malých porcích jídel denně. Ono to samozřejmě funguje, ale podle mě je pro trávení lepší, když se jídlo stráví kompletně, a teprve pak si dám další, což znamená, v závislosti na jeho složení a množství 4 a více hodin. Taky se mi při delším časovém odstupu mezi jídly snáze odolává chutím, když se snažím shodit – přejde první vlna falešného hladu a pak je to relativně pohoda, když žaludek stále nedráždím malými porcemi. Trochu náročnější je to, když víc jezdím, tam mi přijde lepší přece jen jednou za tři hodiny něco pozřít.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#3 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#3) » carbox3x (#2):

http://rungo.idnes.cz/…/behani.aspx?…

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#2 RE: výživa_doplňování energie

carbox3x carbox3x (#2) » frifri (#1):

Narazil jsem tady nato az ted. Najdi si ty vyrobky nekde na netu a koukni na -slozeni,ucine latky v tablete,nebo mnozstvi ve 100g vyrobku a porovnej si to. Rozdily byvaji fakt neuveritelne. Takze ne vzdy jsou ty levne opravdu levne a ty drahe opraumdu drahe.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#1 výživa_doplňování energie

frifri

Dobrý den, dnes jsem na veletrhu viděl potravinové doplňky Nutrixxion . Rád bych se zeptal zda s tím máte někdo nějaké zkušenosti ?

Děkuji .

Petr

odpovědět | zadáno: před 5 lety

« předchozí [1] [7] [13] [18] [21] [22] [23] [24] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.