#527 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#527) » paolo11 (#526):

lidi, co se neumí vyjadřovat k tematu, budou vyhozeni jako první, blbečku

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#526 RE: výživa_doplňování energie

paolo11 paolo11 (#526) » svatý (#524):

A možná bude velice brzy na CD admin a vyhodí tě i odsud,jako ze všech ostatních for…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#525 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#525) » svatý (#524):

No dobry ted si ukazal ze vis uplne hovno, tak si dej sojove mleko, aby ti nahodou neklesla hladina estrogenu a uz vyjdi. Bo ti za hodinu zacina krouzek vysivani ve zdruzeni osamělých zen.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#524 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#524) » paolo11 (#523):

Vypisuješ se z toho ty sám. Tuto možnost zde má každej, je to ostatně po staletí známá forma terapie. Mnohem účinnější je vyříkání si názoru z očí do očí. Na to ale zde má málokdo. Jak jsem kdysi napsal, jsem zde na tomto foru v potkávání se navzájem, rekordmanem. A skutečně jsem. Cukrovka je jediná, má různé formy projevu, ale jako nemoc existuje pouze cukrovka-diabetes melitus. Na typu záleží jenom doba, kdy se uměle dodá inzulin= přístup k léčení. Cukrovka je vyžraná. Je nevyléčitelná, pokud ji člověk má, nezbaví se jí. Je to smrtelná choroba. Závislost na internetu je smrtelná podobně, stejně jako vysoký tlak. Lidstvo to bude popírat vždycky. A lidstvo cukrovku potřebuje, musí ji mít. Stejně jako AIDS nebo rakovinu. Přijdou mnohem horší nemoci. Třeba agrese spojená se spácháním hromadného atentátu u jinak bezuhonné osobnosti. Brzo se to bude diagnostikovat jako nemoc. A brzo budou psychiatři velice uznávaným vzděláním i povoláním, možná jsou už teď. A možná budou velice brzy anonymní fora, kde je umožněn výsměch, zrušena.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#523 RE: výživa_doplňování energie

paolo11 paolo11 (#523) » svatý (#522):

no jasně,vypiš se z toho,lehčí než uznat pravdu,žes hloupej a uvěřils že je jen jeden typ cukrovky,celej ty…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#522 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#522) » paolo11 (#521):

Potkej se se mnou a já ti dám mail internistky, které jsem pomohl. Ty anonymní směšnej blbečku. Ale určitě za ní osobně s tebou zajdu, protože nemám zájem o chování a otravování od úchylů vůči mým klientům. Úpěnlivě tě prosim, abys to už konečně zkopiroval do myho vlákna. A pokud na obojí nemáš, šoupej nohama.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#521 RE: výživa_doplňování energie

paolo11 paolo11 (#521) » svatý (#519):

zkus jestli internista nemá platnej mail,třeba ti napíše i o jiných typech cukrovky,aspoň beš chytřejší

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#520 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#520) » svatý (#519):

zejména ta novorozenecká, ta je úplně vyžraná. Běž prosím Tě raději plakat za holkama, to Tvoje nickovské vydávání se za doktora, vědce a někoho živícího se prací s lidma je fakt směšné.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#519 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#519) » JecminekMaselnik (#513):

Cukrovka je vyžraná. Už ti to dneska řekne do očí i internista' když mu začneš takhle blbě argumentovat. Stači si za nejakym zajit.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#518 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#518) » JecminekMaselnik (#514):

Podcenil jsem tvou inteligenci, omlouvám se, u nicků se mi to stává často. Proto se raděj bavim s realnejma lidma, co tomu rozuměj. Ta fotka je ironická, dnes se tomu řiká „fejk“, naletět na to muže každej, kdo tim nežije. Nikdy ne ten, co se tim živí.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#517 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#517) » JecminekMaselnik (#516):

To budes taky, az ti bude něco podobného a zjistis jak zdravotnictvi funguje. Ze poslední co chce je ti pomoct. Hlavni je ti prodávat jejich preparáty a udržovat te nejak nazivu, protože mrtvy zakaznik = zadny zakaznik.. Ano vysekat se na kole a nechat se sešroubovat to je krasna věc a před temahle frajerama klobou dolu. Ti opravdu meni lidem zivoty k dobremu, ale beda jak mas problém, kterej se neda resit sroubama…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#516 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#516) » YuraOlomouc (#515):

Myslím, že zrovna tenhle kluk to vzal za správnej konec. Ve vztahu k doktorům je teda na můj vkus trochu moc ostře negativistickej, ale celkem mu to funguje, tak mu držím palce.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#515 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#515) » JecminekMaselnik (#512):

No tak to je horsi no, protože to je problém primo slinivky. Ale zase slinivka uzce spolupracuje s jatrama apod.. Takze bych to nevzdaval.. Ono je pak ale potřeba do toho vrazet vlastní prachy krome toho stresu a usili apod.. Protoze byt zdravej je pro pojistovny a doktory nadstandart, takze tam se pomoci clovek nedocka.. Musí sam dotycny chtit a něco pro to sve zdravi delat. Ono tak to ma byt a ne všechno hodit na doktory a ostatní a starejte se, uzdravte me.. Jen by bylo fajn, kdyby mu po te ceste ostatní nehazely klacky pod nohy..

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#514 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#514) » svatý (#509):

je fajn, že to čteš aspoň Ty, já ani nevím, že takové knížky vychází :-D

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#513 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#513) » svatý (#511):

cukrovky je několik typů a každá má trochu jiné spouštěcí mechanismy, ale blábol si co chceš. Do cca poloviny 20 století se o nějakém plošném přejídání v globálním měřítku nedalo rozhodně mluvit, možná svatí se futrovali, to asi jo, ale jinak naprostá většina lidí jela v režimu málo a možná maso v neděli. Takže běžná civilizační choroba ano, ale ne jenom, o tom píšu. S vědeckou nickou jsem v pohodě, nejsem vědec ani si na něj (na rozdíl od jiného dvojitého nicku) nehraju. Odborník se ovšem nepozná podle toho, že se jde osobně potkat s kdejakým troubou, který o sobě sám píše, že má sklony řešit incidenty násilím, ale podle toho, že nepíše bludy a když už aspoň je přizná. Pokud tedy, samozřejmě, není aktuálně přiotráven bramborovým lepkem.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#512 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#512) » YuraOlomouc (#508):

v životě neměl nadváhu je to celoživotní sportovec, rozvinula se u něj po skoro 2 měsících nějaké debilní virózy. Takže podle mne docela atypickej případ…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#511 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#511) » JecminekMaselnik (#502):

cukrovka je vyžraná nemoc, na tohle poznání nemusiš být ani vědec, ani doktor, konečně se to(i když někdy i trošku mírnějším způsobem) říká i veřejně, lidi se přejídají už po staletí, proto se cukrovka už často dědí a lidi se s ní rodí nebo se jim spustí pozděj, je to běžná civilizační choroba, ty vědecká nicko…odborník se na anonymním foru pozná lehko-je kdykoliv bez problému se potkat a je schopnej si svoje názory obhájit z očí do očí a ne je degradovat pod nějakym přiblblym anonymním nickem na ještě přiblblejší anonymní diskuzi-to je jak prodávat doplnky stravy po telefonu(yuro, zkopiruj mně to prosimte do toho myho vlákna, dik)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#510 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#510) » JecminekMaselnik (#506):
výživa_doplňování energie

další odbornej příspěvek velkyho cyklisty

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#509 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#509) » YuraOlomouc (#504):
výživa_doplňování energie

mně jsou zase směšny rady podle této přiručky(tu zde kopiruješ zdaleka nejenom ty nebo ječmínek:), anonymní fora nebere vážně žádnej odborník a pokud na ně chodí, jedná se čistě o zábavu

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#508 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#508) » JecminekMaselnik (#507):

Ale jestli sis precetl co pisu, tak to presne sedi na to co pises ty. Ano protože neprijima glukozu, tak logicky cukr zvysenej nebude, jenze to neresi problém. Je to urcite lepsi nez se cpát srackama, bodat si inzulin, neresit to a doufat, ze neoslepnes nebo ti neupadne noha to bez debat. Ale neresi tim problém, jen zmirnuje nebo minimalizuje mozne následky.. Je to u nej problém toho zivotniho stylu nebo je atleticke postavy, sportuje ma tyhle problémy? Ono je potřeba se divat na telo jako celek a ne resit jenom glukozu. Telo není hloupe a když je zvysena glukoza nebo cholesterol apod. tak je to reakce na něco..

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#507 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#507) » YuraOlomouc (#505):

Nejsem doktor, ale nemyslím si, že je to takto jednoduché. Kamarád, u kterého propukla cukrovka „zničehonic“ po těžké nemoci, ji drží na uzdě nízkosacharidovou stravou a je dneska bez inzulínu, což je přímo v rozporu s tím, co píšeš. Asi si musí každý najít, kde se pohybovat a co mu vyhovuje.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#506 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#506) » svatý (#503):

No já se za blbiny, co jsem psal třeba o Armstrongovi, veřejně omluvil. Na to ale hlasateli bramborového lepku, cla z anglie a cukrovky, která nikdy nemůže být způsobená ničím jiným než životním stylem (našlo by se toho daleko víc, tyhle 3 mi utkvěly v paměti) očividně chybí aspoň stopa formátu. On navíc ještě nechápe, proč se s ním nikdo nechce potkat a pláče kvůli tomu u holek…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#505 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#505) » JecminekMaselnik (#502):

Btw Jesminku diabetes není tak jednoznacna zalezitost jak vypada a to ani diabetes 1. Ano dvojka je z 99,9% procent zivotnim stylem. Nadvaha, malo pohybu a strava bohata na všechno cukr, tuk, cholesterol… Problém pak muze byt jednak s unavenych organu, kdy proste telo neprodukuje dostatek inzulinu, ale zejména je to problém nadmerne hladiny mastnych kyselin v krvi (v dusledku viz co jse vypsal) a to ma za následek, ze glukoza nemůže z krve efektivne vnikat do bunek a to ma za následek vysokou hladinu cukru.. Samotne cukry jsou v tom nevine. Muzes si vygooglovat Dr.Kempnera, kterej před xx rukama lecil z 100% uspesnosti obezni lidi s cukrovou na strave slozene s bile ryze, cukru a ovocného dzusu tzn. defakto bez tucna a bez bilkovinova strava. To zapříčinilo, ze glukoza mohla efektivne pracovat jak ma tzn. nezustavala v krvi, ale sla do bunek, kde sloužila jako palivo pro tvorbu energie a ti lidi hubli jako o život.. Smutny je, ze jeho práce prisla defakto vniveč, protože dnes když jdes za 100% doktoru, tak ti reknou omez cukry a laduj tam dal tuky a hlavne tady mas inzulin a na nem zustanes do smrti.. To je diabetes druho typu. Pak je prvního typu a to je problém primo ve slinivce, která neprodukuje inzulin z ruznych duvodu a to hlavne při autoimunních poruchach, kdy telo samo produkuje protilátky a nici tu slinivku. To se bohužel muze stat kdykoliv ne jak většina lidi rekne, ze to je od narozeni. Třeba silne stresova situace jako vazny uraz apod. muzou tohle odstartovat.. To jen takova úvaha na téma cukrovka a zajimavost pro všechny.. :) Takze kdo ma nadváhu a vysokej cukr. Tak se zacit hýbat a hlavne nezrat tuky a to hlavne ty prepalovane, rostlinne oleje apod. to je to nejhorsi. Ryze, ovoce apod.. je naprosto ok to nemá s cukrovkou nic spolecneho, to je jen prihlizejici, kterej za nic nemůže, jen ceka, aby mohl jit dovnitř a delat svou praci. :)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#504 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#504) » svatý (#501):

Hm tak vyjedes na Praded rychleji nez ja. Tak to jsi teda dosahl zivotniho cile ne? :)) Jsem fakt rad, ze mi netrvalo 50 let na to, abych nemel tu potrebu si poměřovat vrabečky jako ty. :)) Prdel je. Nebo smutny je, ze 99% lidi i tady na CD když něco pisou, tak je to z vleke casti nadsázka, ale ty ses 100% priklad hvezdne pechoty. Proste zaseklej ve svém matrixu.. Mas tu vlakno, kde ostatní kopirujou všechny tvoje perly. Normalni clovek se špetkou sebereflexe defakto ihned po odeslani nejakeho svého nesmyslu uzna( aspoň ve sve hlave) ze je to nesmysl, ze napsal blbost, ze ustrelil. No ty nemas ani mikro zbytky te sebereflexe a proto ti není trapne ani po precteni celého tvého vlakna… Stejne jako ti z hvezdne pechoty, kdy po „zpevu“ se jim smeje cela CR a oni stoji a nechapou co se deje. Proc jako nepostupuji dal.. Prdel je, ze tohle pisu uplne zbytecne. Protože to je jako si vykladat v kurniku se slepicemi a chtit po nich nejakou odpověď. Dostane se ti jen tupého pohledu, pripadne klovnuti. :)))

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#503 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#503) » JecminekMaselnik (#502):

zkus aspoň jednou v životě napsat něco, co se týká výše uvedeného tematu a ne tvého ega a zkus se někdy konečně s tím odborníkem osobně potkat, ne plkat naivní blbosti po netu

odpovědět | zadáno: před 4 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [14] [20] [26] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.