#502 RE: výživa_doplňování energie

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#502) » svatý (#496):

Je to asi 3 roky, co tady Nick michaelmuller tvrdil naprosto nekompromisně, že diabetes je vždycky způsoben životním stylem a hádal se do krve s pugem, který je (na rozdíl od nicka) opravdický vědec a nikoli anonymní nick. S těmi nicky je tady vůbec sranda......

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#501 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#501) » YuraOlomouc (#499):

Moje profesorka biologie(RnDr. Pazdýrková-dodnes si jí velice vážím) často u výkladu říkala: „pes a člověk může vždycky“......už tehdy jsem začal sympatizovat s fenou, potažmo tím, co má hlavu na svém místě. A šulini mě jednoduše přestali zajímat. Mentální stránku u nich neřeším dlouho, prakticky díky paní Pazdýrkové, páč šulinum je uplně jedno, kam ho strčej-platí to kupodivu i na internetu. Někdy mám dokonce myšlenky(opět díky paní Pazdýrkové), že muž není člověk:). A co se týká konkretně mé vrstvy podkožního tuku, ve svých 50 letech vyjedu na Praděd za mnohem kratší dobu, než ty. Rozdíl mezi námi dvěma je jedinej: jseš podělanej internetovej zbabělec Já ne.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#500 RE: výživa_doplňování energie

novotnak444 novotnak444 (#500) » frifri (#1):

Ja pouzivam pred a pri zavodech tento eshop.enduran­celab.cz/ostat­ni-zbozi/sportovni-vyziva/energi­e/enervit-enervitene-sport-koncentrat-60-ml.html a vlastne cely muj tym, takze doporucuji.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#499 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#499) » svatý (#496):

Temahle kecama jen dokazujes, jak nemas absolutne zadne znalosti co se zakladu biologie tyce. Jedine co te omlouva je, ze dle fotek – gynekomastie, az celulitida tzn. tvoje podkozni vrstva tuku, které mas hodne a je to opravdu ta nezdrava forma produkuje hodne estrogenu. Člověka to pak ovlivnuje i po mentalni strance…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#498 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#498) » svatý (#496):

http://vegan-fighter.com/…ieskiem.html

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#497 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#497) » svatý (#496):

http://vegan-fighter.com/…ieskiem.html

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#496 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#496) » carbox3x (#494):

Je to nemoc založená na stejném principu, jako v čechách velice častej alkoholismus. Za doktorem lidi nechodí vůbec s tím, že jsou nemocní. Že se jedná o nemoc je poměrně těžkej ukol právě toho doktora, aby dotyčnyho přesvědčil, že nemocnej skutečně je. Dotyčnej to ignoruje. Považuje to za výmluvu. Cítí se zdravej. Chyba, která dnes muže stát život. Navíc už je to zakodovany v DNA a lidi se s tím rodí, maj třeba cukrovku od narození. Drtivá většina lidstva tohle vubec nechápe a nedokáže si to dát do souvislosti.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#495 RE: výživa_doplňování energie

paolo11 paolo11 (#495) » carbox3x (#494):

Nemoc to je a to psychická,je to v hlavě,žádnej bacil v těle nebo bakterie – o to je to zákeřnější…člověk nemusí bejt jen jednoduchej,ale i psychicky slabý,labilní,u­navený,streso­vaný,nespokoje­ný,bez vůle atd atd..a je to hnedka,nebo ještě hůř pomalu ale jistě jakoby JEN tlustý…

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#494 RE: výživa_doplňování energie

carbox3x carbox3x (#494) » svatý (#489):

Nemoc se tomu jen říká,aby se bylo na co vymluvit. Pokud člověk není úplně jednoduché tak se na 150kg nikdy nesprasí. Léčba je tudíž nesmysl. Bylo snad tolik obézních lidí před 30 lety? No nebylo! Stačí se podívat na procenta tlustochů v různých ekonomikách. Srovnej si to na třeba Irsku a Rusku. To,ze je obezita nemoc je kravina. Může tě s ní někdo nakazit? Je to přenosné? A je to virus,nebo bakterie? Ne ne. Ani jedno. A pokud na sobě někdo nosí přes metrák sádla,tak je zato z 95% sám zodpovědný. V mém okolí jsou dva kluci se mnou staří a oba dokázali zhubnout víc jak o 60kg. Oba měli přes 160kg. A dneska si drzej okolo 100kg a nedělá jim to problém. Jenže to musí začít řešit každý sám za sebe a ne jít za doktorem s tím, že jsem nemocnej.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#493 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#493) » YuraOlomouc (#492):

http://www.blesk.cz/…-zdravi.html

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#492 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#492) » standoslav (#491):

Tak si se měli dobře, když si to umeli zaridit. :)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#491 RE: výživa_doplňování energie

standoslav standoslav (#491) » YuraOlomouc (#490):

Asi mas pravdu, ale ja videl nedavno film s J. Madlem v hl. roli a tam slovak Andrej Hryc hral „kapa“, ten rozhodne podvyzivou netrpel. Hold asi vyjimka.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#490 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#490) » svatý (#489):

Zajimave, ze v koncentraku nikdo na tu nemoc netrpel..

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#489 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#489) » ladislav11 (#488):

u nás se lěčí s obezitou milion lidí, zduraznuju léčí, obezita je regulerní nemoc, uvádí se, že obezní je každej třetí čech

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#488 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#488) » ladislav11 (#486):

Železná Koule CZ 34 min · TRENDY V JÍDLE Nejdřív bylo trendy jíst kyselý bobule, brouky a kořínky, pak byly v kurzu vývary z drůběžích kůží, pozdějc strouhanka s pilinama a máslo ředěný mlíkem ředěným vodou. Potom to byly amarouny, jídlo do mikrovlnky, pak nízkotučný zázraky, potom věci bez cukru, pak bez sacharidů, potom bez pšenice. No a pak se kruh uzavřel a hitem se stala paleo strava, což jsou tada zřejmě nízkosacharidový bezlaktózový bezlepkový veganský brouci a červi bez cukru nebo co… Upřímně, moje zkušenost je taková, že lidi, co se nejvíc ptají „Co mám teda jako jíst?!“ jsou ti, který na to nejvíc dlabou, cpou se nekvalitníma srágorama a pak alibisticky tvrděj, že se v tom, co jíst, nedá vyznat, takže na to rezignovali. Nejlepší výživová strategie by Radar: 1) Je založená na kvalitě 2) Je pestrá 3) Je střídmá a nejde do extrémů 4) Není přehnaně restriktivní 5) Není založená na faktu, „že takhle jedli pralidi/sparťa­ni/Rytíři kulatého stolu/Vontové“ 6) JE DLOUHODOBĚ UDRŽITELNÁ! (což pro každého znamená trochu něco jiného) A pak už je v zásadě jedno, jestli je nejlepší snídat 17 nebo 21 minut po probuzení a jestli čočka je nebo není paleo.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#487 RE: výživa_doplňování energie

Peete Peete (#487) » YuraOlomouc (#482):

Čaues :) odkaď tu skořici bereš simtě? když né ze supermarketu

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#486 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#486) » ladislav11 (#485):

http://www.lajkit.cz/…il-cely-svet

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#485 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#485) » ladislav11 (#484):

http://www.nutricoach.cz/

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#484 RE: výživa_doplňování energie

ladislav11 ladislav11 (#484) » defekt (#483):

http://www.cyklonovinky.cz/…yklisty.aspx

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#483 RE: výživa_doplňování energie

defekt defekt (#483) » YuraOlomouc (#482):

Nejlepší skořice je ve svařáku !!!!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#482 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#482) » sugar1 (#481):

K te skorici bych dodal. Ze se prodava mnoho nahrazek a to co je normalne v supermarketech apod. není prava skorice. Prava Cejlonska skorice (Cinammonum Zeylonicum) se pestuje pouze na Sri Lance a nebo Madagaskaru.. Ostatne med bych v obchode taky nikdy nekupoval. Je to glukozovej cukr a tak mozna 20% nejakeho shitu z Ciny. Med jedine od ceskych vcelaru. :)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#481 RE: výživa_doplňování energie

sugar1 sugar1 (#481) » YuraOlomouc (#479):

http://alusky.cz/…_skorici.htm

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#480 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#480) » YuraOlomouc (#479):

Na mysli jsem měl hlavně, že zkušenosti získáš až tím, co ses naučil(mimo jiné i sám na sobě), dokážeš úspěšně praktikovat na druhých lidech. Úspěšnost pak poznáš, až ti lidi to po tobě chtějí, chtějí ti zaplatit, chtějí číst tvoje knížky, poslouchají tě, apod.(na mysli mám pouze lidi, ne nicky) Nemyslím tím vůbec, že si vytváříš klientelu sám, lidem se vnucuješ a přistupuješ k práci podle šablony. Podle šablony se nedá přistupovat ani k výživě, ani k životu. Pokud to tak někdo dělá, žije povrchně a je dost nezajimavej, aspon pro mě.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#479 RE: výživa_doplňování energie

YuraOlomouc YuraOlomouc (#479) » svatý (#478):

Aha pomáhat druhym to si myslel. No tak Fort je starej dedek. Pochybuju, ze on mel v mem veku za sebou to co mam ja. Tak třeba ho taky dozenu a za 20 let třeba taky nekomu pomůžu. :) Jinak na kulturistu si uz opravdu nehraju, ale minimalne 10 let jsem kulturistikou zil. Ne sice zavodni kulturistikou, ale to není podstata kulturistiky se promenádovat na podiu. To uz je jen tresnicka na dortu pro par, kteří na to mají povahu. Me slo o všechno kolem, krome toho ukazovani se před ostatnima..

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#478 RE: výživa_doplňování energie

svatý svatý (#478) » YuraOlomouc (#477):

Pětidenní půst, očisty, klystyry, blboviny… Dobře no. Tahle tvá reakce je upřímná, proto budu reagovat taky upřímně(plácání extrementů vynechám, nejsem na tohle odborník). Nebudu si ani hrát na vlastní zkušenosti, protože to anonymně nemá váhu. Váhu mají zkušenosti lidí, kterým jsi ty sám pomohl k jejim cílům. A těch má pan Fořt víc, než já. Ty nikoho. Jinými slovy: papouškuješ, protože neumíš pomoct nikomu k dosažení jeho cílů. BTW nebo jak se to píše, tys nikdy kulturistiku nedělal, protože takhle blbě se žádnej sportovec nevyjadřuje. Hraješ si na kulturistu. Hraješ si i s vlastním životem. Hráči to tak dělaj.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

« předchozí [1] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [14] [20] [26] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.