#4 RE: Bazar

defekt defekt (#4) » defekt (#3):

Prodám : Časovkářská kombinéza – bledě modrá na výšku 169 175 cm

odpovědět | zadáno: před 4 měsíci

#3 RE: Bazar

defekt defekt (#3) » JecminekMaselnik (#2):
Bazar

Prodám špičkové silniční kolo CERVELO SOLOLIST CARBON, na postavu 165 – 172 cm. Veškeré komponenty SRAM FORCE, nová kazeta 12–27, kliky Sram Carbon Compact, vidlice Alpha, pedály Time i click carbon, představec Bontrager kola Easton Cirquit, sedlo Fizik Aliante bílé barvy. Dovezené z USA. Minimálně jeté, (poslední dva roky vůbec) perfektní stav, neškrábnuté, pečlivě udržované. Prodávám ze zdravotních důvodů, původní cena 137 tisíc, nyní 33 000.- Kč. Při rychlém a solidním jednání přidám téměř nový dres a kalhoty v týmových barvách. Adresa v profilu. Tel. 728086369 (SMS neberu).

odpovědět | zadáno: před 6 měsíci

#2 RE: Bazar

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#2) » defekt (#1):

zmizela celá spodní sekce a všiml jsem si, že i kontextová reklama, která byla vždycky pod 2 druhou položkou ve vlákně se taky nezobrazuje. Buď se to tady zase sype technicky, nebo se úplně nepovedlo smazání vlákna „pomoc s výběrem nového kola“, které je taky fuč.

odpovědět | zadáno: před 6 měsíci

#1 Bazar

defekt

Nevím, asi to bylo vymazáno, ale myslím, že to mnoha lidem pomohlo

odpovědět | zadáno: před 6 měsíci


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.