#14 RE: Mast na zadek

caelus caelus (#14) » kaba1 (#1):

Když už dojde na nenjhorší, tak mažu kalciovku.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#13 RE: Mast na zadek

Douša Douša (#13) » Douša (#12):

tak dík za odpověď. :-( Už mi došel Century reding cream, tak jsem se podíval pro levnějším řešení. Lékarnice mi doporučila Sudocream. Tak jsem ho koupil 146 Kč/ 125g = cca 1,2 Kč /g. Pak jsme se bavili o Riding creamu, říkal jsem jím, že vím, že tam je bambucké málso, víc jsem nevěděl. Tak mi nabídla ještě co si u ní někdo objednal a nevyzvedl. Vazelina, Aloe Vera a bambucké máslo od Dr. Bergmann. 53 Kč/ 76 g = 0,7 Kč /g. Ale dostal jsem to za 20 Kč takže s mazáním mám asi na tuto sezónu vystaráno za slušný peníz! :-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#12 RE: Mast na zadek

Douša Douša (#12) » Petr667 (#11):

já bych to logicky rozdělil na 2 kategorie. Mast proti vlku a mast proti odřeninám. Proti odřeninám může být modrá indulona či bílá lékařská vazelína. Takže předpokládám, že si mícháš mast z kategorie proti vlku. Takže dotaz, pokud to není státní tajemství, jak a co si to mícháš? :-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#11 RE: Mast na zadek

Petr667 Petr667 (#11) » defekt (#10):

Měl jsem vše možné a od jisté doby si krém míchám sám za 1/4 cenu o stejném ůčinku vesměs předražených krémů.

zrušit odpověď | zadáno: před 6 lety

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo registrujte, stačí vyplnit pouze dva povinné údaje!

#10 RE: Mast na zadek

defekt defekt (#10) » jochen (#9):

Podle mých dlouhodobýhc zkušeností je nejlepší Sixtus http://www.hsport.cz/…e-100-ml.php. Z levnějších přípravků je možno použít i Bepanten

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#9 RE: Mast na zadek

jochen jochen (#9) » Dreamer (#6):

Dreamere, musíš namazat i gaťata:-) A když indulonu, pak jen tu modrou.

Imazol je dost drsný, a je vyloženě určený na mokrá či mokvající místa. Aplikoval bych ho spíš po jízdě nebo když už nějaký problém vznikl. Ne jako prevenci. Máme doma klasickou zinkovou mast, ta by jako prevence měla být vhodnější.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#8 RE: Mast na zadek

HWSpeedy HWSpeedy (#8) » kaba1 (#1):

Co treba Ringelblumensalbe (Mesickova mast)? Pouziva ji hodne maminek na opruzeniny u batolat, ja treba na odreniny a napriklad na opary ve fazi hojeni. Nejlepsi je pry original od vyrobce Regina, vozi to sem v posledni dobe nejaka firma a da se koupit u par prodejcu pres internet nebo ja ji koupil v lekarne v Trebici.

http://www.reinexchemie.de/…kel/1021.jpg

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#7 RE: Mast na zadek

Drtikol Drtikol (#7) » kaba1 (#1):

Imazol pasta

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#6 RE: Mast na zadek

Dreamer Dreamer (#6) » Petr667 (#5):

tak ja jsem taky nekde dostal tubu Century a musim rict ze je to vybornej krem, ale je fakt ze predtim jsem pouzival jen obyc. Niveu a to se s tim neda srovnavat, Nivea se po par hodinach setre, Century vydrzi i 6–7 dlouhej svih.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#5 RE: Mast na zadek

Petr667 Petr667 (#5) » kaba1 (#1):

Jednopříspěvkový KABO, jdi do prde.. s tou trapanou reklamou. Mimochodem, sdělal jsem čtyři tuby(zaplat Pán Bůh obdržené darem) tebou doporučovaného neskutečně předraženého krému a byl zcela přesvědčivě nejméně účinný ze všech co jsem do té doby použil a že jsem jich měl dost!…Assos, Butt'r chamoise creme, Udderly smooth.....

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#4 RE: Mast na zadek

jochen jochen (#4) » jochen (#3):

Hm, přečetl jsem si pořádně otázku, a je jasné, že si tu zas někdo dělá reklamu. Takže objektivně doplním, že Century Riding Cream od Sportique je účinný podobně, ale 2,5× dražší. Jasná volba!

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#3 RE: Mast na zadek

jochen jochen (#3) » kaba1 (#1):

Zkus Sudocream. Mažou se tím pod plenkami kojenci. Já jse spokojený. Naposledy jsem ho aplikoval před dlouhým Krušnotonem. Je velmi levný a účinný (nechápu, jak v recenzi může někdo uvést jako nevýhodu cenu…)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#2 RE: Mast na zadek

Douša Douša (#2) » kaba1 (#1):

Na vlka používám taky Century. A zatím bez! :-) Řešil jsem jen odřeniny/ modřiny při extrémních MTB maratonech. U klasických nebyl problém. Asi špatná vložka u kalhot. Tam mám odřeniny / podlitiny v místě švů. Přitom stejná značka Eleven. Starší kalhoty tam to bylo lepší. U těch novějších je to horší :-( Zkoušel jsem modrou indulonu a trochu to pomohlo. Dokonce indulona pomohla na „sranda“ triatlon, kde jedu 20 km v plavkách a běžím 10 km. Na sucho = odřeniny. Po induloně bez problémů.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#1 Mast na zadek

kaba1

Zdravím. Máte zkušenosti, doporučení? Přece jenom máme drahá kola, myjeme je, leštíme, staráme se o ně a při tom o naše pozadí, na kterém záleží pohoda na kole a také i často výsledky na závodech, se moc nestaráme. Pokud se někoho na toto téma zeptám, dostane se mi většinou mlhavé odpovědi nebo něco jako, že stačí indulona, dětský olejíček,vazelína nebo dokonce, že se to neřeší a je normální mít rozedřená stehna nebo infekci :-) Já přidám své zkušenosti s Century Riding Cream od Sportique. Mě funguje jako prevence a pokud zanedbám prevenci a mám odřeniny, opruzeniny, vlka nebo infekci na zadku nebo stehnech, tak hodně urychluje hojení a celkově zpříjemňuje léčbu a zároveň nezatěžuje játra a ledviny, protože to není z ropy. Co vy?

odpovědět | zadáno: před 6 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.