#222 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#222) » žíža (#221):

Dnes se Mamut celkem vydařil, bez deště, ani horko nebylo. Na střední dominovali mladí z Favorit Brno ( Kulhánek vítěz), dobře zajel i Tufo Pardus Prostějov. Průměry k 37 km/h v kopcích, co dodat. Na dlouhé Swaczyna, Čert za ním… a dobře zajel v kategorii i Dreamer (4) Kolokrámníci nejeli. Tak dobrý závod v Přerově

odpovědět | zadáno: před 3 měsíci

#221 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#221) » žíža (#220):

Tak pokud sem ještě chodí i někdo, kdo závodí – opět uplynul rok a já zase s foťákem a kolem lovil Mamuty. Vzhledem k tomu, že stále opravují Tesák a jelo se podobně jako vloni, první focení zase na prvních Lázech. No a sotva projeli poslední naši, rychle sbalit fotovýbavu a po směru závodu jsem spěchal na bufet Na Loučkách – takže někteří mají fotky jak z Lázů, tak i z bufetu. No a vzhledem k tomu, že rodinné povinnosti mne nutily ukončit focení o něco dříve ( ve 4 hod. jsem už musel (-tedy chtěl) jet do divadla ), další místo jsem si vybral „brdek“ před Všechovicemi. Přece je to o dost spíše a není tam ještě tak obrovská prodleva mezi čelem a posledními jako na Lázech 2 . No a tady se už snad na fotkách najdou všichni, co jeli dlouhou.

https://ziza69.rajce.idnes.cz/Mamut_tour_2019

Takže klasicky velká gratulace všem, co jeli a zase naschle na Beskydu.

P.S. velká omluva (tedy pokud to tu náhodou čte) borcovi, co se před Všechovicemi ptal, kolik je ještě na Lázy. Já se hluboce zamyslel a se zkušenou znalostí terénu mu sdělil, že cca 13 km. No a až odjel tak mi docvaklo, že se teď nejede z této strany( což by byl vcelku přesný odhad), ale od Kateřinic. No a to znamená, že mají před sebou ještě Troják a bude to spíš skoro 30. Takže jestli si kvůli mně špatně rozvrhnul síly, kaju se :-)

odpovědět | zadáno: před rokem

#220 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#220) » ladislav11 (#219):

Tak pokud je tu ještě někdo kdo jezdí maratony – rok se sešel s rokem a já zase na Mamutu trochu povzbuzoval a nasekal "pár"fotek. Vzhledem k opravě cesty kolem Tesáku a Trojáku byla trasa trochu pozměněná, takže tentokrát jsem nafotil Lazy1, po odjetí většiny jsem se zrychleným přesunem po trase přemístil na první bufet (tentokrát místo Trojáku, kudy se nejelo) na Loučkách. Tu pak těch pár jedinců, které jsem stihnul minout a úplný závěr. No a pak ještě Lázy 2 – tu jsou snad všichni. Takže pokud někdo jel, třeba se opět najdete http://ziza69.rajce.idnes.cz/…t_Tour_2018/

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#219 RE: Mamut Tour

ladislav11 ladislav11 (#219) » ultegrák (#218):

Ty tobolky,hořčík a tak,někde bylo,že je to zbytečné,že křeče jsou z přetížení.No taky n3kdy vezmou v noci,když se člověk prudce v posteli pohne,bez předchozí námahy.Já neberu nic teda

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#218 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#218) » Igor (#215):

bereš něco na nohy? Já i kolega si před jízdou bereme od jednoho našeho výrobce tobolky BCAA 211 malate a nemáme s křečema problém. Dnes po třetím dnu ježdění ( horko, kopce až 16% – 125km )byla akorát po jízdě jen velká žízeň, tak 4 desítky, jen to zahučelo :-)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#217 RE: Mamut Tour

ladislav11 ladislav11 (#217) » Igor (#215):

Jo,tak tohle znám,to se mi stalo na Sudetech kdysi,jel jsem dlouhou a polovina ok,ale pak konečná,dojel jsem,ale ten cílovej kopec jsem málem šel pěšky,z průměru 40 na 23 to spadlo.Křeče všude.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#216 RE: Mamut Tour

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#216) » Igor (#215):

Tak to jsem fakt rád, že jsi v pořádku. Že bys jenom přepálil, mě fakt nenapadlo :-)

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#215 RE: Mamut Tour

Igor Igor (#215) » JecminekMaselnik (#214):

Nejak jsem sem dlouho nepodival :). Nic se mi nestalo, jen jsem prepalil zacatek a uz od Hadovny mne zacaly chytat krece a pak uz nepoustely. Na kazdem sebemensim brdku prisly znovu a pak uz i na rovinkach. Na Grapy jsem se sotva vyskrabal, a bylo mi jasne, ze nemam sanci stihnout limit. A tak jsem to potupne otocil do Prerova. On ten limit letos byl hodne tvrdy: 9:25 na 220 km. Kdybych jel naprosto optimalne, asi bych to zvladl. Za rok se tam vratim pro zuctovani :).

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#214 RE: Mamut Tour

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#214) » ultegrák (#212):

jsem se díval a ještě tam nic není, tak jsem si říkal, jestli třeba nevíš. Právě Igor dost často psal, jednou dokonce i o tom, jak jsme se krátce potkali :-). Ty jsi letos jel?

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#213 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#213) » ultegrák (#212):

trošku jsem se divil, že Černý byl až druhý, ale Dreamer ( Karel Souš..) ze Šlapek zajel moc dobře.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#212 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#212) » JecminekMaselnik (#211):

já už tam na dojezd dlouhé nebyl. Snad jen někde špatně odbočil, zkrátil trať, nevím. Byly tam letos změny. Šlapky na svém webu po Mamutu, Beskydu atd. mívají od některých členů popsaný průběh závodu, jak se jim jelo, zážitky. Zkus se pak mrknout. Doufám, že se mu nic zlého nestalo.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#211 RE: Mamut Tour

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#211) » ultegrák (#210):

nevíš, co se přihodilo Igorovi? DNF po 5 hodinách, doufám, že neboural.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#210 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#210) » ultegrák (#208):

výsledky: https://www.sport-base.cz/…8/z-mamut-18

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#208 RE: Mamut Tour

ultegrák ultegrák (#208) » žíža (#207):

Chlapoši, dnes jsme si jeli vyzkoušet ten sjezd Lázy – Kateřinice. Tam se pak musí jet opravdu krokem!!!, to jinak nejde ubrzdit. Nesmí se to pustit ani na chvílí, jinak při brždění to pojede jako na saních. Silnice tam není dobrá,hrby a pak i zatáčky. Tam to někteří škaredě odskáčou kdo to tam nezná a neodhadne, to nedopadne dobře. To Mira K. nedomyslel. Tam jde o hubu. To rači nejet v tom místě rovně, ale jet tou klasickou trasou doprava, jak se to jezdilo opačně. Nic neztratíte. Fakt varování těm, co si myslí, že jsou mistři.

odpovědět | zadáno: před 2 lety

#207 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#207) » žíža (#206):

Tak rok se s rokem sešel a máme za sebou opět lov na Mamuta. Opět jsem s kolem a baťohem s fotovýbavou strávil hromadu času okolo trati. Výsledky (tj. fotky) jsem nasypal opět na rajče. Takže pokud sem chodí i někdo kdo jezdí, může skouknout ve dvou albech: http://ziza69.rajce.idnes.cz/…Tesak_Grapy/ a http://ziza69.rajce.idnes.cz/…ncky_Trojak/ V případě, že by někdo chtěl svoji fotku v lepším rozlišení, klasicky písněte na mail a já jako vždy pošlu mailem.

odpovědět | zadáno: před 3 lety

#206 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#206) » standoslav (#205):

tak na Tesáku 119+120, Grapy od 603 – dres ORICA. Máš pravdu, že to si člověk dokáže pod „nickem“ představit konkrétního člověka je vždy lepší (a aby nevznikly fámy, nejsem MM :-) , ale v některých názorech ho krapet chápu)

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#205 RE: Mamut Tour

standoslav standoslav (#205) » žíža (#204):

Mohl by jsi upřesnit, na kterých f. Romario je ? Ať vím jak vypadá, někdo kdo sem chodí, … než se sejdeme pod tím Hostýnem. :-)))Dík.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#204 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#204) » žíža (#203):

Takže po loňské pauze (byl jsem mimo „region“) jsem opět s kolem a foťákem bloudil po trase Mamuta. Fotečky jsem nasypal na rajče, opět ve dvou albech : http://ziza69.rajce.idnes.cz/…Tesak_Grapy/ http://ziza69.rajce.idnes.cz/…y%2C_Trojak/ Takže pokud na cyklodiskuzi je ještě pár lidí, co nejen diskutují, ale i jezdí, koukněte možná se najdete. Každopádně Romario byl „odchycen“, ten tam je jak na Tesáku, tak i na Grapech – na Fonckách jsem buď přehlídl, nebo byla střední? Jinak samozřejmě gratulace a obdiv všem, co jeli.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#203 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#203) » lajan (#202):

Taky dík. Mimochodem, díval jsem se, že organizátor dal i odkaz na alba přímo na stránky Mamuta – takže snad fotky potěší víc jezdců. Mimochodem kterou si jel trasu – podle počtu snímků typuji střední?

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#202 RE: Mamut Tour

lajan lajan (#202) » žíža (#201):

Žížo, taky děkuji za fotky. Našel jsem se tam třikrát, když nepočítám, že někde vyčnívám na konci skupinky apod.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#201 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#201) » Lada.s (#200):

No fakt – včera tam ještě byla a dnes nic. Každopádně nějaké negativní ohlasy tam byly, ale i pár spokojených, tak nevím.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#200 RE: Mamut Tour

Lada.s Lada.s (#200) » žíža (#199):

Tak to vypadá že po několika negativních komentářích byla diskuze na jejich webu zrušena :-D nebo aspoň nevidím už odkaz na hlavní straně

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#199 RE: Mamut Tour

žíža žíža (#199) » Sly (#197):

Odkaz je na stránkách mamuta v diskuzi.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#198 RE: Mamut Tour

ladislav11 ladislav11 (#198) » Lada.s (#195):

Skoro závoďák :-D

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#197 RE: Mamut Tour

Sly Sly (#197) » Romario86 (#196):

Jsou někde výsledky?

odpovědět | zadáno: před 6 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [7] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.