#120 RE: Mamut Tour

standoslav standoslav (#120) » jochen (#119):

Jel jsem 2× Krale, ta elita co jedou o ceny se vetsinou zna, bud se domluvi a zastavi vsichni, nebo proste jedou dal, bufet nebufet (chtel bych videt ty kapsy).

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#119 RE: Mamut Tour

jochen jochen (#119) » fidorka66 (#117):

Jak to vlastně probíhá na čele při dlouhém maratonu? Všichni asi vnější podporu nemají – staví se na občerstvovačkách, nebo ne? Se dvěma bidony vody a gely se na 7 hodin nevystačí…

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#118 RE: Mamut Tour

standoslav standoslav (#118) » JecminekMaselnik (#109):

Jak jsem tak cetl Tvuj blog, docela mne to zaujalo- ty tereny tam znam, byl jsem s kolem 2× na dov. na Rusave, mozna to nekdy pojedu. Sice nebudu mit natrenovano jak ostatni, ale ch*j s tym, na umisteni nezalezi, dulezity je ten adrenalin, atmosfera.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#117 RE: Mamut Tour

fidorka66 fidorka66 (#117) » mykovec (#116):

Ne, je to nemocný člověk, který si tu už vytvořil nejmíň desátou identitu a neustále má představu jak je vtipný. Opájí se myšlenkou jak si z ostatních dělá prdel, onanuje nad svou domnělou genialitou. Netuším jak se taková porucha odborně nazývá, nicméně psychicky narušený je zcela evidentně.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#116 RE: Mamut Tour

mykovec mykovec (#116) » radekš (#113):

ty jsi ale ultimátní HŇUP

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#115 RE: Mamut Tour

erge erge (#115) » radekš (#113):

Že neznám? Už dlouho. Mrňa u nás jezdí silniční ligu. V cíli jsem nebyl, na sezení to ani nebylo. Maucta.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#114 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#114) » radekš (#113):

lhát umíš dobře, o tom nás přesvědčovat nemusíš.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#113 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#113) » erge (#111):

Zdá se mi že si dost vymejšlíš. Podle mě nikoho z těch lidí neznáš a pana Mrnůštíka taky ne, jinak skvělýho technika a jezdce. Tak se neposmívej a podívej se na výsledky, kdo byl v jednotlivých kategoriích a délkách +35 minut za vítězem. Jestli jsi nezapomněl kupecký počty ze školy zjistíš, že jich tam pár bylo… Škoda že jsi tam nebyl, mohli jsme poklábosit. Do toho kraje se dostanu tak jednou dvakrát za rok jako maximum.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#112 RE: Mamut Tour

erge erge (#112) » erge (#111):

a ještě dodám, že Mrňa měl jet také 210 a jel jen tu „dětskou “

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#111 RE: Mamut Tour

erge erge (#111) » radekš (#110):

Mrňa zajel celkem dobře. Dal mému tréninkovému kolegovi, který výhrál v 60+ přes dvě minuty. Jaká to je " dětská trasa "? Myslíš, že 130 je dětská trasa? Kdybys to jel doopravdy i ty, ony ty podmínky byly dobré? Ten déšť a silný vítr dával chuť jet 210? Tak rači nic nepiš o Ječmínkovi. Posmívat se je hloupé.To bys jinak musel být v kat. 60+ a tam bylo jen 7 lidí a všecky znám. Lžeš jak cigán. Nejel jsi nic ty hade. Radek Šíbl by teda měl z tebe radost.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#110 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#110) » JecminekMaselnik (#109):

Připadáš mi jako nemocnej. Ty děláš od doby, co jsi vylezl ze školy, jednu práci? Pokud jo, jsi dobrej. 35 minut za vítězem byli všichni, kdo byli 35 minut za vítězem :) Co na tom nechápeš? Pro mě je odjakživa půl hodina za vítězem relativně slušnej ukazatel mojí výkonnosti. Když tu napíšu jakou jsem jel trať a čas, tak se mi zase budeš posmívat, že kdybych vezl pupeční pás a měl podkasaný břicho a prsa, dojel bych líp. Ne nedojel, letos určitě ne. Připadáš mi jako malý dítě – takový to posmívání typu „pche, pche“, co odnaučujeme už 3 letý děti. Čím si si podvázal pupek už vím. Jenom ale nechápu to odbočování z dlouhé na dětskou i za předpokladu posledního místa. K čemu to je to mi snad nikdo pořádně nevysvětlí. Ale jedno se musí nechat: až na tu vyuzenou omotávku máš pěknýho Spešla :) Co jsi říkal na Honzu Mrnůštíka? Valí ne?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#109 RE: Mamut Tour

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#109) » radekš (#107):

podmínky odpovědi znáš, takže zase až tak moc to vědět nechceš. Mimochodem kromě objasnění potřeby x nicků by mě ještě zajímalo, jak může člověk z kapitálové společnosti nějak hlouběji pracovat s těžkými onkologickými pacienty, jak se kasáš zase v jiném vlákně. A úplně na konec: „víc než 35 minut za vítězem“ byl jediný závodník a to Petr Vabroušek, což nejsi, další už hodinu. Měl by ses místo mudrování léčit, nebo aspoň naučit lhát, pche.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#108 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#108) » radekš (#107):

raději bys měl ty masturbante pomoct sám sobě pomocí odborné psychiatrické péče. takovýho psychopata aby pohledal lupou. nazdar demente.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#107 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#107) » sidorka88 (#106):

Jak to myslíš? Snažím se jen zjistit, co za pupeční pás to je a jak funguje. A taky se snažím pomoci Ječmínkovi, aby zlomil tu smůlu a přestal být konečně poslední a přestal uhýbat z dospělácké na dětskou trasu a i tam nebyl zoufale poslední. Říká se tomu solidarita a láska, víš?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#106 RE: Mamut Tour

sidorka88 sidorka88 (#106) » radekš (#105):

ty musíš bejt fakt natvrdlej. co? demente. NAZDAR!!!

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#105 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#105) » Doom ][ (#104):

No nevím, v kolech se snad i trochu vyznám. Za těch pár desítek let sem tam něco pochopíš. Jezdil jsem jistě v době, kdy jsi ještě nebyl na světě, ale tepák na pupku, to jsem ještě neviděl, fakt, proto se ptám – zajímá mě to. Jsou dneska všelijaký vychytávky. Nikoho takhle pás vozit neznám a na fotkách jsem neviděl, tak mě to zarazilo. Pokud je to nějakej pupeční pás, tak co měří a k čemu to je? Rád se nechám poučit.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#104 RE: Mamut Tour

Doom ][ Doom ][ (#104) » radekš (#96):

ty se asi v kolech a oblečení moc nevyznáš, co? spousta lidí takhle vozí větrovku.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#103 RE: Mamut Tour

sidorka69 sidorka69 (#103) » sidorka33 (#101):

Jo bud öriginalni sidorka!

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#102 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#102) » fidorka (#99):

Proč se ptáš? Jel jsi taky?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#101 RE: Mamut Tour

sidorka33 sidorka33 (#101) » sidorka18 (#100):

Hele, udělej si vlastní avatar a nekraď ho!

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#100 RE: Mamut Tour

sidorka18 sidorka18 (#100) » radekš (#96):

masturbant jsi a masturbantem zůstaneš. NAZDAR!!!!

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#99 RE: Mamut Tour

fidorka fidorka (#99) » radekš (#96):

kontrolní otázka – jel jsi i přes Rablinu, když jsi jel taky toho Mamuta?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#98 RE: Mamut Tour

fidorka66 fidorka66 (#98) » radekš (#96):

Konečně jsi tady napsal, ač nevědomky, pravdu, ty masturbante!!! Jsi fanda el. hraček – přeloženo do češtiny, v rámci léčby dostáváš elektrošoky! NAZDAR!!! :)))

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#97 RE: Mamut Tour

JecminekMaselnik JecminekMaselnik (#97) » radekš (#96):

no když mi vysvětlíš, proč někdo cítí potřebu vystupovat pod x nicky, trávit tady daleko víc hodin než ten netrénující, hrát si na moralistu a bát se podepsat, tak Ti to řeknu.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#96 RE: Mamut Tour

radekš radekš (#96) » BEJK (#94):

Prosim tě – nebuď vulgární! Do Ječmínkova pupku mi nic není, taky o něm nic nepíšu. Jsem fanda do elektronických hračiček, tak se ptám, o co jde. Tepákem má očividně podvázaný prsa, takže mě zajímá, čím si podkasal pupek. Může bejt, že jde o měření nějakých žaludečních impulzů/stahů vzhledem k průtoku krve a spáleným Kcal.

Jinak pracuju v kapitálový společnosti, která podporuje cyklistiku, a tak mě taky zajímají motivy, z jakýho důvodu se třebas Ječmínek sebere a jde na dospěláckej závod, proč netrénuje a proč čas věnuje webovým diskuzím v řádu desítek hodin týdně. Pro vytvoření finančního portfolia klientovi je velmi důležitý znát, jak se takový člověk cítí, proč nechce dokončit naplánovaný závod a uhne z dospělácké na dětskou trať a jaké má pocity dojezdu jako skoro poslední. Kam ho to posouvá a co ukazuje společnosti nebo sportovním či obchodním partnerům. I takový klient, nebo právě takový!, něco zásadního hledá a očekává a my mu můžeme pomoci ve splnění jeho cílů. Je to sportovní psychologie v součinnosti s investicí do sebe samýho, techniky, výživových poradců atd. Nevěřil by jsi, jak je to zajímavé pole působnosti a co klientů existuje.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.