#54 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Daník Daník (#54) » mardoša (#49):

budíky jsou v mém věku dobré, abych věděl, jestli nemám infarkt.Jinak ty povídej o brblání, kterej si musel bednu ukecat, protože tě ani neměli ve výsledcích ;-)). Btw. co teď vidím na webu je 3. verze výsledků – jiné visely na stromě, trochu jiné vyhlásili a jiné jsou na webu:-)) Koukám na holky – ta co byla vyhlášena 2. nad 4O je tam první a v mladších babách je rozdíl mezi druhou a třetí cca 2.min, přitom dojely v jedné grupě se mnou.Do reality to má daleko.No co, hezky jsme si zazávodili.Ty pády-taky jsem potkal pár přemotivovaných jedinců, co se rvali o 60.místo jako o bednu. A na Pinduli si brnkli další možná únavou a pár se poskládalo.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#53 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

MZ MZ (#53) » Honzis (#52):

to z mýho pohledu to byl naprosto pohodový závod. na čelo jsem se necpal, potom jak jsem loni trpěl, jsem to úvodní kolečko do Frenštátu chtěl v klídku objet v nějaký skupince. Kupodivu už někde na pátym kilometru byl balík docela potrhaný, asi na desátym jsme tam s Honzisem lepili díru, potom se utvořila skupina snad 50 lidí a s policejní motorkou jsme dojeli rychlostí 35km/h zpátky do Frenštátu. Žádné krizové situace, nádhera. Kopce se mi jeli parádně, ještě na Smrčku jsem měl dost sil, tak jsem asi deseti lidem, co jsem s nima před tím jel, odjel a ještě sjel asi tři kusy z skupiny před námi, pak ve dvojci už jsme to dorazili do cíle. Čas 5:56, jsem spokojenej, na víc nemam, a hlavně mě těší, že jsem to objel v naprostý pohodě bez krize a krásně jsem si zazávodil. Ideální počasí, nádherněj závod, horší silnice mi nevadili a to frézování už vůbec ne,na tom se nechá krásně jet.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#52 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#52) » mardoša (#49):

koukám, že je ve výsledcích 199 + 265 lidí a na startu prý 520, takže odhaduju, že min 30nedojelo kvůli těm pádům. Na BT je blbý, že krátká je strašně krátká a lidi jedou úplnou tmu před očima aby uviseli a pak to hold padá po rovině …

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#51 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

F16 F16 (#51) » ondrasek (#44):

Výsledky na stránce: http://www.beskydbike.cz/…ce/index.php?…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#50 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

mardoša mardoša (#50) » Honzis (#48):

s tím občerstevím po závodě bez pití mě tež nachytali. neviděl jsem v té řadě v bistru nikoho, kdo by se na to nezeptal. to snad už i těm vydavačům muselo být blbé :(

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#49 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

mardoša mardoša (#49) » Daník (#47):

ty aby si nebrblal :) zahoď ty budíky na závod a soustreď se na šlapání :P to nooski: na kruháči jsem žádný smotek neviděl ani neslyšel, ale než jsme se dostali pod Pustuvny, tak jsem viděl nebo slyšel další čtyři. připadá mi to, že každý takový hromadný závod je toho víc a víc :(( možná je to tím, že závodníci, kteří už něco objeli, ale nejsou tak dobří, se snaží z kopce a po rovině narvat co nejdřív dopředu, tak jedou po příkopách, rvou se do každé i sebemenší díry v balíku. jedině tak si dovedu vysvětlit ty smotky na úplné rovině na cestě bez díry. (i když takových úseků tak včera moc nebylo :)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#48 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#48) » Daník (#47):

já též nechápu, že k jídlu po dojetí nedávají pití nebo ho někde dávali? Já byl úplně prošitej, ale jsem rád, že jsem nespad jako min 50lidí co jsem viděl nebo jen slyšel … Letos se pěkně taktizovalo – vítr zprava a najednou se jela lajna po levé krajinici, místy 20 po rovině, pak zase 45. Na tohle fakt nemám. Výsledky jsem zatím nikde nenašel a čekám na fotky od kociána, páč fotřík mě jaksi nestih …

zrušit odpověď | zadáno: před 12 lety

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo registrujte, stačí vyplnit pouze dva povinné údaje!

#47 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Daník Daník (#47) » ondrasek (#44):

obávám se, že na výsledky se bude muset počkat na Beskydbike, Championchip to nezajišťoval.Ti, co dojeli na krátké později, nebyli vypsáni ještě po 3h ani na místě. to nemluvím o zmatcích kdo je vlastně na bedně při vyhlašování, o časech +3–4 min. oproti vlastním stopkám.Sprintovali jsme ve skupině cca 20lidí a ti, co odpadli, byli ve výsledkovce přede mnou. Ne, že by to zásadně ovlivnilo naše umístění, ale moc to nemotivuje, zvl. když vemu, že za 5OO,– jsem se na krátké nedostal k žádné vodě (pokud člověk nechtěl úplně odstoupit z balíku a nabrat si z barelu..) Ale trať je pěkná.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#46 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

nooski nooski (#46) » Vrci (#45):

No teď jsem se dověděl že tam byla nějaká smotka na kruháči a strykův soused má zlomenou ruku…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#45 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Vrci Vrci (#45) » nooski (#40):

Tam nebyl problém v náměstí a dlažbě, ale celou noc tam nějaká partička něco slavila a řvala až do 4.00. V uličce, kterou se vyjíždělo z náměstí byly střepy. Pro mě to byl nejméně smolný rok, protože poprvé jsem dojel ve zdraví.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#44 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

ondrasek ondrasek (#44) » Honzis (#42):

Ahoj chlapi, nevíte pls kde najdu výsledky? (mimo stránky závodu, tam ještě nejsou…)

Díky

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#43 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

nooski nooski (#43) » Honzis (#41):

A to jsi se strachoval jak dopadneš! Takové krásné umístění. Gratulace! Škoda menšího bloudění mohl jsi být na bedně :-) K fotce: vypadám jak bych si šlehnul nebo měl minimálně po mozkové mrtvici…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#42 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#42) » nooski (#40):
BESKYD TOUR – kdo jede?

páteční večer s nooskim – jel až na ráztoku 53/19, hovado!

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#41 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#41) » nooski (#40):

tak jsem si to prohrál na startu, takže 5:32:14h, na 20km jsme teprve sjeli čelo, pod Pustkama av 37,4 na 56,6km! Za kopec jsem ztratil skoro 4min, pak víceméně časovka jednotlivců až do cíle – ve sjezdu mi frnklo tak 10, soláň jsem nemoh rozdejchat, Kasárna jsem zase předjel, jenže v makově si je opět nechal ujet a pak sám až na konec šance, 2km ve 3, pak sám Smrček a 400m chybné odbočení před nájezdem od čeladenky doleva (zabloudil jsem tam už jednou před lety), cíl úplně prošitej, ty brdky mezi chalupama 39/21 ze sedla grogy. Škoda, BT je spravedlivý maraton a určitě bylo na to být do 23fleku jako předloni. 37 není marné, ale takticky opět špatně.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#40 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

nooski nooski (#40) » Vrci (#39):

Teda ty máš „štěstí“. Na náměstí jsem jezdil do školy celý rok na silničce a ani jednou jsen defekt nechytil. Beskydy jsou pro tebe nějaké smolné :-)

Cibulka: no jaké jsou dojmy? :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#39 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Vrci Vrci (#39) » Cibulka (#37):

mě udělali radost střepy ve výjezdu v náměstí, takže jsem ani ne po 500 metrech opravoval defekt. Jinak počasí téměř dokonalé (mohlo být tepleji) a povrch lepší.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#38 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

kavit kavit (#38) » Cibulka (#37):

Silnce jsou bída všude na horách. Holt si musíš vybrat, jestli se budeš strkat na hlaďoučkým asfaltu s kamióny nebo se budeš kochat krásným výhledem z kopce nebo na přehradu. Loni jsem jel dlouhou, letos krátkou a skoro bych řekl, že všechny ty negativní zážitky se a dlouhé násobí únavou a chvílemi i blížícím se bezvědomím. Ten vyfrézovaný úsek byl trocu podpásovka, ale zase se můžeme napřesrok těšit na nový povrch. Letos mě zklamali trochu pořadatelé, ten chaos při vyhlašování výsledků a přehazování pořadí ještě pod stupněmi na závod s tímto zázemím nepatří. Tahle hořká pachu't je u mě ještě umocněná tím, že jsme měli jako team ambice na umístění a z nepochopitelných důvodů jsme jako team nebyli zaregistrování. Místo frgálu a fotky na drém stupínku jse jeli domů se zpožděním a slušně řečeno, bez nálady.

Vk

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#37 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Cibulka Cibulka (#37) » astral3 (#36):

jjsouhlasim,ažnaty rozbite sesty,neob spiš vyfrezovane useky, tkase mi jelo superně,pravda ne vždyto bylo ružové:)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#36 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

astral3 astral3 (#36) » 10:06 (#33):

Trať je to krásná, ale povrch vozovek pekelný. Je mi jasné, že se pořadatel snaží vést trať mimo hlavní komunikace, ale trať se místy začíná blížit cyklokrosu a nikoliv silničnímu závodu. Pustevny běs, Kasárna hrůza běs, objezd přehrady to samé, Smrček a poté dojezd do cíle po místních komunikacích také strašné. Pozadí mám otlučené jako už dlouho ne. Pominu-li tuto drobnost, tak parádní závod.

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#35 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

stic stic (#35) » bikerxc (#34):

tak som bol pozriet, buduci rok budem robit vsetko preto aby som siel dlhu, aj ked na to fyzicky asi nemam:D ale ked som videl tych ludi hore, proste parada len skoda ze som nevedel aky dres ma honzis a borci odtialto, celkom rad by som ich povzbudil a spoznal aj v reale:D

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#34 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

bikerxc bikerxc (#34) » 10:06 (#33):

Tak zitra na dlouhe AHOJ, pojedu v dresu FdJ…

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#33 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

10:06 10:06 (#33) » stic (#30):

http://www.beskydbike.cz/…plan_sil.jpg

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#32 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

nooski nooski (#32) » Cibulka (#31):

Tož ty jsi drak a že jsi se nezmínil. To se ti chtělo vysolit těch 500Kč nebo kolik to stojí? Kurnik za tolik peněz bych se dokázal zničit podstatně lépe :-)

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#31 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Cibulka Cibulka (#31) » Honzis (#1):

tka dneska jsme blyan registraci,a zitra uvidime jak se povede,lae startuji poprve na takovém to zavodu, jedu kratkou trať:D

odpovědět | zadáno: před 12 lety

#30 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

stic stic (#30) » nooski (#29):

pls neviete niekto kde mozem najst tu mapku s casmi prejazdov jednotlivych usekov? bohuzial mi to nejako nevyslo a nejdem, ale chcem sa ist aspon pozriet a povzbudit umierajucich na dlhej:D

odpovědět | zadáno: před 12 lety

« předchozí [1] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.