#179 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

daldrum daldrum (#179) » unregistered (#175):

Tak kliku jsem si na začátku závodu přál, a nejen sobě. Já ji neměl a byl jsem v tom pádu na 15 km, jak píše Jochen. Tuším, že jsem viděl, jak někdo narazil na zadek toho nešťastně zastavenýho auta, rachot a pak už jen vidím ležící kolo před sebou a nabral jsem to ve smyku do něj – galuskou na převodník, kterej ji hezky rozpáral a ještě se zakousl do karbonovýho ráfku (spravit to ale podle všeho půjde). Dopadl jsem ale ještě dobře, trošku podřenej a bolavý zápěstí. Jiní na tom byli hůř, zvlášť ten jeden, co ohnul horní trubku hliníkovýho Authora, ale prý nakonec to s ním nebylo taky nijak hrozný. Příště bych tu krátkou asi nejel, protože stejně až do Pusteven tam není žádnej slušnej kopec, krerej by to zaručeně roztrhal. A kdybych jel dlouhou, tak se budu držet trochu víc vzadu.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#178 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#178) » Dreamer (#176):

V pádu jsem byl taky, jak Dreamer ví, málem jsem to ustál, ale nakonec jsem šel přes něčí kolo. Byla z toho urvaná patka, takže konec závodu. Vypadalo to ošklivě, jeden snad byl chvíli v bezvědomí, další sedřenej, rozbitá hlava… Tři odvezla sanita, policajti nám dávali dýchat. Za zatáčkou někdo nechal stát asi metr do silnice auto (bílá barva, neosvětlené), aby mohl zajet do dvora. Jezdci na čele se vyhnuly, ale další to v padesátce naprali přímo do auta… Tady z fóra zůstal nepojízdný taky Daldrum, který jel krátkou. Ten start je tragédie nejen Beskydu. Je třeb abýt buď na úplném čele, nebo vzadu. Furt to cuká, brzda, šrot, brzda…

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#177 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#177) » Dreamer (#176):

souhlasim ze ta organizace na startu byla tragicka, nebo spise zadna… Nicmene ti lepsi si najeli na celo jakmile to jen bylo mozne. Tech prvnich 70 km bylo opravdu vyslovene nebezpecny. Misty uzke a silnice nekdy v zoufalem stavu, sjezidky sice kratke ale nebezpecne a jeste k tomu provoz. Poradatel by mel radeji zaradit nejaky rozrazovaci kopec na nejakem 20 km a ne az na 70km. Takhle priletl v podstate cely peloton az pod Pustevny kde se to teprve roztrhlo.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#176 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Dreamer Dreamer (#176) » unregistered (#175):

tak to jsme asi jeli ve skupine spolu, jsem si musel u te prehrady „vystoupit“ protoze prisly strevni problemy, takze zbytek jsem domotal uz v poklidu sam. v tom padu na zacatku jsem byl, nastesti jen odrene koleno.

za ten zacatek ma ale organizator velke minus, jednak je neschopny ohlidat razeni na startu a za druhe je nesmyslne mit spolecny start, vest ho ze zacatku vesnicemi kde jezdi spousta at a jeste ten start posunout na 9:30, asi aby byl jeste provoz na tech silnicich.

jinak ale pekny zavod i pocasi vyslo, ani horko ani zima.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#175 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#175) » romário (#174):

Vysledky uz josu na netu: http://www.sport-base.cz/…y/abs182.pdf

Tak jak se vam jelo ? Pocasi vyslo myslim idealne. Ja mel kliku ze jsem tak tak dobrzdil pred hromadnym padem nekde na 20km. Mohlo se tam smotat tak 10 lidi. Skoda, ze to neumim ve sjezdech a pak to musim sjizdet do kopcu :) zaver je dost tezky posledni kopec je jeste snad 15 km pred koncem a snad jeste 3–4 brdky tesne pred cilem. Zdalo se mi to nekonecny. Celkove cas 5:47 a 44 flek celkove, takze spokojenost.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#174 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

romário romário (#174) » Sly (#173):

Hlavně fotky, fotky sem.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#173 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Sly Sly (#173) » davidg (#172):

Jsou někde výsledky?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#172 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

davidg davidg (#172) » jochen (#171):

http://www.yr.no/…by_hour.html

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#171 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#171) » scicon (#170):

Podle Norů pršet nebude:-) http://www.yr.no/…C4%8D%C3%AD/ Je to na Valašské Meziříčí, ale pršet nemá ani ve Frýdku-Místku.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#170 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

scicon scicon (#170) » jochen (#169):

Nechci syckovat, jsem tu chcije tu jako krava a dle radaru ma chcat i zitra vydatne, nechci opakovat letosni Mamut, rano se rozhodnu.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#169 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#169) » davidg (#162):

Záleží na tobě. Beskyd už dá zabrat, ale pokud si letos nějaký dlouhý maraton odjel a nevyřídil tě, pak ta trocha bolavé radosti na dlouhém Beskydovi stojí za to:-) Navíc Beskyd je nejen mnou považovaný za nejhezčí maraton. Snad jen Král je srovnatelný. Taky tomu odpovídá účast – scházejí se tam ti nejlepší amatéři.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#168 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#168) » fidorka (#166):

Jo, stačí, ale letos jsem dozadu dal alespoň 27. Loni jsem na Kasárně měl krizi a lámání na 25 bylo dost náročné. Na Štramberku pohoda, je to snad až 18 procent, ale krátce a na začátku. Beskyd je náročný, v závěru mi 25 přijde málo.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#167 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

romário romário (#167) » fidorka (#166):

Nejprudší je stěna ve Štramberku a výšlap na Kasárně, ale 39×25 bude stačit.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#166 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

fidorka fidorka (#166) » standoslav (#165):

při 53–39 stačí 12 – 25.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#165 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

standoslav standoslav (#165) » unregistered (#164):

S tím co za převody se teď jezdí, jsou ty kopce prudké až až, ale za mých mladých let se to tady jezdilo nejlehčí 42/22; teď je ale jiná doba :-).

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#164 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#164) » romário (#163):

Tak ja jedu dlouhou, zitra odpoledne vyrazim a prespim ve Frenstate Jak prudky jsou ty stojky v Beskydech? jen abych odhad jakou dat kazetu. Jeste jsem tam bohuzel na kole nebyl.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#163 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

romário romário (#163) » davidg (#162):

Mám to za barákem tak co bych nejel.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#162 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

davidg davidg (#162) » jochen (#161):

Zvažuju, jestli dlouhou nebo krátkou. Ideál by byl tak 120–130km.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#161 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#161) » romário (#160):

Tak už pozítří! Kdo jede?

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#160 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

romário romário (#160) » henryy (#159):

Neopravovali je to eště rozbitější než to bylo, je to ostuda, na slovenské straně pěkný asfalt, naštěstí ten rozbitý úsek má asi jen kilák tak se to dá. Ale jinak na beskydu budou letos silnice v dobrém stavu, kromě sjezdu do Mniší a sjezdu do Kopřivnice, samozřejmě výšlapu na Pustevny, pěkný asfalt.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#159 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

henryy henryy (#159) » standoslav (#158):

Nevíte v jakém stavu je cesta na Kasárna? Asi neopravovali ten rozbitý vršek? :)

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#158 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

standoslav standoslav (#158) » Had (#157):

Nevím jak to je s masovostí na maratónech teď (jel jsem naposled v r.98)ale, je to kouzelné v tom, že vlastne nejsi nikdy poslední a pokud Tě nějaká fajn skupina odpárá, je vždy vzadu nějaká další, se kterou se svezeš. Krátká trasa by pro Tebe (bo jsi mladý) neměla být problém, ale hlavně si tu trať pokud možno projeď, ať Tě nějaký kopec při závodě nezaskočí.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#157 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Had Had (#157) » jurda (#154):

Pokud nejsi zvyklej tak jezdit, tak např. na pohyb v pelotonu, skupině. Má svá specifika, leccos se dá nastudovat i na webu. Dále – spousta hobíků (včetně mě) má tendenci tahat skupinu, aby si „zasloužili“ v ní být. To je v pořádku, ale pro začátek, i když je dost sil, stačí krátké intervaly na špici (max do minuty), nesnažit se být tam 5 minut (pokud to tedy není zdržovací taktika…). Pokud nejsi zvyklej na delší trasy, dej si každých 20km něco (gel, banán, tyčinku), i když nebudeš mít pocit že je to třeba. Ionťák podle počasí, ale každých 10 min aspoň pár loků + zapití „jídla“. Natrénuj kousnutí se – je na pytel, když ti v posledních 100m kopce vznikne díra a tvoje skupina frnkne. To mě jen tak napadlo při vzpomínkách na vlastní začátky.

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#156 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Ferdinantka Ferdinantka (#156) » jurda (#154):

Na všechno,sbírej zkušenosti a udělej ze sebe cyklistu nebo padavku :)

odpovědět | zadáno: před 7 lety

#155 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Ferdinantka Ferdinantka (#155) » jochen (#153):

Tak dej dobrovice a pak dovču tatry,teda ty budeš ale připravenej na toho krušnotóna :)

odpovědět | zadáno: před 7 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [7] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.