#129 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Čapíno Čapíno (#129) » Honzis (#128):

No bohužel od nás nikdo nejede (svatební cesta, dovolená … atd.) tak to vypadá, že budu doma :-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#128 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#128) » Čapíno (#127):

já myslel že pojedete nejmíň v dodávce :-) Nekecej, že budeš na čele sám :D

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#127 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Čapíno Čapíno (#127) » Dreamer (#126):

Nejede někdo z HK a okolí do Beskyd. Rád bych se s někým svelz v autě.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#126 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Dreamer Dreamer (#126) » Radas (#125):

hmm drsny :(

ja uz sjezdy docela jezdim ok, jen tam kde to neznam jezdim zabrzdene .. a ted jak zacina podzim tak uz zacina v lese byt vlhko a listi, takze to chce ted zase vic opatrne.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#125 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Radas Radas (#125) » Dreamer (#113):

Koukam, ze tva zatacka pod Solani se stala vcera nekomu osudna: http://www.denik.cz/…0110910.html

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#124 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Házik Házik (#124) » Čapíno (#123):

To je pěkný, Gratulace !!!

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#123 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Čapíno Čapíno (#123) » Házik (#122):

Já měl z „prdele kliku“, když jsem odjel z balíku, že sjedu tu odjetou skupinku, tak ty závory spadly cca 100m za mnou :-)) Skupinu jsem sjel pod Pustevnama a celkem jsem dojel 4. a 3. v kat. ;)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#122 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Házik Házik (#122) » Čapíno (#121):

Ahoj opravdu záleží na organizaci, snad nejvíce by mě naštval ten vlak co jsem koukal na foto road cycling a pak tu první skupinku sjíždět :D a jak jsi dopadl ??

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#121 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Čapíno Čapíno (#121) » jochen (#117):

Beskydy jsem jel poprvé a dojem mám takový všelijaký. Nechápu ten start a zmatek s pilicejním autem. Proč jsou v první stovce na startu lidi s chlupatejma nohama, kolem za 1500Kč v třičku a kraťasech. Stačí start nadělit na vlny jako to je třba na Sudetech. Hudbu na startu a u vyhlášení neřeším. Ale ty zmatky co byly při vyhlášení jsem nechápal. Naprostý zmatek. Také nechápu pořadatele, proč mají startovné předem za 390Kč a v den závodu za 400Kč. Paní u prezentace ani nevěděla, jestli mám zaplaceno nebo ne. Jinak zabezpečení trati a její podoba byla pěkná a závod celkem bezpečný. Bohužel je velká škoda, že se na závodech 53×11, kde jede v průměru 500 lidí na závod nerozdělují starty dlouhé a krátké trasy. Když si vezmu co se dělo na Sudetech a Mamutoj, že to bylo o život a např. na Rampuchoj, kde to bylo naprosto v pohodě.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#120 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

hráč hráč (#120) » 10:06 (#119):

dík. podle mého tachecu to dělalo o cca 2km méně a přitom nejrychlelší byl letos o cca 10min rychlejší jako loni což se mi na 2km zdá celekem dost

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#119 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

10:06 10:06 (#119) » hráč (#114):

Ne,nebyla. Loni se projíždělo Příborem (koleje se závorami zabrzdily první a druhou skupinu). Letos byla objížďka vedená Kopřivnicí.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#118 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Sobi Sobi (#118) » jochen (#117):

naozaj sa nemeral cas na z raztok na pustevny? prave som hladal, ci niekde nenajdem jeho vysledky…

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#117 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#117) » virenque (#111):

Ten start byl opravdu nepříjemně natěsno. Proč se tam motala taková spousta lidí, mi není jasné. Trasa je moc pěkná, ale já při závodě sledoval 80% času zadní kolo jezdce přede mnou a ve sjezdech kalkuloval průjezdy zatáčkou a sledoval povrch asfaltu. Jinak jsem průběžně vyhodnocoval, jak optimálně přehodit, jak rychle točit a jak co nejvíc šetřit pravé koleno, které mě od 100. kilometru začalo bolet. Ale pár kráv jsem pozdravil:-) Shrnuto: při závodě vůbec nemám čas se kochat, vlastně je mi jedno, kudy jedu. Trochu mě zklamalo, že letos neměřili výjezd na Pustevny. Kdybych to věděl, asi bych si ho sám změřil. Už se těším na Krušnoton!

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#116 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

martin1 martin1 (#116) » Igor (#115):

Uplny souhlas. Krasny zavod. Jen priste oddelene starty.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#115 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Igor Igor (#115) » virenque (#111):

Co blbnete, panove?! Je to jeden z nejhezcich zavodu vubec. Takova nadherna trat, ze az skoda tam zavodit, clovek by si toho jen uzival a kochal. Organizace naprosto perfektni. To ze letos nebyly ponozky – holt je krize a sponzori se shaneji hodne spatne. Kdyztak priste nabidnete svou vlastni pomoc. Organizatori pekne makli, trasa byla dobre zajistena, k bufetum nemam zadne namitky (komu se zdaly byt chude – at zajede Tatry tour, to teprv bude sok :)). Jidlo v cili pro zavodniky bylo, at se tu nekdo nestezuje. Teda pivo bylo za vlastni, to je pravda. Ale vyrazit na takhle dlouhou trat vubec bez penez – to bych povazoval za nezodpovedny hazard. Kdo vi, co se na tech 180 km muze prihodit… Petikilo spolu s dokladami v zadni kapse jeste nikomu nikdy neublizilo. Ja osobne organizatorum davam za 1-. Minus, ze se jim nepodarilo oddelit start tras. Vsechno ostatni je naprosto zanedbatelne vzhledem k soucastnym pomerum.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#114 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

hráč hráč (#114) » Dreamer (#113):

dotaz-byla krátká na chlup stejná jak loni? mě to ukázalo o 2km.dík

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#113 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Dreamer Dreamer (#113) » Honzis (#112):

no loni byly ponozyk a a aspon propozice, je pravda ze letos me ten obsah igelitky taky zklamal a to jsem jeste dostal ten vip totalne od bahny zaschlyho, aspon to mohli umejt ,)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#112 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#112) » virenque (#111):

to je specifikum BT už řadu let …

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#111 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

virenque virenque (#111) » basso (#108):

naprosto nejhorší zatím ze seriálu 53×11 v cíli 180km žádné občerstvení, max. za prachy, které s sebou samozřejmě nevezu, navíc to, že pustili před startovní bránu tak 150 lidí mi taky nejde na rozum, člověk stojí jak trubka poctivě za bránou a díky tomu pak honí 50km balík..víckrát se tam určitě neobjevím!

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#110 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Zdeněk1 Zdeněk1 (#110) » jochen (#109):

Pěkný report. Jen bys měl dodržovat základní pravidlo: před závodem na kole nic neseřizovat / neměnit. Kolo jedině umýt. :-)

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#109 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#109) » basso (#108):

Tak já si dal dlouhou. No, byl jsem na sebe zvědavý. Taková dálka:-) Musím podotknout, že jako snad už obvykle mě před startem potkalo nemálo stresu. Ne, tentokrát jsem start stihl, ovšem při páteční cestě na prezentaci jsem urval karbonové ramínko přesmykače. Ono bylo pravděpodobně už nakřáplé. Takže co teď, že? Na velkou bych to celé asi nedal…:-) Pan Prašivka v Trojanovicích byl moc ochotný, ale nemohl pomoci, campu jen tak někdo nemá a náhrada se nenašla. Takže jsem sedl k netu a hledal. Vytočil jsem číslo prvního cykloservisu, který se relativně blízko nabízel – ve veselé asi 8 km za Rož. p/Radh. Pan Hladík mě vzal po 20 h a asi do 22 vymýšlel a montoval. Nakonec mi tam dal ramínko z asi 10 let staré ultegry, prý ho má doma, protože k němu má citový vztah:-) To se musí ocenit! Takže mi ho doslova pronajal a já mu ho po dovolení pošlu zpátky. A navíc, protože je moc široké, ho i trochu zohybal kleštěmi… Jen díky němu jsem mohl Beskyda jet. Už jsem byl smířený, že nepojedu, jenže manželka do mě šila, že prostě musím jet:-) navíc jsem při zkoušce přesmykače přetrhl řetěz, a tak musel desítku spojit článkem z devítky – bez problému… Jak pan Prašivka, tak pan Hladík jsou opravdu ochotní lidé a je vidět, že mají cyklistiku rádi. Díky. Poznal jsem valašskou vstřícnost. Zapomněl bych říct, že Prašivka mi den předtím měnil řetěz a seřizoval přehazovačku – velmi chytře jsem si nechal v Telči vyměnit už hodně vytahaný řetěz za nový, jenže pastorky jsou už v háji, a tak mi nový řetěz střílel. Prašivka našel starou campu desítku, kterou u něj nedávno nechal nějaký jezdec, a nasadil ji. OK Akorát to ramínko přece jen není ideální, a tak mi nechtělo skákat na velkou – a když skočilo, přeskočilo… Takže 2× jsem nahazoval, jednou mi balík bohužel ujel a ztrátu jsem asi 20 km tvrdě doháněl až pod Pustevny… Samotný závod je pěkný, jsem rád, že jsem nejel krátkou, to bylo jako nic, Pustevny nejsou tak strašné, je to furt 7–8 %, to se jede dobře, to mám rád. Nejhorší byla Kasárna, dost dlouhých 10–11 % mi už vadilo i vzhledem k únavě. Dostal mě doslova vykopávkový a „padlý“ výběr hudby před a po závodě. Pět minut před startem mě vyla´doval jakýsi hit Muchala Davida a po dojezdu mě oblažovala Iveta Bartošová songem z dob, kdy ještě měla všech pět pohromadě. Korunovala to Lucka Bílá se svými nezbednými teniskami:-))) Abych nezapomněl – po dobře zajetém závodě 6:18, spokojenost.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#108 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

basso basso (#108) » jochen (#107):

Tak jsem si dneska odjel krátkou trasu Beskydtouru. Jako maras. Nejezdím vyhrávat, ale zúčastnit se a užít si atmosféru. Ale po dnešku u mne Beskyd skončil. Za startovné 400 Kč nic, nepočítám-li nějakou energo tyčinku a energo gel??? Aspoň ty blbé ponožky kdyby dali. Ale aby byly na bufetu jenom melouny a pomeranče a hrozinky??? Připadá mi to, že za málo muziky, hodně peněz do kapsy poředatele.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#107 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

jochen jochen (#107) » MZ (#106):

No to je snad prdel…! Dnes jsme s drahou polovinou byli na Lysé (pěšmo:-). Poněkud jsme zblbli cestu dolů do Ostravice, takže jsme šli oklikou právě okolo přehrady. Říkal jsem si, jaké jsou tady parádní trasy a že se tady člověk krásně vyjezdí. Ale samozřejmě jsem měl na mysli na horákovi! Netušil jsem, že tudy povede závod… Mimochodem – ušli jsem dobrých 25 km. Nahoru 2,5 h, dolů 4 h… Nadával jsem, že v sobotu jsem odepsanej (ráno jsem si dal poslední 40km trénink před závodem). No prostě legrace…

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#106 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

MZ MZ (#106) » scicon (#104):

Z toho Smrčku fakt opatrně, je to už v závěru, každej je prošitej, je to hodně nebezpečný. Radši chyťte řídítka pěkně dole v obloucích a pevně. Před dvěma lety kluk předemnou se držel za páky, nějakej hrbol mu řítka vyrazil z ruky a letěl v 50km/h rovnou na hlavu, se štěstím jsem se mu vyhnul. Pak byl pár minut v bezvědomí, sedřenej, rozbitej, byly to dlouhý minuty než přijela záchranka. Už bych to nechtěl zažít. Takže fakt pozor!!!

odpovědět | zadáno: před 9 lety

#105 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#105) » scicon (#104):

Z Hamrů na Ostravici je vlevo od přehrady super silnice (tam trasa nevede), ale tam zase jezdí auta super rychlostí. Ještě jsou semafory kvůli opravě silnice v Kopřivnici před glajzama směr Veřovice a potom v Ženklavě, tam co bude bufet. Škoda, že jsou silnice tak do.. marasené.

odpovědět | zadáno: před 9 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.