#104 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

scicon scicon (#104) » MZ (#102):

Panove a damy, takze vcera jsem projel 2/3 trasy Beskyda a vsem doporucuji, nechte lepsi kola doma a vemte nejake treninkove sety. Na trase je hodne dir, pak klasika cesta kolem prehrady katastrofa a tece tam ted asfalt !!! a vedle je super silnice z Hamru na Ostravici tak nechapu. Jinak na Ostravici pred odbockou na Smrcek je v oprave mostek a semafory a celkem kolony nakladaku, sjezd ze Smrcku moc nehonte same vlnky spatne videt a diry, vyjezd na Karasne taky zadny zazrak a okolo Hukvald taky tankodrom, cili cesta fak celeho Beskydu katastrofalni tak doporucuji treninkove sety 32 dratu :-) .

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#103 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#103) » MZ (#102):
BESKYD TOUR – kdo jede?

Přesně to mě napadlo u Šance, vzít s sebou náhradní cyklokrosová kola. Já budu rád, když ujedu 80 km trasu.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#102 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

MZ MZ (#102) » unregistered (#101):

Kolem přehrady je to vždycky spíše cyklokros, tam už se ale jede po malých skupinkách, tak se to nechá přežít. Hlavně podle předpovědi zatím nemá být tradiční vedro, tak to snad nějak přežijem, nerad bych zase skončil někde v křečích :-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#101 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#101) » unregistered (#100):

Průtrž jak průtrž, ale cesta je v Karlovicích rozkopaná, kolem přehrady Šance (6.7.2011) nějaký vtipálek zavírá závory, v zatáčkách štěrk, bude zajímavé. Značení tras OK.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#100 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#100) » Dreamer (#98):

jsem zvědavý jak budou beskydské silnice po dnešku vypadat. tady u nás v hostýnkách průtrž jak prase a malé potoky už jsou venku z koryt.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#99 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

hráč hráč (#99) » Honzis (#94):

takto jsem loni potkal na pustevnách Dreamera asi to na těch 65km přepálil a na pustevnách byl totál prošitej-má můj obdiv, že vydržel v takovém stavu odjet celou dlouhou

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#98 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Dreamer Dreamer (#98) » Honzis (#97):

taky jsem uz napsal bylo by to rozumny oddelit to

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#97 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#97) » Beeda (#96):

já už napsal prosbu o oddělení startů, tak uvidíme. Co jsem měl možnost vidět pády lóni, tak to nejsou hezké vzpomínky …

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#96 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Beeda Beeda (#96) » praded (#95):

lepsi najednou ne at to proridne v prikope hned na zacatku:-)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#95 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

praded praded (#95) » Honzis (#94):

Když napíše mail jeden, tak je to na nic. Chce, aby na ně zatlačilo víc lidí. Škoda, že na jejich stránkách není nějaká diskuse a tam se to rozebíralo jako u Rampušáka.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#94 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#94) » rs (#91):

na BT mě deptá právě společný start, kor když krátká nemá jinej kopec než Pustevny, tudíž všem jde jen o to přežít 65km do Frenštátu za jakoukoliv cenu. Hodláte posílat maila pořadateli či co?

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#93 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

praded praded (#93) » Igor (#92):

Na Rampušákovi to bylo super. I z pohledu úniků by to bylo lepší. Všichni víme, jak to minulý rok dopadlo.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#92 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Igor Igor (#92) » rs (#91):

To bych byl zcela urcite taky pro. Prece na tu kratkou jezdi hodne takovych turistu, co zpocatku jedou takzvany startovni spurt, a pak je z toho dost velky zmatek. Teda, rozhodne nemam nic proti turistum, co se postaveji na zavod, naopak, jsem rad, ze takove porad jeste jsou. Ale prece kdyby jejch hustota se dala nejakym organizacnim opatrenim zmirnit – bezpecnosti by to prospelo. Na Rampovi to bylo opravdy skvely.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#91 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

rs rs (#91) » Wertykal (#90):

Po skvelych zkusenostech na Rampusakovi, zkusme u organizatoru Beskyda vyprosit tez rozdeleni startu kratke a dlouhe trasy. Navic, kdyz je cil kratke na Pustevnach, kde je pak sileny zmatek :-(

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#90 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Wertykal Wertykal (#90) » unregistered (#89):

Jel jsem, organizace vázne každý rok, ale letos se mi nezdálo že by to bylo nějak špatné ba naopak, ale já na špici nejezdím tka nevím:)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#89 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

unregistered unregistered (#89) » stanik (#88):

Jel jste dnes někdo MTB Beskyda dlouhou? Byl jsem se teda jenom podívat, ale ze špičky zabloudilo docela dost lidí a hodně nadávali na značení a někdo prý převěsil fáborky. Před Martiňákem se zrakvil kamarád a dojel na občerstvovačku a tam žádná lékařská služba. Tak se čištění hodně podřené ruky ujali manželka a mechanik, který tam byl. Sanitka byla až v cíli. Zdálo se nám to nebo fakt tam ta organizace vázne?

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#88 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

stanik stanik (#88) » Vóca (#87):

to jeho kolo mi připomínalo štafle :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#87 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Vóca Vóca (#87) » stanik (#86):

A to si vem, že neměl brusle :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#86 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

stanik stanik (#86) » Pilíř (#85):

tak to já jsem s Chárou taky kus jel :-) je to teda pěknej obr- až jsem se lekl

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#85 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Pilíř Pilíř (#85) » Honzis (#84):

Tak při pohledu na výsledky sem podle st. čísel zjistil, že sem tak 15km jel ve skupince s René Andrlem, Lubošem Kejvalem a Zdeno Chárou:-D Ten obr na kole mi byl nějakej povědomej když šlapal vedle mě:-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#84 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#84) » 10:06 (#83):

doufám, že nás podpoří nooski! letos si musím stoupnout dopředu, nechci opakovat minuloroční čočku na 20tej km. Dozadu hodím asi dráťáka a dopředu musí stačit 20drátů :-)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#83 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

10:06 10:06 (#83) » vas (#82):

V neděli jsem si byl projet trať Beskydu. V pátek ještě nebyly nakreslené nové šipky, v sobotu už ano. Hned po startu je z Frenu sjezd do Tiché po cetě v žalostném stavu, samajama (přibyla spousta nových a ty staré jsou větší a hlubší) samozřejmě neoznačené, takže dávejte majzla. Rozštípat tu hliníkový ráfek není problém, natošpak karbony. Capindorf, Metylky a Palkovice se letos zase nejedou. Hukvaldy na zahřátí. Propojovací cesta z Příbora směrem na Kopřivnici má nový povrch. Štramberk, který se oproti předchozím ročníkům jede přes Závišice (v minulých letech se jezdilo skratnou přes Koprofku) je opravdu plnotučný kopec, i když z Rybího (jako při Grácii) by to bylo ještě větší maso. Ženkláva, kde bylo na cestě, po které pojedeme minulý měsíc 40 cm vodu. Ono těch vesniček, ve kterých se vylily potoky a kde bohužel i umírali lidé je po trase spousta. Však uvidíte sami. Někde jsou ještě stále na plotech patrné naplaveniny, vymleté břehy, stržené mosty atd. Vrátíme se do Frenu, nahoru na Ráztoku nás čeká opět nový povrch, který bude vystřídám katastrofou v podobě ,,cyklokrosové vložky,, na Pustevny. Sjezd do Rožnova je v o něco lepším stavu. Pak sice krátké a mírné, ale zákeřné stoupání na Pindulu a hurá do cíle. Dlouhou projedu asi zítra, pak dám vědět, jak to vypadá tam.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#82 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

vas vas (#82) » Honzis (#81):

Bych řek, že na letošním beskydu nebude tak masivní účast, když se letos unás na SM jede MR SAC (termíny se odjakživa kryjou), ledže by si někdo dal v sobotu místo časovky beskyd a v neděli pak hromadný závod na MR :)

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#81 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

Honzis Honzis (#81) » MZ (#80):

jásám! je větší šance uhákovat pod Pustky, i když budu mít jistě obrovské problémy jako loni – tun cpu se dopředu hned za čipovej koberec! Jedu už pátek a spím na intru jako ostatní „šlapky“.

odpovědět | zadáno: před 10 lety

#80 RE: BESKYD TOUR – kdo jede?

MZ MZ (#80) » Wertykal (#79):

Tak po Rampušákovi nám zkrátili i Beskyda http://www.beskydbike.cz/…cture/7.html

odpovědět | zadáno: před 10 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.